RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Wahed

6 odprtih delovnih mest17 % na daljavoIndijaMalezijaZdružene države Amerike

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest

Finance in pravo50%
Poslovodstvo in vodilni kadri33%
Marketing in komuniciranje17%
6zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-16)
19odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
70mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
17%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 19 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1723.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
062
072
084
091
105

Način dela

Hibridno5 · 83%
Na daljavo1 · 17%

Raven izkušenj

Senior2 · 33%
Junior1 · 17%

Področje

Finance in pravo3 · 50%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 33%
Marketing in komuniciranje1 · 17%

Države

Indija3
Malezija2
Združene države Amerike1

Mesta

Mumbai3
Kuala Lumpur2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

US Country Head

pred 5 dnevi
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·USAizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Vodja Growth

pred 8 dnevi
Izvirnik: Growth Lead
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Kuala Lumpurizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Financial Analyst (FP&A)
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mumbaiizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mumbaiizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
Izvirnik: Senior Associate, Property Asset Management
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Kuala Lumpurizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Wahed·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mumbaiizvirnik ↗
HibridnoJuniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:01 UTC, telo 190805 bajtov.