RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 9 min
Slovenščina
Prijava
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← nazaj

Linear

8 odprtih delovnih mest80 % na daljavoSingapurAvstralija

Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest

Uspeh in podpora strank30%
Prodaja20%
Kreativa, mediji in besedila20%
Informacijska varnost10%
Marketing in komuniciranje10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
34odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
115mediana starosti, dni
20%IT (2)
20%v Evropi (2)
80%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 34 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2005.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
012
020
031
044
052
063
071
085
091
1010

Način dela

Na daljavo8 · 80%
Hibridno2 · 20%

Raven izkušenj

Senior3 · 30%
Staff1 · 10%

Področje

Uspeh in podpora strank3 · 30%
Kreativa, mediji in besedila2 · 20%
Prodaja2 · 20%
Marketing in komuniciranje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Informacijska varnost1 · 10%

Države

Singapur6
Avstralija4

Mesta

ni podatkov

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Product Support Specialist, APAC
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Singapore | Australiaizvirnik ↗
Na daljavoUspeh in podpora strank
Izvirnik: Product Support Specialist, APAC
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Australia | Singaporeizvirnik ↗
Na daljavoUspeh in podpora strank
Izvirnik: Creative Producer
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Europeizvirnik ↗
Na daljavoSeniorKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Creative Producer
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·North America | Europeizvirnik ↗
Na daljavoSeniorKreativa, mediji in besedila
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·North Americaizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Singapore | Australiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Singapore | Australiaizvirnik ↗
Na daljavoRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·North Americaizvirnik ↗
Na daljavoStaffInformacijska varnostTypeScript
Izvirnik: Account Executive, Enterprise
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Singaporeizvirnik ↗
HibridnoProdaja
Izvirnik: Account Executive, Growth
Linear·Letalstvo, vesolje in obramba·Singaporeizvirnik ↗
HibridnoProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 184, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 14:19 UTC, telo 459262 bajtov.