RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Bitpanda

21 odprtih delovnih mestAvstrijaŠpanijaNemčija

Kripto in Web3Podjetje s programskim produktomDelež IT: 38 % od 21 delovnih mest

Finance in pravo21%
Produkt in oblikovanje21%
Informacijska varnost17%
Podatki in strojno učenje12%
Marketing in komuniciranje12%
Operativa in administracija8%
Kadri / HR / zaposlovanje4%
Razvoj programske opreme (splošno)4%
24zaposlitve, zadnjih 30 dni
8nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
33%IT (8)
100%v Evropi (24)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 367.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
121
010
020
030
040
051
061
071
082
097
1020

Način dela

Hibridno24 · 100%

Raven izkušenj

Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Srednja raven3 · 12%
Staff2 · 8%

Področje

Finance in pravo5 · 21%
Produkt in oblikovanje5 · 21%
Informacijska varnost4 · 17%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Podatki in strojno učenje3 · 12%
Operativa in administracija2 · 8%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 4%

Države

Avstrija20
Španija2
Nemčija1
Romunija1

Mesta

Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorFinance in pravo
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Barcelona, Spainizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenOperativa in administracija

Associate, Tax

pred 9 dnevi
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorRazvoj programske opreme (splošno)Java
Bitpanda·Kripto in Web3·Barcelona, Spainizvirnik ↗
HibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorOperativa in administracijazahtevano: nemščina
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenInformacijska varnost
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Bitpanda·Kripto in Web3·Berlin, Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Bitpanda·Kripto in Web3·București, Bucharest, Romaniaizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Bitpanda·Kripto in Web3·Vienna, Vienna, Austriaizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 159, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:37 UTC, telo 486503 bajtov.