DEPT®
60 odprtih delovnih mest29 % na daljavoZdružene države AmerikeMadžarskaKanada
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 60 delovnih mest
Marketing in komuniciranje22%
Prodaja16%
Kreativa, mediji in besedila16%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Vodenje projektov in programov10%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Podatki in strojno učenje5%
Razvoj programske opreme (splošno)5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (60)
63zaposlitve, zadnjih 30 dni
10nove, zadnjih 7 dni
60različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
177odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
44mediana starosti, dni
10%IT (6)
46%v Evropi (29)
29%na daljavo
40%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 177 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 988.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno41 · 65%
Na daljavo18 · 29%
Način dela ni naveden4 · 6%
Raven izkušenj
Staff19 · 30%
Senior19 · 30%
Srednja raven8 · 13%
Junior2 · 3%
Področje
Marketing in komuniciranje14 · 22%
Prodaja10 · 16%
Kreativa, mediji in besedila10 · 16%
Poslovodstvo in vodilni kadri7 · 11%
Vodenje projektov in programov6 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika4 · 6%
Razvoj programske opreme (splošno)3 · 5%
Podatki in strojno učenje3 · 5%
Države
Združene države Amerike16
Madžarska10
Kanada9
Združeno kraljestvo6
Nizozemska6
Argentina5
Danska4
Hrvaška3
Mesta
Budapest10
Toronto7
London6
Amsterdam6
Copenhagen4
Rotterdam4
Split3
Zagreb3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Product Designer Freelance
pred 11 hHibridnoProdukt in oblikovanje
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Programme Manager
pred 23 hHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Senior Data Analyst, določen čas - Toronto
pred 1 dnemIzvirnik: Senior Data Analyst, Fixed Term - Toronto
Na daljavoSeniorPodatki in strojno učenjeSQL
Vodja Marketinga življenjskega cikla strank
pred 1 dnemIzvirnik: Customer Lifecycle Marketing Manager
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Digital Marketing Assistant for the Swedish Market
HibridnoMarketing in komuniciranjezahtevano: švedščina
Account Coordinator, Paid Search
pred 2 dnevomaUSD 47,9K–60K / letoNa daljavosamo ZDAProdaja
Senior Account Manager, Adtech
pred 4 dneviUSD 75,1K–95K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdaja
Direktor/ica računov Senior
pred 5 dneviIzvirnik: Senior Account Director
CAD 100K–120K / letoHibridnoStaffProdaja
Svetovalec/ka za analitiko
pred 5 dneviIzvirnik: Analytics Consultant
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Digitalni Project Manager - 6-mesečni FTC
pred 7 dneviIzvirnik: Digital Project Manager - 6 month FTC
CAD 60K–70K / letoHibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programov
Izvirnik: Creative Strategist, Retail Media - Creative - US Remote
USD 66,3K–85K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Oblikovalec/ka gibljive grafike (FTC)
pred 7 dneviIzvirnik: Motion Designer (FTC)
HibridnoKreativa, mediji in besedila
Senior Digital Project Manager - 6 month FTC
pred 8 dneviCAD 70K–80K / letoHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Manager, Influencer Marketing
pred 8 dneviNa daljavoStaffMarketing in komuniciranje
Account Coordinator, Paid Search
pred 8 dneviUSD 47,9K–60K / letoNa daljavosamo ZDAProdaja
Direktor/ica, Program Manager
pred 8 dneviIzvirnik: Director, Program Manager
USD 138K–150K / letoNa daljavosamo ZDAStaffVodenje projektov in programov
People Administrator
pred 8 dneviHibridnoOperativa in administracija
Junior Programmatic Consultant
pred 8 dneviHibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Account Manager, plačljiva družbena omrežja
pred 9 dneviIzvirnik: Account Manager, Paid Social
USD 60K–70K / letoNa daljavosamo ZDAProdaja
Account Manager, Programmatic Retail
pred 9 dneviUSD 65K–70K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenProdaja
Senior Account Manager, Programmatic
pred 9 dneviUSD 85K–100K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdaja
Mid/Senior Designer
pred 9 dneviHibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Producent/ka kampanj Senior - 6-mesečni FTC
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Campaign Producer - 6 month FTC
CAD 70K–80K / letoHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Producent/ka kampanj Senior - 6-mesečni FTC
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Campaign Producer - 6 month FTC
CAD 70K–80K / letoHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Client Partner, Director
pred 10 dneviUSD 3–10 / uroHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Social Content Creator
pred 13 dneviHibridnoMarketing in komuniciranje
Junior Social Content Creator
pred 13 dneviHibridnoJuniorMarketing in komuniciranje
Vodja, programatično oglaševanje
pred 14 dneviIzvirnik: Manager, Programmatic
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
AI Motion Designer in kreativni tehnolog/inja
pred 14 dneviIzvirnik: AI Motion Designer & Creative Technologist
HibridnoKreativa, mediji in besedila
Direktor/ica računov (6 mesecev FTC)
pred 14 dneviIzvirnik: Account Director (6 month FTC)
HibridnoStaffProdaja
AI Consultant
pred 14 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Medior Media Planner
pred 15 dneviSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Ustvarjalni duo
pred 15 dneviIzvirnik: Creative Duo
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedilazahtevano: nizozemščina
Associate Director, Paid Social
pred 15 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Direktor/ica Associate, upravljanje projektov
pred 16 dneviIzvirnik: Associate Director, Project Management
USD 96,2K–135K / letoNa daljavosamo ZDAStaffVodenje projektov in programov
Head of Media
pred 16 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja računov - iskanje v maloprodaji
pred 17 dneviIzvirnik: Account Lead - Retail Search
USD 96K–120K / letoNa daljavosamo ZDASeniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Skupinski direktor/ica, strategija plačanih družbenih omrežij (partnerstvo s strankami) - Remote
pred 17 dneviIzvirnik: Group Director, Paid Social Strategy (Client Partnership) - Remote
USD 150K–180K / letoNa daljavoStaffMarketing in komuniciranje
Vodja programatike Senior
pred 18 dneviIzvirnik: Senior Programmatic Manager
USD 75K–90K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Associate Design Director - Danish speaking
HibridnoStaffKreativa, mediji in besedila
Associate Design Director - Dutch speaking
pred 18 dneviHibridnoStaffKreativa, mediji in besedila
Talent Acquisition Specialist (12m FTC)
pred 18 dneviCAD 65K–70K / letoHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Vodja sprememb Adobe
pred 21 dneviIzvirnik: Adobe Change Manager
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Umetniški direktor/ica (kreativa blagovne znamke)
pred 21 dneviIzvirnik: Art Director (Brand Creative)
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Vodja programa (d/f/m)
pred 22 dneviIzvirnik: Program Manager (d/f/m)
HibridnoVodenje projektov in programovzahtevano: nemščina
Izvirnik: Architect, Software Engineering (Adobe AEP Architect)
USD 138K–175K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)
Inženir/ka programske opreme Senior
pred 22 dneviIzvirnik: Senior, Software Engineer
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 258, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:17 UTC, telo 2032110 bajtov.