Konrad
23 odprtih delovnih mestKanadaZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvo
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 23 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika34%
Vodenje projektov in programov22%
Poslovodstvo in vodilni kadri16%
Podatki in strojno učenje12%
Produkt in oblikovanje9%
Razvoj programske opreme (splošno)3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (23)
32zaposlitve, zadnjih 30 dni
18nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
13objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-16)
104odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
79mediana starosti, dni
16%IT (5)
12%v Evropi (4)
0%na daljavo
78%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 104 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 981.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno30 · 94%
Način dela ni naveden2 · 6%
Raven izkušenj
Senior12 · 38%
Junior8 · 25%
Srednja raven7 · 22%
Staff4 · 12%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika11 · 34%
Vodenje projektov in programov7 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 16%
Podatki in strojno učenje4 · 12%
Produkt in oblikovanje3 · 9%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 3%
Države
Kanada15
Združene države Amerike8
Združeno kraljestvo4
Indija4
Kostarika1
Mesta
Toronto15
New York City8
London4
Gurugram4
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Mlajši/a Data Analyst
pred 20 hIzvirnik: Associate Data Analyst
USD 70K–80K / letoHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonRSQL
Senior Consultant
pred 2 dnevomaHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Consultant
pred 2 dnevomaHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Mlajši/a svetovalec/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Associate Consultant
HibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior Manager
pred 2 dnevomaUSD 165K–185K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
UI/UX oblikovalec/ka Senior
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior UI/UX Designer
USD 100K–125K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Consultant
pred 2 dnevomaUSD 115K–135K / letoHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
UI/UX oblikovalec/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: UI/UX Designer
USD 80K–100K / letoHibridnoJuniorProdukt in oblikovanje
Consultant
pred 2 dnevomaUSD 90K–105K / letoHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Associate UI/UX Designer
pred 2 dnevomaUSD 70K–80K / letoHibridnoJuniorProdukt in oblikovanje
Mlajši/a svetovalec/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Associate Consultant
USD 75K–85K / letoHibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Data Analyst
pred 3 dneviIzvirnik: Data Analyst
USD 75K–100K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjeBashPythonR
Koordinator/ica projektov - digitalna izvedba
pred 3 dneviIzvirnik: Project Coordinator - Digital delivery
SeniorVodenje projektov in programov
Data Architect & Team Lead
pred 4 dneviUSD 140K–180K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja programa - digitalna dostava
pred 4 dneviIzvirnik: Program Manager - Digital delivery
SeniorVodenje projektov in programov
Business Analyst
pred 4 dneviUSD 70K–78K / letoHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Vodja dostave
pred 7 dneviIzvirnik: Delivery Manager
USD 120K–140K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Senior Project Manager
pred 7 dneviUSD 100K–115K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Senior Consultant
pred 7 dneviUSD 100K–115K / letoHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Produktni analitik/čarka
pred 7 dneviIzvirnik: Product Analyst
USD 78K–90K / letoHibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Consultant
pred 7 dneviUSD 78K–90K / letoHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Mlajši/a svetovalec/ka
pred 7 dneviIzvirnik: Associate Consultant
USD 70K–78K / letoHibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior Data Analyst
pred 7 dneviIzvirnik: Senior Data Analyst
USD 105K–115K / letoHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePythonRSQL
Data Analyst
pred 7 dneviIzvirnik: Data Analyst
USD 75K–100K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjeBashPythonR
Vodja programa
pred 7 dneviIzvirnik: Program Manager
USD 100K–115K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Project Manager
pred 7 dneviIzvirnik: Project Manager
USD 78K–90K / letoHibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programov
Koordinator/ica projektov
pred 7 dneviIzvirnik: Project Coordinator
USD 70K–80K / letoHibridnoVodenje projektov in programov
Izvirnik: I Semester 2027 TEC - Software Developer Intern
HibridnoJuniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 446, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 16:01 UTC, telo 734292 bajtov.