Linear
8 odprtih delovnih mest80 % na daljavoSingapurAvstralija
Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest
Uspeh in podpora strank30%
Prodaja20%
Kreativa, mediji in besedila20%
Informacijska varnost10%
Marketing in komuniciranje10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
34odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
115mediana starosti, dni
20%IT (2)
20%v Evropi (2)
80%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 34 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2005.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo8 · 80%
Hibridno2 · 20%
Raven izkušenj
Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Področje
Uspeh in podpora strank3 · 30%
Kreativa, mediji in besedila2 · 20%
Prodaja2 · 20%
Marketing in komuniciranje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Informacijska varnost1 · 10%
Države
Singapur6
Avstralija4
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Strokovnjak/inja za podporo izdelkom, APAC
pred 2 dnevomaIzvirnik: Product Support Specialist, APAC
Na daljavoUspeh in podpora strank
Strokovnjak/inja za podporo izdelkom, APAC
pred 2 dnevomaIzvirnik: Product Support Specialist, APAC
Na daljavoUspeh in podpora strank
Kreativni producent/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Creative Producer
Na daljavoSeniorKreativa, mediji in besedila
Kreativni producent/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Creative Producer
Na daljavoSeniorKreativa, mediji in besedila
Field Marketing Manager
pred 2 dnevomaNa daljavoMarketing in komuniciranje
Customer Success Manager, APAC
pred 3 dneviNa daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Solutions Engineer, APAC
pred 3 dneviNa daljavoRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
Senior / Staff Security Engineer
pred 8 dneviNa daljavoStaffInformacijska varnostTypeScript
Account Executive, velika podjetja
pred 18 dneviIzvirnik: Account Executive, Enterprise
HibridnoProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 184, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 14:19 UTC, telo 459262 bajtov.