RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← nazaj

Flexential Corp.

16 odprtih delovnih mest22 % na daljavoZdružene države Amerike

Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 25 % od 16 delovnih mest

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika35%
DevOps / SRE / platforma / oblak22%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Prodaja9%
Vodenje projektov in programov9%
Poslovodstvo in vodilni kadri9%
Operativa in administracija4%
23zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
28odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
22%IT (5)
0%v Evropi (0)
22%na daljavo
70%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 28 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 57.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
1023

Način dela

Na lokaciji13 · 57%
Na daljavo5 · 22%
Hibridno4 · 17%
Način dela ni naveden1 · 4%

Raven izkušenj

Srednja raven13 · 57%
Junior4 · 17%
Senior4 · 17%
Staff2 · 9%

Področje

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8 · 35%
DevOps / SRE / platforma / oblak5 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 13%
Vodenje projektov in programov2 · 9%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 9%
Prodaja2 · 9%
Operativa in administracija1 · 4%

Države

Združene države Amerike23

Mesta

Atlanta4
Alpharetta4
Richardson3
Douglasville2
Louisville2
Richmond2
Denver2
Columbus1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Critical Infrastructure Engineer I
Flexential Corp.·GA - Atlanta-5 / Douglasvilleizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5izvirnik ↗
USD 45–50 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5izvirnik ↗
USD 40–45 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvirnik: Real Estate Program Manager
USD 104K–120K / letoNa daljavosamo ZDASeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Real Estate Analyst
USD 72K–87K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Supervisor, Cloud Technical Account Management
USD 110K–120K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Data Center Technician II
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 1 (HUB)izvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Flexential Corp.·FL - Tampa North (HUB)izvirnik ↗
USD 140K–150K / letoHibridnoSrednja ravenProdaja
Flexential Corp.·CO - Denver Corp; FL - Tampa North (HUB); GA - Alpharetta (HUB); KY - Louisville (HUB); NC - Charlotte Corp; OR - Portland Hillsboro 1 (HUB); TX - Richardson (HUB); US (Remote); UT - SLC S Valley (HUB)izvirnik ↗
USD 170K–185K / letoNa daljavosamo ZDAStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Data Center Technician II
Flexential Corp.·TX - Richardson (HUB)izvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Data Center Technician II
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Data Center - Critical Infrastructure Engineer II
USD 30–37,5 / uroNa lokacijiSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvirnik: Account Executive - Inside Sales
Flexential Corp.·PA - Collegevilleizvirnik ↗
USD 29–31 / uroSeniorProdaja
Izvirnik: Data Center Technician I
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Incident Response Analyst I
Flexential Corp.·Atlanta, GA; Denver - Corporate Headquarters; FL - Tampa North (HUB); GA - Alpharetta (HUB); KY - Louisville (HUB); Las Vegas, NV; NC - Charlotte Corp; OH - Cincinnati; OR - Portland Hillsboro 1 (HUB); PA - Collegeville; TX - Richardson (HUB); UT - SLC S Valley (HUB); VA - Richmondizvirnik ↗
USD 26–29 / uroHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Incident Response Analyst I
USD 26–28 / uroNa daljavosamo ZDASrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Program Manager, Cloud & Data Protection
Flexential Corp.·Atlanta, GA; Charlotte, NC; Dallas, TX; Denver, CO; Philadelphia, PA; Portland, OR; Tampa, FLizvirnik ↗
USD 118K–130K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Critical Facilities Engineer II
USD 36–38 / uroNa lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
Izvirnik: Critical Infrastructure Engineer I
Flexential Corp.·OR - Portland Hillsboro 5izvirnik ↗
USD 31–33 / uroNa lokacijiJuniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvirnik: Data Center Technician II
Flexential Corp.·GA - Alpharetta (HUB)izvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Director, Enterprise Data
USD 175K–200K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Data Center Technician II
Flexential Corp.·GA - Atlanta-5 / Douglasvilleizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Data Center Technician I
Flexential Corp.·GA - Alpharetta (HUB)izvirnik ↗
USD 19–22 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 138, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:16 UTC, telo 432336 bajtov.