Linqia
15 odprtih delovnih mest5 % na daljavoZdružene države AmerikeKolumbija
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 13 % od 15 delovnih mest
Marketing in komuniciranje26%
Kreativa, mediji in besedila21%
Uspeh in podpora strank16%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
Vodenje projektov in programov10%
Razvoj zalednih sistemov (backend)5%
Full-stack razvoj5%
Strategija, svetovanje in analitika5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (15)
19zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
15različna delovna mesta (vsako po 1.3 oglasov)
11objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
22odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
11%IT (2)
0%v Evropi (0)
5%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 22 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 120.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden18 · 95%
Na daljavo1 · 5%
Raven izkušenj
Senior10 · 53%
Srednja raven5 · 26%
Junior3 · 16%
Področje
Marketing in komuniciranje5 · 26%
Kreativa, mediji in besedila4 · 21%
Uspeh in podpora strank3 · 16%
Vodenje projektov in programov2 · 11%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 11%
Full-stack razvoj1 · 5%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%
Razvoj zalednih sistemov (backend)1 · 5%
Države
Združene države Amerike16
Kolumbija3
Mesta
San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Creative Strategist
pred 1 dnemSeniorKreativa, mediji in besedila
Senior Creative Strategist
pred 1 dnemSeniorKreativa, mediji in besedila
Project Manager
pred 1 dnemSrednja ravenVodenje projektov in programov
Program Manager
pred 2 dnevomaSrednja ravenVodenje projektov in programov
Srednja ravenMarketing in komuniciranje
Recruiting Coordinator
pred 10 dneviJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Influencer Marketing Talent Associate
pred 11 dneviJuniorMarketing in komuniciranje
Influencer Marketing Campaign Associate
pred 11 dneviJuniorMarketing in komuniciranje
Creative Coordinator
pred 11 dneviKreativa, mediji in besedila
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
pred 11 dneviSeniorUspeh in podpora strank
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
pred 11 dneviSeniorUspeh in podpora strank
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
pred 11 dneviSeniorUspeh in podpora strank
Sr. GTM Recruiter
pred 11 dneviSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Senior Influencer Marketing Campaign Associate
pred 11 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Influencer Marketing Campaign Associate
pred 11 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Na daljavoSrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonSQL
Creative Strategy Manager
pred 11 dneviSeniorKreativa, mediji in besedila
Client Strategy Lead
pred 11 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Backend Engineer (Python and SQL)
pred 11 dneviSrednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)PythonSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 93, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 177393 bajtov.