Baringa
39 odprtih delovnih mest3 % na daljavoZdruženo kraljestvoBolgarijaZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 5 % od 39 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika36%
Operativa in administracija23%
Finance in pravo15%
Marketing in komuniciranje10%
Kadri / HR / zaposlovanje3%
IT-podpora in administracija3%
Razvoj programske opreme (splošno)3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (39)
39zaposlitve, zadnjih 30 dni
16nove, zadnjih 7 dni
39različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
111odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
63mediana starosti, dni
5%IT (2)
92%v Evropi (36)
3%na daljavo
5%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 111 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 368.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno35 · 90%
Način dela ni naveden3 · 8%
Na daljavo1 · 3%
Raven izkušenj
Senior19 · 49%
Staff14 · 36%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Junior1 · 3%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika14 · 36%
Operativa in administracija9 · 23%
Finance in pravo6 · 15%
Marketing in komuniciranje4 · 10%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika1 · 3%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 3%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 3%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 3%
Države
Združeno kraljestvo21
Bolgarija12
Združene države Amerike3
Nizozemska1
Danska1
Nemčija1
Mesta
London20
Sofia12
New York City3
Amsterdam1
Copenhagen1
Düsseldorf1
Munich1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
HibridnoSeniorOperativa in administracija
HibridnoStaffOperativa in administracija
Izvirnik: Senior Manager - AI-enabled Operations
HibridnoStaffOperativa in administracija
Svetovalec/ka Senior - operacije z AI
pred 1 dnemIzvirnik: Senior Consultant - AI-enabled Operations
HibridnoSeniorOperativa in administracija
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Manager - Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Consultant / Manager – Power Market Advisory
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nizozemščina
Izvirnik: Senior Consultant – Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Consultant – Pricing, Revenue Growth and Commercial Excellence
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Manager – Cost Transformation and Margin Improvement
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Vodja komercialne transformacije in operacij
pred 4 dneviIzvirnik: Commercial Transformation and Operations Manager
HibridnoOperativa in administracija
Vodja Senior/Direktor/ica, finančne storitve - specialna zavarovanja, poslovna preobrazba, podatki in AI
pred 4 dneviIzvirnik: Senior Manager/Director, Financial Services - Specialty Insurance, Business Transformation, Data & AI
HibridnoStaffFinance in pravo
Izvirnik: Senior Consultant/Manager, Platforms (Front Office Transformation)
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Izvirnik: Consultant/Senior Consultant – Technical Advisory
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Vodja, strategija in transakcije - bioenergija
pred 8 dneviIzvirnik: Manager, Strategy & Transactions - Bioenergy
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Senior Portfolio & Business Analyst
pred 9 dneviHibridnoSeniorFinance in pravo
Inženir/ka za operacije infrastrukture
pred 9 dneviIzvirnik: Infrastructure Operations Engineer
Na daljavosamo Združeno kraljestvoRazvoj programske opreme (splošno)BashPythonSQL
Senior HR Advisor
pred 11 dneviHibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Team Lead obveznosti do dobaviteljev
pred 11 dneviIzvirnik: Accounts Payable Team Lead
HibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Manager / Senior Manager, Power Market Advisory – Nordics & Baltics
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Director, Financial Services - Economic Crime
pred 15 dneviHibridnoStaffFinance in pravo
Vodja - svetovanje o platformah CRM
pred 16 dneviIzvirnik: Manager - CRM Platforms Consulting
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: (Senior) Manager (m/w/d), Commodities & Energy Trading
HibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Manager, Digital Asset Management and Operations
pred 16 dneviHibridnoStaffOperativa in administracija
Svetovalec/ka Senior - platforme CRM
pred 18 dneviIzvirnik: Senior Consultant - CRM Platforms
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Consultant to Senior Consultant, US Power Markets & Analytics
USD 102K–146,5K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Manager, US Power Markets & Analytics
pred 21 dneviUSD 158K–192,5K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Consultant (Salesforce/Dynamics/ServiceNow)
pred 21 dneviHibridnoSeniorIT-podpora in administracija
Manager and Senior Manager, CFO Advisory
pred 22 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Strategija, svetovanje in analitika
Svetovalec/ka - Svetovalec/ka Senior, modeliranje in svetovanje za trg električne energije in prožnost v GB
pred 25 dneviIzvirnik: Consultant - Senior Consultant, GB Power Market and Flexibility Modelling/Advisory
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Mlajši/a asistent/ka uprave
pred 29 dneviIzvirnik: Associate Management Assistant
HibridnoJuniorOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 352, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:14 UTC, telo 4451356 bajtov.