Teneo
18 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeAvstralijaZdruženo kraljestvo
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 18 delovnih mest
Marketing in komuniciranje40%
Strategija, svetovanje in analitika30%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
Operativa in administracija5%
Finance in pravo5%
Kreativa, mediji in besedila5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (18)
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-05)
53odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
50mediana starosti, dni
0%IT (0)
40%v Evropi (8)
0%na daljavo
35%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 53 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 507.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden18 · 90%
Hibridno2 · 10%
Raven izkušenj
Junior5 · 25%
Staff4 · 20%
Najvišje vodstvo (C-level)4 · 20%
Srednja raven2 · 10%
Senior2 · 10%
Področje
Marketing in komuniciranje8 · 40%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 30%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 10%
Finance in pravo1 · 5%
Kreativa, mediji in besedila1 · 5%
Operativa in administracija1 · 5%
Države
Združene države Amerike7
Avstralija4
Združeno kraljestvo4
Nemčija2
Danska2
Kanada1
Mesta
San Francisco4
London4
New York City3
Frankfurt am Main2
Sydney2
Washington2
Melbourne2
Copenhagen2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Direktor/ica, finančno komuniciranje
pred 2 dnevomaIzvirnik: Director, Financial Communications
StaffMarketing in komuniciranje
Mlajši/a svetovalec/ka, finančno svetovanje
pred 2 dnevomaIzvirnik: Associate Consultant, Financial Advisory
JuniorFinance in pravo
Pripravnik/ca (spomladanski semester)
pred 9 dneviIzvirnik: Intern (Spring Semester)
USD 23 / uroJunior
Svetovalec/ka za kadre
pred 10 dneviIzvirnik: People Advisor
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nemščina
Direktor/ica Associate, svetovanje o upravljanju
pred 11 dneviIzvirnik: Associate Director, Management Consulting
USD 250K–270K / letoStaffStrategija, svetovanje in analitika
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Management Consulting, Head of AI and Technology
pred 14 dneviStaffStrategija, svetovanje in analitika
Upravljavsko svetovanje, oblikovalec/ka digitalnega učenja - Pogodba za določen čas (6 mesecev)
pred 15 dneviIzvirnik: Management Consulting, Digital Learning Designer - 6 month contract
Kreativa, mediji in besedila
People Operations Coordinator
pred 15 dneviUSD 40–45 / uroHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Management Consulting, Manager - Clarity Partners (part of Teneo)
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Management Consulting, Senior Consultant - Clarity Partners (part of Teneo)
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
Management Consulting, Senior Manager - Agentic AI
pred 18 dneviStaffStrategija, svetovanje in analitika
Podpredsednik/ca Senior, korporativne komunikacije
pred 23 dneviIzvirnik: Senior Vice President, Corporate Communications
USD 175K–230K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Podpredsednik/ca, korporativno komuniciranje
pred 23 dneviIzvirnik: Vice President, Corporate Communications
USD 130K–150K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Podpredsednik/ca Senior, korporativne komunikacije
pred 23 dneviIzvirnik: Senior Vice President, Corporate Communications
USD 175K–230K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Svetovalec/ka, strategija in komuniciranje
pred 24 dneviIzvirnik: Consultant, Strategy & Communications
JuniorMarketing in komuniciranje
Svetovalec/ka, strategija in komuniciranje
pred 24 dneviIzvirnik: Consultant, Strategy & Communications
JuniorMarketing in komuniciranje
Generalni direktor/ica, korporativno komuniciranje
pred 24 dneviIzvirnik: Managing Director, Corporate Communications
USD 225K–265K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Izvirnik: Associate Consultant, Financial Communications - Industrials
JuniorMarketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 17, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:25 UTC, telo 878664 bajtov.