RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Moon Active

8 odprtih delovnih mest20 % na daljavoIzraelŠpanijaZdruženo kraljestvo

Igre in stavePodjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest

Marketing in komuniciranje40%
Kreativa, mediji in besedila30%
Full-stack razvoj10%
DevOps / SRE / platforma / oblak10%
Finance in pravo10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
33odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
20%IT (2)
50%v Evropi (5)
20%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 33 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 86.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
079
088
097
109

Način dela

Na lokaciji5 · 50%
Hibridno3 · 30%
Na daljavo2 · 20%

Raven izkušenj

Srednja raven3 · 30%
Junior2 · 20%

Področje

Marketing in komuniciranje4 · 40%
Kreativa, mediji in besedila3 · 30%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 10%
Full-stack razvoj1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%

Države

Izrael4
Španija2
Združeno kraljestvo2
Tajska1
Poljska1

Mesta

Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Moon Active·Igre in stave·Bangkokizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Moon Active·Igre in stave·Barcelonaizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Moon Active·Igre in stave·Warsawizvirnik ↗
HibridnoJuniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPythonSQL
Moon Active·Igre in stave·Tel Avivizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Moon Active·Igre in stave·Tel Avivizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenFull-stack razvojJavaScript

UI Artist

pred 14 dnevi
Moon Active·Igre in stave·Barcelonaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila

Level Designer

pred 15 dnevi
Moon Active·Igre in stave·Londonizvirnik ↗
HibridnoKreativa, mediji in besedila
Moon Active·Igre in stave·Tel Avivizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje

Compliance Manager

pred 16 dnevi
Moon Active·Igre in stave·Tel Avivizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenFinance in pravo

Level Designer

pred 25 dnevi
Moon Active·Igre in stave·Londonizvirnik ↗
HibridnoKreativa, mediji in besedila

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 91, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 02:08 UTC, telo 223566 bajtov.