RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 7 min
Slovenščina
Prijava
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← nazaj

Sitreps

18 odprtih delovnih mest26 % na daljavoZdružene države Amerike

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 11 % od 18 delovnih mest

Poslovodstvo in vodilni kadri37%
Marketing in komuniciranje21%
Strategija, svetovanje in analitika16%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo16%
19zaposlitve, zadnjih 30 dni
13nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
44odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
11%IT (2)
0%v Evropi (0)
26%na daljavo
74%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 44 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 289.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
012
020
030
040
050
060
071
0812
0912
1017

Način dela

Način dela ni naveden12 · 63%
Na daljavo5 · 26%
Na lokaciji2 · 11%

Raven izkušenj

Senior7 · 37%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%

Področje

Poslovodstvo in vodilni kadri7 · 37%
Marketing in komuniciranje4 · 21%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 16%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 11%

Države

Združene države Amerike19

Mesta

Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Minneapolis, Minnesotaizvirnik ↗
USD 165K–185K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Norfolk, Virginiaizvirnik ↗
USD 165K–185K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Remote in the US izvirnik ↗
USD 110K–140K / letoNa daljavosamo ZDAJuniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaSQLTypeScript
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·San Diego, Californiaizvirnik ↗
USD 165K–185K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·San Diego, Californiaizvirnik ↗
USD 165K–185K / letoSenior
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Washington, DC izvirnik ↗
USD 200K–240K / letoSenior
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Philadelphiaizvirnik ↗
USD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Washington, DC areaizvirnik ↗
Najvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US considered)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Baltimore, MDizvirnik ↗
USD 165K–200K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Tampa, FLizvirnik ↗
USD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Tysons, VA (or NC, TX, CO)izvirnik ↗
USD 160K–210K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Tysons, VAizvirnik ↗
USD 160K–210K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New York, NYizvirnik ↗
USD 110K–130K / letoNa lokacijiRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL

General Manager

pred 23 dnevi
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, MOizvirnik ↗
USD 170K–200K / letoNa lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri

Revenue Associate

pred 24 dnevi
Sitreps·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Tysons Corner, VAizvirnik ↗
USD 160K–190K / letoJunior

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 251, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:36 UTC, telo 399800 bajtov.