RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← nazaj

Recorded Future

16 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeSingapurZdruženo kraljestvo

Kibernetska varnostNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 16 delovnih mest

Prodaja44%
Finance in pravo17%
Razvoj programske opreme (splošno)17%
Marketing in komuniciranje11%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo6%
18zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-02)
47odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
52mediana starosti, dni
17%IT (3)
22%v Evropi (4)
0%na daljavo
56%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 47 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 353.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
010
023
031
042
055
061
072
088
096
1018

Način dela

Način dela ni naveden9 · 50%
Hibridno9 · 50%

Raven izkušenj

Senior5 · 28%
Srednja raven4 · 22%
Staff3 · 17%
Junior2 · 11%

Področje

Prodaja8 · 44%
Razvoj programske opreme (splošno)3 · 17%
Finance in pravo3 · 17%
Marketing in komuniciranje2 · 11%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 6%

Države

Združene države Amerike10
Singapur3
Združeno kraljestvo3
Združeni arabski emirati1
Švedska1

Mesta

Boston5
Washington3
London3
Dubai1
Gothenburg1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior Sales Engineer, Public Sector
Recorded Future·Kibernetska varnost·Washington, DCizvirnik ↗
USD 143K–200,5K / letoSeniorProdaja
Izvirnik: Senior Partner Marketing Manager
Recorded Future·Kibernetska varnost·Dubai, UAEizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Recorded Future·Kibernetska varnost·Singaporeizvirnik ↗
HibridnoProdaja
Recorded Future·Kibernetska varnost·Boston, MAizvirnik ↗
USD 92K–137,5K / letoHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Product Support Solutions Developer
Recorded Future·Kibernetska varnost·Washington, DCizvirnik ↗
USD 127,5K–191,5K / letoHibridnoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
Izvirnik: Product Support Solutions Developer
Recorded Future·Kibernetska varnost·Boston, MAizvirnik ↗
USD 127,5K–191,5K / letoHibridnoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
Izvirnik: Senior Sales Engineer, TOLA
Recorded Future·Kibernetska varnost·Texasizvirnik ↗
USD 143K–200,5K / letoSeniorProdaja
Recorded Future·Kibernetska varnost·Boston, MAizvirnik ↗
USD 92K–137,5K / letoHibridnoStaffFinance in pravo
Izvirnik: Account Director, Intelligence Community
Recorded Future·Kibernetska varnost·Washington, D.C.izvirnik ↗
USD 123K–184K / letoStaffProdaja
Izvirnik: Associate Account Director, Mid Market TOLA/PACNW/Mountain
Recorded Future·Kibernetska varnost·Texasizvirnik ↗
USD 74,5K–112K / letoStaffProdaja
Izvirnik: In-House Counsel (Americas)
Recorded Future·Kibernetska varnost·Boston, MAizvirnik ↗
USD 108–162K / letoHibridnoFinance in pravo
Recorded Future·Kibernetska varnost·London, England, UKizvirnik ↗
Prodaja

In-House Counsel

pred 21 dnevi
Recorded Future·Kibernetska varnost·London, England, UKizvirnik ↗
HibridnoJuniorFinance in pravo
Izvirnik: Lead Software Engineer
Recorded Future·Kibernetska varnost·Gothenburg, Swedenizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#C++Java
Recorded Future·Kibernetska varnost·London, England, UKizvirnik ↗
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Renewals Specialist, ASEAN, ANZ
Recorded Future·Kibernetska varnost·Singaporeizvirnik ↗
Senior
Izvirnik: Business Development Representative, ASEAN
Recorded Future·Kibernetska varnost·Singaporeizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Izvirnik: Associate Technical Account Manager
Recorded Future·Kibernetska varnost·Boston, MAizvirnik ↗
USD 78K–107,2K / letoHibridnoJuniorProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 142, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:14 UTC, telo 606910 bajtov.