RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← nazaj

SanMar- External

25 odprtih delovnih mest4 % na daljavoZdružene države Amerike

Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 25 delovnih mest

Obrt, gradbeništvo in proizvodnja22%
Zdravstvo15%
Operativa in administracija15%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika11%
Kreativa, mediji in besedila7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Trgovina na drobno in poslovalnice4%
Drugo4%
27zaposlitve, zadnjih 30 dni
8nove, zadnjih 7 dni
25različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
11%IT (3)
0%v Evropi (0)
4%na daljavo
67%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 207.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
040
050
060
071
080
098
1026

Način dela

Način dela ni naveden26 · 96%
Na daljavo1 · 4%

Raven izkušenj

Srednja raven13 · 48%
Junior5 · 19%
Senior2 · 7%
Staff2 · 7%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 4%

Področje

Obrt, gradbeništvo in proizvodnja6 · 22%
Operativa in administracija4 · 15%
Zdravstvo4 · 15%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika3 · 11%
Kreativa, mediji in besedila2 · 7%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 7%
Marketing in komuniciranje1 · 4%
Varovanje in zaščita1 · 4%

Države

Združene države Amerike26

Mesta

Issaquah9
Ashland5
Sparks3
Jacksonville3
West Chester1
Avondale1
Shakopee1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Sparks, NVizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Sparks, NVizvirnik ↗
JuniorZdravstvo
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Sparks, NVizvirnik ↗
JuniorZdravstvo
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 100K–140K / letoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Jacksonville, FL·prijave do 2026-10-26izvirnik ↗
USD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Jacksonville, FL·prijave do 2026-10-26izvirnik ↗
USD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Jacksonville, FL·prijave do 2026-10-26izvirnik ↗
USD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Robbinsville, NJizvirnik ↗
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 85K–115K / letoSrednja ravenOperativa in administracija

Receiver-NP

pred 9 dnevi
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·West Chester, OHizvirnik ↗
Zdravstvo

Colorist

pred 10 dnevi
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 80,2K–115K / letoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Remoteizvirnik ↗
USD 120K–170K / letoNa daljavoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Robbinsville, NJizvirnik ↗
JuniorZdravstvo
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Ashland, VAizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Ashland, VAizvirnik ↗
USD 22,12–28,75 / uroSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Enterprise Safety and Security Director
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 120K–160K / letoStaffVarovanje in zaščita
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 135K–200K / letoStaffDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Avondale, AZizvirnik ↗
USD 20 / uroSrednja raven
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Ashland, VAizvirnik ↗
Srednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice

Production II - PT

pred 21 dnevi
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Robbinsville, NJizvirnik ↗
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Ashland, VAizvirnik ↗
USD 23,5–30,3 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Ashland, VAizvirnik ↗
USD 23,5–30,3 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 32,56–38,46 / uroJuniorKreativa, mediji in besedila

VP, Controller

pred 22 dnevi
Izvirnik: VP, Controller
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 275K–375K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo

Product Developer

pred 22 dnevi
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 32,56–38,46 / uroRazvoj programske opreme (splošno)
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Issaquah, WAizvirnik ↗
USD 120K–160K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#JavaJavaScript
SanMar- External ·Proizvodnja in strojna oprema·Shakopee, MNizvirnik ↗
USD 19,6–26,68 / uroSrednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 160, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:16 UTC, telo 371682 bajtov.