Flexential Corp.
16 odprtih delovnih mest22 % na daljavoZdružene države Amerike
Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 25 % od 16 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika35%
DevOps / SRE / platforma / oblak22%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Prodaja9%
Vodenje projektov in programov9%
Poslovodstvo in vodilni kadri9%
Operativa in administracija4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (16)
23zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
28odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
22%IT (5)
0%v Evropi (0)
22%na daljavo
70%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 28 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 57.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji13 · 57%
Na daljavo5 · 22%
Hibridno4 · 17%
Način dela ni naveden1 · 4%
Raven izkušenj
Srednja raven13 · 57%
Junior4 · 17%
Senior4 · 17%
Staff2 · 9%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8 · 35%
DevOps / SRE / platforma / oblak5 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 13%
Vodenje projektov in programov2 · 9%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 9%
Prodaja2 · 9%
Operativa in administracija1 · 4%
Države
Združene države Amerike23
Mesta
Atlanta4
Alpharetta4
Richardson3
Douglasville2
Louisville2
Richmond2
Denver2
Columbus1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Inženir/ka kritične infrastrukture I
pred 11 hIzvirnik: Critical Infrastructure Engineer I
Na lokacijiJuniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Critical Infrastructure Engineer III
pred 11 hUSD 45–50 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Critical Infrastructure Engineer II
pred 11 hUSD 40–45 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Project Manager za nepremičnine
pred 2 dnevomaIzvirnik: Real Estate Program Manager
USD 104K–120K / letoNa daljavosamo ZDASeniorVodenje projektov in programov
Analitik/čarka nepremičnin
pred 2 dnevomaIzvirnik: Real Estate Analyst
USD 72K–87K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Supervisor, Cloud Technical Account Management
USD 110K–120K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Tehnik/ica podatkovnega centra II
pred 4 dneviIzvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Account Executive - Cloud & Infrastructure
pred 7 dneviUSD 140K–150K / letoHibridnoSrednja ravenProdaja
Director, Solutions Engineering
pred 7 dneviUSD 170K–185K / letoNa daljavosamo ZDAStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica podatkovnega centra II
pred 8 dneviIzvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica podatkovnega centra II
pred 8 dneviIzvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Data Center - Critical Infrastructure Engineer II
USD 30–37,5 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Account Executive - notranja prodaja
pred 10 dneviIzvirnik: Account Executive - Inside Sales
USD 29–31 / uroSeniorProdaja
Tehnik/ca podatkovnega centra I
pred 14 dneviIzvirnik: Data Center Technician I
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Analitik/čarka za odzivanje na incidente I
pred 14 dneviIzvirnik: Incident Response Analyst I
USD 26–29 / uroHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Analitik/čarka za odzivanje na incidente I
pred 14 dneviIzvirnik: Incident Response Analyst I
USD 26–28 / uroNa daljavosamo ZDASrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Vodja programa, zaščita oblaka in podatkov
pred 14 dneviIzvirnik: Program Manager, Cloud & Data Protection
USD 118K–130K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Inženir/ka kritične infrastrukture II
pred 17 dneviIzvirnik: Critical Facilities Engineer II
USD 36–38 / uroNa lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
Inženir/ka kritične infrastrukture I
pred 17 dneviIzvirnik: Critical Infrastructure Engineer I
USD 31–33 / uroNa lokacijiJuniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Tehnik/ica podatkovnega centra II
pred 17 dneviIzvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Direktor/ica, podatki podjetja
pred 18 dneviIzvirnik: Director, Enterprise Data
USD 175K–200K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Tehnik/ica podatkovnega centra II
pred 22 dneviIzvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ca podatkovnega centra I
pred 22 dneviIzvirnik: Data Center Technician I
USD 19–22 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 138, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:16 UTC, telo 432336 bajtov.