Searchable
17 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoZdružene države Amerike
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 12 % od 17 delovnih mest
Prodaja52%
Uspeh in podpora strank16%
Marketing in komuniciranje12%
Produkt in oblikovanje8%
GTM engineering4%
Razvoj programske opreme (splošno)4%
Drugo4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (17)
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.5 oglasov)
21objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
29odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
10mediana starosti, dni
8%IT (2)
68%v Evropi (17)
0%na daljavo
12%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 29 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 126.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji17 · 68%
Način dela ni naveden7 · 28%
Hibridno1 · 4%
Raven izkušenj
Senior5 · 20%
Srednja raven4 · 16%
Staff3 · 12%
Področje
Prodaja13 · 52%
Uspeh in podpora strank4 · 16%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Produkt in oblikovanje2 · 8%
GTM engineering1 · 4%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%
Države
Združeno kraljestvo17
Združene države Amerike8
Mesta
London17
Salt Lake City8
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Vodja dogodkov in terenskega Marketinga
pred 9 dneviIzvirnik: Events & Field Marketing Manager
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Head of Growth
pred 9 dneviNa lokacijiStaffMarketing in komuniciranje
Design Engineer
pred 10 dneviNa lokacijiRazvoj programske opreme (splošno)TypeScript
SEO Consultant
pred 10 dneviNa lokacijiMarketing in komuniciranje
Account Executive – agencija za velika podjetja
pred 10 dneviIzvirnik: Account Executive – Enterprise Agency
Na lokacijiSeniorProdaja
Account Executive – Enterprise
pred 10 dneviNa lokacijiSeniorProdaja
Account Executive – Mid Market
pred 10 dneviNa lokacijiSrednja ravenProdaja
Account Executive – Mid Market Agency
pred 10 dneviIzvirnik: Account Executive – Mid Market Agency
Na lokacijiSrednja ravenProdaja
Account Executive – Mid Market
pred 10 dneviSrednja ravenProdaja
Account Executive – Enterprise
pred 10 dneviSeniorProdaja
Account Executive – Mid Market Agency
pred 10 dneviIzvirnik: Account Executive – Mid Market Agency
Srednja ravenProdaja
Account Executive – agencija za velika podjetja
pred 10 dneviIzvirnik: Account Executive – Enterprise Agency
SeniorProdaja
Customer Success Manager - velika podjetja
pred 10 dneviIzvirnik: Customer Success Manager - Enterprise
Na lokacijiUspeh in podpora strank
Customer Success Manager - Mid Market
pred 10 dneviNa lokacijiUspeh in podpora strank
Customer Success Manager - velika podjetja
pred 10 dneviIzvirnik: Customer Success Manager - Enterprise
Uspeh in podpora strank
Sales Development Representative (SDR) - Agency
pred 10 dneviProdaja
Sales Development Representative (SDR) - Agency
pred 10 dneviNa lokacijiProdaja
Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
pred 10 dneviIzvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
Na lokacijiProdaja
Sales Development Representative (SDR) - Mid trg
pred 10 dneviIzvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Na lokacijiProdaja
Principal Product Manager - Growth
pred 10 dneviIzvirnik: Principal Product Manager - Growth
GBP 100K–125K / letoNa lokacijiStaffProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Principal Product Manager - Core Product & AI Agents
GBP 125K–150K / letoNa lokacijiStaffProdukt in oblikovanje
Sales Development Representative (SDR) - Mid trg
pred 16 dneviIzvirnik: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Prodaja
Customer Success Manager - Mid Market
pred 25 dneviHibridnoUspeh in podpora strank
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:08 UTC, telo 407303 bajtov.