CompTech Computer Technologies
8 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitvePonudnik tehnoloških storitev / agencija / svetovanjeDelež IT: 75 % od 8 delovnih mest
IT-podpora in administracija38%
DevOps / SRE / platforma / oblak25%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja12%
Razvoj programske opreme (splošno)12%
Strategija, svetovanje in analitika12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
75%IT (6)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
88%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 156.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden8 · 100%
Raven izkušenj
Srednja raven2 · 25%
Senior1 · 12%
Področje
IT-podpora in administracija3 · 38%
DevOps / SRE / platforma / oblak2 · 25%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 12%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 12%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 12%
Države
Združene države Amerike7
Mesta
Pensacola1
Corpus Christi1
Dayton1
Huntsville1
San Antonio1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
IT Service Desk Specialist - Level I
pred 13 hUSD 24,05 / uroIT-podpora in administracija
Telecommunications Network Engineer ** Active Top Secret Security Clearance Required**
pred 2 dnevomaUSD 90K–100K / letoDevOps / SRE / platforma / oblak
Strokovnjak/inja IT Service Desk I
pred 3 dneviIzvirnik: IT Service Desk Specialist I
USD 20,88 / uroIT-podpora in administracija
Sistemski administrator/ka - Level III
pred 14 dneviIzvirnik: Systems Administrator - Level III
USD 85K–95K / letoSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
IAM Access Management Analyst
pred 17 dneviUSD 70K–75K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Programer/ka aplikacij - stopnja III
pred 18 dneviIzvirnik: Application Programmer - Level III
USD 95K–100K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
IT strokovnjak/inja za service desk III
pred 25 dneviIzvirnik: IT Service Desk Specialist III
USD 60K–64K / letoSrednja ravenIT-podpora in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:15 UTC, telo 121905 bajtov.