RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
This page is available in English.Switch×

← nazaj

Trinity Logistics

7 odprtih delovnih mest12 % na daljavoZdružene države Amerike

LogistikaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 14 % od 7 delovnih mest

Operativa in administracija50%
Finance in pravo25%
Prodaja12%
Podatki in strojno učenje12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
38odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
58mediana starosti, dni
12%IT (1)
0%v Evropi (0)
12%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 38 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2548.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
0827
093
106

Način dela

Način dela ni naveden6 · 75%
Na daljavo1 · 12%
Na lokaciji1 · 12%

Raven izkušenj

Srednja raven3 · 38%
Junior3 · 38%

Področje

Operativa in administracija4 · 50%
Finance in pravo2 · 25%
Podatki in strojno učenje1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

Združene države Amerike8

Mesta

Sartell3
Kansas City1
Orlando1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvirnik ↗
Srednja ravenPodatki in strojno učenjeSQL
Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Izvirnik: Logistics Specialist
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Data Entry Specialist
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvirnik ↗
Na lokacijiOperativa in administracija
Trinity Logistics·Logistika·Sartell, MNizvirnik ↗
Prodaja
Izvirnik: Staff Accountant
Trinity Logistics·Logistika·Seaford, DEizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo
Izvirnik: LTL Logistics Coordinator (KC)
Trinity Logistics·Logistika·Kansas City, MOizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
Trinity Logistics·Logistika·Orlando, FLizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 28, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 14:16 UTC, telo 218807 bajtov.