SanMar- External
25 odprtih delovnih mest4 % na daljavoZdružene države Amerike
Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 25 delovnih mest
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja22%
Zdravstvo15%
Operativa in administracija15%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika11%
Kreativa, mediji in besedila7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Trgovina na drobno in poslovalnice4%
Drugo4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (25)
27zaposlitve, zadnjih 30 dni
8nove, zadnjih 7 dni
25različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
11%IT (3)
0%v Evropi (0)
4%na daljavo
67%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 207.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden26 · 96%
Na daljavo1 · 4%
Raven izkušenj
Srednja raven13 · 48%
Junior5 · 19%
Senior2 · 7%
Staff2 · 7%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 4%
Področje
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja6 · 22%
Operativa in administracija4 · 15%
Zdravstvo4 · 15%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika3 · 11%
Kreativa, mediji in besedila2 · 7%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 7%
Marketing in komuniciranje1 · 4%
Varovanje in zaščita1 · 4%
Države
Združene države Amerike26
Mesta
Issaquah9
Ashland5
Sparks3
Jacksonville3
West Chester1
Avondale1
Shakopee1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Equipment Operator /Receiving
pred 5 hJuniorOperativa in administracija
Equipment Operator NP/3PL
pred 9 hJuniorZdravstvo
Equipment Operator NP/3PL
pred 9 hJuniorZdravstvo
Marketing Manager, Product
pred 1 dnemUSD 100K–140K / letoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
3rd Shift Production II
pred 2 dnevomaUSD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
2nd Shift Production II
pred 2 dnevomaUSD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
2nd Shift Production II
pred 2 dnevomaUSD 17–25 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Production II-Overnight
pred 3 dneviSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Network Administrator
pred 8 dneviUSD 85K–115K / letoSrednja ravenOperativa in administracija
Receiver-NP
pred 9 dneviZdravstvo
Colorist
pred 10 dneviUSD 80,2K–115K / letoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Senior Controls Engineer (Automated Distribution)
pred 10 dneviUSD 120K–170K / letoNa daljavoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Equipment Operator NP-Overnight
pred 11 dneviJuniorZdravstvo
Warehouse III - Warehouse Equipment Operator
pred 12 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Support Technician II, DC
pred 14 dneviUSD 22,12–28,75 / uroSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Direktor/ica varnosti in zaščite podjetja
pred 17 dneviIzvirnik: Enterprise Safety and Security Director
USD 120K–160K / letoStaffVarovanje in zaščita
Principal Systems Engineer
pred 17 dneviUSD 135K–200K / letoStaffDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
DC Trainer | 2nd Shift
pred 17 dneviUSD 20 / uroSrednja raven
Warehouse III - Will Call/Showroom
pred 17 dneviSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Production II - PT
pred 21 dneviSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Facility Maintenance Technician/Automation lll
pred 22 dneviUSD 23,5–30,3 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Facility Maintenance Tech/Automation ll
pred 22 dneviUSD 23,5–30,3 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Associate Technical Designer
pred 22 dneviUSD 32,56–38,46 / uroJuniorKreativa, mediji in besedila
VP, Controller
pred 22 dneviIzvirnik: VP, Controller
USD 275K–375K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Product Developer
pred 22 dneviUSD 32,56–38,46 / uroRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Software Development Engineer in Test
pred 22 dneviUSD 120K–160K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#JavaJavaScript
Maintenance (Facilities II) 10am - 6:30pm
pred 23 dneviUSD 19,6–26,68 / uroSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 160, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:16 UTC, telo 371682 bajtov.