Zone 5 Technologies
19 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 21 % od 19 delovnih mest
Razvoj programske opreme (splošno)40%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja20%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika17%
Operativa in administracija10%
Kreativa, mediji in besedila3%
Uspeh in podpora strank3%
Poslovodstvo in vodilni kadri3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (19)
30zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
19različna delovna mesta (vsako po 1.6 oglasov)
8objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-08)
77odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
43mediana starosti, dni
40%IT (12)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
100%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 77 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 676.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden29 · 97%
Na lokaciji1 · 3%
Raven izkušenj
Senior18 · 60%
Srednja raven6 · 20%
Junior3 · 10%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Področje
Razvoj programske opreme (splošno)12 · 40%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja6 · 20%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 17%
Operativa in administracija3 · 10%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 3%
Kreativa, mediji in besedila1 · 3%
Uspeh in podpora strank1 · 3%
Države
Združene države Amerike30
Mesta
San Luis Obispo14
Fort Worth6
Fort Walton Beach5
Paso Robles3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
UAV Avionics Assembler IV
pred 9 hUSD 34–39 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Sr. Systems Reliability Engineer
pred 10 hUSD 148K–180K / letoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Executive Assistant
pred 1 dnemUSD 97K–128K / letoSeniorOperativa in administracija
Crew Chief - Flight Test
pred 1 dnemUSD 80K–115K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
UAV Avionics Assembler IV
pred 2 dnevomaUSD 34–39 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Senior Proposal Writer
pred 3 dneviUSD 85K–123K / letoSeniorKreativa, mediji in besedila
Inženir/ka proizvodnje I/II - 2. izmena
pred 4 dneviIzvirnik: Manufacturing Engineer I/II - 2nd Shift
USD 93K–120K / letoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženir/ka elektrotehnike III/IV
pred 7 dneviIzvirnik: Electrical Engineer III/IV
USD 131K–161K / letoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Sr. Surface Modeler
pred 7 dneviUSD 170K–220K / letoNa lokacijiSenior
Strokovnjak/inja za produkcijsko podporo
pred 8 dneviIzvirnik: Production Support Specialist
USD 17,5–19,35 / uroJuniorUspeh in podpora strank
Test & Evaluation Operations Scheduler
pred 9 dneviUSD 91K–119K / letoSeniorOperativa in administracija
Electrical Engineer I/II
pred 9 dneviUSD 93K–112K / letoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Manufacturing Engineer I/II
pred 14 dneviUSD 79K–103K / letoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
pred 14 dneviUSD 145K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
pred 14 dneviUSD 145K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
pred 14 dneviUSD 145K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
pred 14 dneviUSD 160K–194K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)DartMATLABPython
UAV Avionics Assembler II
pred 15 dneviUSD 24–29 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
UAV Avionics Assembler II
pred 15 dneviUSD 24–29 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
UAV Avionics Assembler I
pred 15 dneviUSD 19–24 / uroJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
UAV Avionics Assembler I
pred 15 dneviUSD 19–24 / uroJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
pred 15 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
pred 15 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
pred 15 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
pred 15 dneviUSD 161K–193K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
pred 17 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
pred 17 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
pred 17 dneviUSD 149K–182K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Perfomance
pred 17 dneviUSD 161K–238K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)MATLABPython
Office Manager - DFW
pred 25 dneviUSD 84K–112K / letoSeniorOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 94, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:15 UTC, telo 2272808 bajtov.