RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← nazaj

Searchable

17 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoZdružene države Amerike

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 12 % od 17 delovnih mest

Prodaja52%
Uspeh in podpora strank16%
Marketing in komuniciranje12%
Produkt in oblikovanje8%
GTM engineering4%
Razvoj programske opreme (splošno)4%
Drugo4%
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.5 oglasov)
21objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
29odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
10mediana starosti, dni
8%IT (2)
68%v Evropi (17)
0%na daljavo
12%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 29 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 126.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
082
091
1024

Način dela

Na lokaciji17 · 68%
Način dela ni naveden7 · 28%
Hibridno1 · 4%

Raven izkušenj

Senior5 · 20%
Srednja raven4 · 16%
Staff3 · 12%

Področje

Prodaja13 · 52%
Uspeh in podpora strank4 · 16%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Produkt in oblikovanje2 · 8%
GTM engineering1 · 4%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%

Države

Združeno kraljestvo17
Združene države Amerike8

Mesta

London17
Salt Lake City8

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Events & Field Marketing Manager
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje

Head of Growth

pred 9 dnevi
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiStaffMarketing in komuniciranje

Inženir/ka GTM

pred 10 dnevi
Izvirnik: GTM Engineer
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiGTM engineeringJavaScriptPythonRuby

Design Engineer

pred 10 dnevi
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiRazvoj programske opreme (splošno)TypeScript

SEO Consultant

pred 10 dnevi
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje

Vodja iskanja AEO

pred 10 dnevi
Izvirnik: AEO Search Lead
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
GBP 100K / letoNa lokacijiSenior
Izvirnik: Account Executive – Enterprise Agency
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorProdaja
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorProdaja
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Account Executive – Mid Market Agency
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenProdaja
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
SeniorProdaja
Izvirnik: Account Executive – Mid Market Agency
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Izvirnik: Account Executive – Enterprise Agency
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
SeniorProdaja
Izvirnik: Customer Success Manager - Enterprise
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiUspeh in podpora strank
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiUspeh in podpora strank
Izvirnik: Customer Success Manager - Enterprise
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
Uspeh in podpora strank
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
Prodaja
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: Principal Product Manager - Growth
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
GBP 100K–125K / letoNa lokacijiStaffProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Principal Product Manager - Core Product & AI Agents
Searchable·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
GBP 125K–150K / letoNa lokacijiStaffProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
Prodaja
Searchable·UI in podatki·Utah, Salt Lake Cityizvirnik ↗
HibridnoUspeh in podpora strank

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:08 UTC, telo 407303 bajtov.