Moon Active
8 odprtih delovnih mest20 % na daljavoIzraelŠpanijaZdruženo kraljestvo
Igre in stavePodjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest
Marketing in komuniciranje40%
Kreativa, mediji in besedila30%
Full-stack razvoj10%
DevOps / SRE / platforma / oblak10%
Finance in pravo10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
33odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
20%IT (2)
50%v Evropi (5)
20%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 33 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 86.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji5 · 50%
Hibridno3 · 30%
Na daljavo2 · 20%
Raven izkušenj
Srednja raven3 · 30%
Junior2 · 20%
Področje
Marketing in komuniciranje4 · 40%
Kreativa, mediji in besedila3 · 30%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 10%
Full-stack razvoj1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Države
Izrael4
Španija2
Združeno kraljestvo2
Tajska1
Poljska1
Mesta
Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Social Media Artist
pred 18 hNa lokacijiMarketing in komuniciranje
Generative Content Creator
pred 1 dnemNa daljavoMarketing in komuniciranje
Junior Site Reliability Engineer
pred 2 dnevomaHibridnoJuniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPythonSQL
Generative Content Creator
pred 3 dneviNa lokacijiMarketing in komuniciranje
Full Stack Team Leader
pred 9 dneviNa lokacijiSrednja ravenFull-stack razvojJavaScript
UI Artist
pred 14 dneviNa daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Level Designer
pred 15 dneviHibridnoKreativa, mediji in besedila
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Compliance Manager
pred 16 dneviNa lokacijiSrednja ravenFinance in pravo
Level Designer
pred 25 dneviHibridnoKreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 91, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 02:08 UTC, telo 223566 bajtov.