RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← nazaj

CompTech Computer Technologies

8 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike

Svetovanje, agencije in poslovne storitvePonudnik tehnoloških storitev / agencija / svetovanjeDelež IT: 75 % od 8 delovnih mest

IT-podpora in administracija38%
DevOps / SRE / platforma / oblak25%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja12%
Razvoj programske opreme (splošno)12%
Strategija, svetovanje in analitika12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
75%IT (6)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
88%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 156.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
060
070
080
092
107

Način dela

Način dela ni naveden8 · 100%

Raven izkušenj

Srednja raven2 · 25%
Senior1 · 12%

Področje

IT-podpora in administracija3 · 38%
DevOps / SRE / platforma / oblak2 · 25%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 12%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 12%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 12%

Države

Združene države Amerike7

Mesta

Pensacola1
Corpus Christi1
Dayton1
Huntsville1
San Antonio1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Pensacola, FLizvirnik ↗
USD 24,05 / uroIT-podpora in administracija
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Fort Belvoir, VAizvirnik ↗
USD 90K–100K / letoDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvirnik: Computer Operator
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Fort Belvoir, VAizvirnik ↗
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: IT Service Desk Specialist I
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Corpus Christi, TXizvirnik ↗
USD 20,88 / uroIT-podpora in administracija
Izvirnik: Systems Administrator - Level III
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Fort Hoodizvirnik ↗
USD 85K–95K / letoSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Dayton, Ohio (WPAFB) izvirnik ↗
USD 70K–75K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Application Programmer - Level III
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Redstone Arsenal (FAHC), Huntsville, Alabama izvirnik ↗
USD 95K–100K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: IT Service Desk Specialist III
CompTech Computer Technologies·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·San Antonio, TXizvirnik ↗
USD 60K–64K / letoSrednja ravenIT-podpora in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:15 UTC, telo 121905 bajtov.