Control Risks
41 odprtih delovnih mest7 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoIndija
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 7 % od 41 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika19%
Finance in pravo17%
Znanost in raziskave14%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika7%
Vodenje projektov in programov7%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (41)
42zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
41različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-08)
115odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
43mediana starosti, dni
7%IT (3)
26%v Evropi (11)
7%na daljavo
38%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 115 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1643.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno22 · 52%
Način dela ni naveden17 · 40%
Na daljavo3 · 7%
Raven izkušenj
Srednja raven16 · 38%
Senior10 · 24%
Staff5 · 12%
Junior4 · 10%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika8 · 19%
Finance in pravo7 · 17%
Znanost in raziskave6 · 14%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 10%
Vodenje projektov in programov3 · 7%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 7%
Razvoj programske opreme (splošno)3 · 7%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika3 · 7%
Države
Združene države Amerike15
Združeno kraljestvo11
Indija3
Japonska2
Brazilija2
Avstralija2
Saudova Arabija1
Nigerija1
Mesta
London9
Washington5
Houston4
Chicago4
Delhi3
San Francisco3
Cardiff2
Tokyo2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Researcher, Cyber Threat Intelligence
HibridnoSrednja ravenZnanost in raziskave
Izvirnik: Investigative Researcher, Cyber Threat Intelligence
HibridnoSrednja ravenZnanost in raziskave
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Intercompany Accountant
pred 4 dneviFinance in pravo
Koordinator/ica projektov
pred 5 dneviIzvirnik: Project Coordinator
Srednja ravenVodenje projektov in programov
GSOC Shift Supervisor - Night Shift
pred 8 dneviSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
StaffFinance in pravo
Researcher- Online Threat Intelligence
pred 10 dneviSrednja ravenZnanost in raziskave
Embedded Security Intelligence Analyst
pred 10 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)
Consultant - Global Program Specialist
pred 10 dneviUSD 85K–100K / letoHibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programov
HibridnoSrednja ravenFinance in pravo
GSOC Operator
pred 12 dneviUSD 65K–71K / letoHibridnoJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
GSOC analitik/čarka - Swing izmena
pred 12 dneviIzvirnik: GSOC Analyst - Swing Shift
USD 55K–60K / letoHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Consultant, Electronic and Physical Security Design Engineering
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior Consultant - Physical Security Designer
USD 115K–130K / letoHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Project Manager za varnost
pred 16 dneviIzvirnik: Security Project Manager
USD 90K–100K / letoHibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programov
Researcher, Online Threat Intelligence
pred 16 dneviHibridnoSrednja ravenZnanost in raziskave
Agent/ka za osebno varovanje/voznik/ca
pred 16 dneviIzvirnik: Executive Protection Agent/Driver
USD 110K–115K / letoHibridnoSeniorVožnja in prevozi
Izvirnik: Associate Director, Electronic and Physical Security Design Engineering
HibridnoStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Regionalni obveščevalni analitik/čarka
pred 22 dneviIzvirnik: Regional Intelligence Analyst
USD 80K–90K / letoHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Regionalni obveščevalni analitik/čarka
pred 22 dneviIzvirnik: Regional Intelligence Analyst
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
JuniorRazvoj programske opreme (splošno)
Software Engineer
pred 23 dneviRazvoj programske opreme (splošno)C#JavaScriptSQL
Senior FP&A Analyst
pred 23 dneviSeniorFinance in pravo
Raziskovalec/ka (tekoče kurdščina in arabščina)
pred 23 dneviIzvirnik: Researcher (Fluent Kurdish and Arabic)
HibridnoSrednja ravenZnanost in raziskave
Vodja GSOC
pred 23 dneviIzvirnik: GSOC Manager
USD 135K–145K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
FP&A Analyst
pred 23 dneviFinance in pravo
Analitik/čarka skrbnega pregleda Senior
pred 24 dneviIzvirnik: Senior Due Diligence Analyst
USD 1–130K / letoHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Marketing Associate
pred 24 dneviUSD 80K–95K / letoHibridnoJuniorMarketing in komuniciranje
Analitik/čarka due diligence
pred 24 dneviIzvirnik: Due Diligence Analyst
USD 70K–85K / letoHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Director, Business Development - Discovery and Data Insights
HibridnoStaffProdaja
Cyber Detection and Response Analyst
pred 24 dneviUSD 120K–140K / letoNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Mlajši/a Revit tehnik/ca
pred 24 dneviIzvirnik: Associate Revit Technician
HibridnoJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Data Center Physical Security Assurance Manager
pred 25 dneviUSD 140K–150K / letoNa daljavoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja skladnosti varnosti podatkovnega centra
pred 25 dneviIzvirnik: Data Center Security Compliance Manager
USD 140K–150K / letoNa daljavoSeniorFinance in pravo
Marketing Manager
pred 26 dneviUSD 115K–130K / letoSeniorMarketing in komuniciranje
Assistant Financial Accountant
pred 26 dneviFinance in pravozahtevano: francoščinazahtevano: nemščinazahtevano: španščina
SOC Operator
pred 29 dneviObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Senior Consultant, Digital Forensics
pred 29 dneviUSD 115K–130K / letoHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Executive Protection Analyst - Day Shift (12x36)
Strategija, svetovanje in analitikazahtevano: portugalščinazahtevano: španščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 65, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 14:21 UTC, telo 989614 bajtov.