Bitpanda
21 odprtih delovnih mestAvstrijaŠpanijaNemčija
Kripto in Web3Podjetje s programskim produktomDelež IT: 38 % od 21 delovnih mest
Finance in pravo21%
Produkt in oblikovanje21%
Informacijska varnost17%
Podatki in strojno učenje12%
Marketing in komuniciranje12%
Operativa in administracija8%
Kadri / HR / zaposlovanje4%
Razvoj programske opreme (splošno)4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (21)
24zaposlitve, zadnjih 30 dni
8nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
33%IT (8)
100%v Evropi (24)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 367.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno24 · 100%
Raven izkušenj
Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Srednja raven3 · 12%
Staff2 · 8%
Področje
Finance in pravo5 · 21%
Produkt in oblikovanje5 · 21%
Informacijska varnost4 · 17%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Podatki in strojno učenje3 · 12%
Operativa in administracija2 · 8%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 4%
Države
Avstrija20
Španija2
Nemčija1
Romunija1
Mesta
Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Associate, AFC Compliance
pred 1 dnemHibridnoJuniorFinance in pravo
Lead Product Manager, DeFi
pred 1 dnemHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Designer, Web3
pred 1 dnemHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Designer, Web3
pred 1 dnemHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior SOC Analyst, Security Operations
pred 2 dnevomaHibridnoSeniorInformacijska varnost
Specialist, Procurement
pred 2 dnevomaHibridnoSrednja ravenOperativa in administracija
Associate, Tax
pred 9 dneviHibridnoJuniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Intern, Java Engineer
pred 10 dneviHibridnoJuniorRazvoj programske opreme (splošno)Java
Intern, Data Engineer
pred 10 dneviHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Intern, Business Intelligence
pred 10 dneviHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Front Office Associate
pred 11 dneviHibridnoJuniorOperativa in administracijazahtevano: nemščina
Senior Specialist, Information Security
pred 11 dneviHibridnoSeniorInformacijska varnost
Business Intelligence Analyst
pred 14 dneviHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Intern, HR Operations
pred 14 dneviHibridnoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Specialist, Information Security
pred 14 dneviHibridnoSrednja ravenInformacijska varnost
Lead, Information Security
pred 14 dneviHibridnoSeniorInformacijska varnost
Specialist, Consolidation & Regional Finance
pred 17 dneviHibridnoFinance in pravo
Senior Product Manager - Crypto
pred 22 dneviHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Lead Legal Counsel, Group DPO
pred 24 dneviHibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Lead Legal Counsel, Group DPO
pred 24 dneviHibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Manager, Growth Analytics
pred 28 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Manager, Growth Analytics
pred 28 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 159, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:37 UTC, telo 486503 bajtov.