RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← nazaj

Linqia

15 odprtih delovnih mest5 % na daljavoZdružene države AmerikeKolumbija

Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 13 % od 15 delovnih mest

Marketing in komuniciranje26%
Kreativa, mediji in besedila21%
Uspeh in podpora strank16%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
Vodenje projektov in programov10%
Razvoj zalednih sistemov (backend)5%
Full-stack razvoj5%
Strategija, svetovanje in analitika5%
19zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
15različna delovna mesta (vsako po 1.3 oglasov)
11objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
22odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
11%IT (2)
0%v Evropi (0)
5%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 22 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 120.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
063
070
080
090
1019

Način dela

Način dela ni naveden18 · 95%
Na daljavo1 · 5%

Raven izkušenj

Senior10 · 53%
Srednja raven5 · 26%
Junior3 · 16%

Področje

Marketing in komuniciranje5 · 26%
Kreativa, mediji in besedila4 · 21%
Uspeh in podpora strank3 · 16%
Vodenje projektov in programov2 · 11%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 11%
Full-stack razvoj1 · 5%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%
Razvoj zalednih sistemov (backend)1 · 5%

Države

Združene države Amerike16
Kolumbija3

Mesta

San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
SeniorKreativa, mediji in besedila
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
SeniorKreativa, mediji in besedila

Project Manager

pred 1 dnem
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenVodenje projektov in programov

Program Manager

pred 2 dnevoma
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenVodenje projektov in programov
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenMarketing in komuniciranje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
JuniorKadri / HR / zaposlovanje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
JuniorMarketing in komuniciranje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
JuniorMarketing in komuniciranje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·Bogotá, Bogotá, Colombiaizvirnik ↗
Kreativa, mediji in besedila
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
SeniorUspeh in podpora strank
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
SeniorUspeh in podpora strank
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·Chicago, Illinois, United Statesizvirnik ↗
SeniorUspeh in podpora strank

Sr. GTM Recruiter

pred 11 dnevi
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·San Francisco, California, United Statesizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·Chicago, Illinois, United Statesizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonSQL
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
SeniorKreativa, mediji in besedila
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
Linqia·Mediji, zabava in oglaševanje·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaizvirnik ↗
Srednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)PythonSQL

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 93, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 177393 bajtov.