Sitreps
18 odprtih delovnih mest26 % na daljavoZdružene države Amerike
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 11 % od 18 delovnih mest
Poslovodstvo in vodilni kadri37%
Marketing in komuniciranje21%
Strategija, svetovanje in analitika16%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo16%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (18)
19zaposlitve, zadnjih 30 dni
13nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
44odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
11%IT (2)
0%v Evropi (0)
26%na daljavo
74%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 44 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 289.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden12 · 63%
Na daljavo5 · 26%
Na lokaciji2 · 11%
Raven izkušenj
Senior7 · 37%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%
Področje
Poslovodstvo in vodilni kadri7 · 37%
Marketing in komuniciranje4 · 21%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 16%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 11%
Države
Združene države Amerike19
Mesta
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
USD 165K–185K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
USD 165K–185K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Forward Deployed Software Engineer
pred 15 hUSD 110K–140K / letoNa daljavosamo ZDAJuniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaSQLTypeScript
USD 165K–185K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Navy Mission Engagement Lead
pred 15 hUSD 165K–185K / letoSenior
Cyber Mission Engagement Lead
pred 15 hUSD 200K–240K / letoSenior
General Manager, Home Services
pred 1 dnemUSD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Najvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Federal Growth Lead, Navy
pred 3 dneviNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Federal Growth Lead, Fourth Estate
pred 3 dneviNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
pred 3 dneviNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Federal Growth Lead, Combatant Commands
pred 3 dneviNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Chief Operating Officer
pred 4 dneviUSD 165K–200K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
General Manager, Home Services
pred 14 dneviUSD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Engagement Manager, Homeland Security
pred 18 dneviUSD 160K–210K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Engagement Manager, Marine Corps
pred 18 dneviUSD 160K–210K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Embedded Intelligence Operator
pred 22 dneviUSD 110K–130K / letoNa lokacijiRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
General Manager
pred 23 dneviUSD 170K–200K / letoNa lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Revenue Associate
pred 24 dneviUSD 160K–190K / letoJunior
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 251, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:36 UTC, telo 399800 bajtov.