Jellyfish
33 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeMehikaJužnoafriška republika
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 9 % od 33 delovnih mest
Marketing in komuniciranje25%
Poslovodstvo in vodilni kadri22%
Kreativa, mediji in besedila14%
Prodaja8%
Trgovina na drobno in poslovalnice8%
Vodenje projektov in programov8%
Podatki in strojno učenje3%
IT-podpora in administracija3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (33)
36zaposlitve, zadnjih 30 dni
18nove, zadnjih 7 dni
33različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
44odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
8mediana starosti, dni
8%IT (3)
11%v Evropi (4)
0%na daljavo
42%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 44 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 80.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno36 · 100%
Raven izkušenj
Senior16 · 44%
Srednja raven6 · 17%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 8%
Junior2 · 6%
Staff2 · 6%
Področje
Marketing in komuniciranje9 · 25%
Poslovodstvo in vodilni kadri8 · 22%
Kreativa, mediji in besedila5 · 14%
Trgovina na drobno in poslovalnice3 · 8%
Prodaja3 · 8%
Vodenje projektov in programov3 · 8%
Finance in pravo1 · 3%
Podatki in strojno učenje1 · 3%
Države
Združene države Amerike13
Mehika7
Južnoafriška republika4
Indija4
Avstralija3
Združeno kraljestvo3
Brazilija1
Francija1
Mesta
New York City11
Mexico City7
Johannesburg4
Mumbai4
Melbourne3
London3
Durban2
Sydney2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Motion Designer
pred 4 hUSD 89K–116K / letoHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Paid Media Executive
pred 10 hHibridnoMarketing in komuniciranje
Senior Retail Media Manager
pred 11 hUSD 90K–120K / letoHibridnoSeniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Senior Retail Media Manager
pred 11 hUSD 90K–120K / letoHibridnoSeniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Paid Media Analyst
pred 17 hHibridnoMarketing in komuniciranje
Senior Account Manager
pred 1 dnemHibridnoSeniorProdaja
Designer
pred 1 dnemHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Conversion Rate Optimisation Manager
pred 1 dnemEUR 38K–42K / letoHibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: francoščina
Senior Paid Social Manager
pred 1 dnemUSD 80K–100K / letoHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Junior Accounts Payable Associate
pred 1 dnemHibridnoJuniorFinance in pravo
SEO Manager
pred 1 dnemHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Project Manager
pred 2 dnevomaHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Junior Media Activation Executive
pred 2 dnevomaHibridnoJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Integrated Producer
pred 2 dnevomaUSD 80K–98K / letoHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Business Intelligence Analyst
pred 3 dneviHibridnoPodatki in strojno učenjePythonSQL
Account Director
pred 3 dneviUSD 145K–175K / letoHibridnoStaffProdaja
Director, CX (Customer Experience)
pred 4 dneviUSD 120K–180K / letoHibridnoStaffUspeh in podpora strank
Paid Media Project Manager
pred 4 dneviUSD 70K–85K / letoHibridnoMarketing in komuniciranje
Paid Search Manager
pred 7 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
IT Helpdesk Executive
pred 8 dneviHibridnoSrednja ravenIT-podpora in administracija
Senior Copywriter
pred 8 dneviUSD 89,7K–116,6K / letoHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Vice President of Client Management
pred 8 dneviUSD 225K–240K / letoHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Senior SEO Manager
pred 8 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Learning Programme Manager
pred 8 dneviHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Martech Engineer
pred 9 dneviHibridnoRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
Analytics Executive
pred 9 dneviHibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Analytics Manager
pred 9 dneviHibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Analytics Manager
pred 9 dneviHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Retail Media Manager
pred 11 dneviHibridnoSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Senior SEO Manager
pred 15 dneviUSD 90K–125K / letoHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Creative, Social
pred 16 dneviGBP 70K–78K / letoHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Senior Account Manager - Cloud Social
pred 16 dneviHibridnoSeniorProdaja
Amazon Ads Manager
pred 17 dneviHibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
VP, Client Management
pred 23 dneviUSD 225K–250K / letoHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Senior Learning Programme Manager
pred 23 dneviHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
VP, Growth
pred 24 dneviUSD 225K–250K / letoHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 157, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:35 UTC, telo 612435 bajtov.