RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Civica

32 odprtih delovnih mest18 % na daljavoZdruženo kraljestvoIndijaAvstralija

Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacijePodjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 32 delovnih mest

Prodaja18%
Strategija, svetovanje in analitika15%
Finance in pravo12%
Razvoj programske opreme (splošno)12%
Vodenje projektov in programov12%
Operativa in administracija9%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
QA in testiranje3%
34zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
32različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
22mediana starosti, dni
24%IT (8)
47%v Evropi (16)
18%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1458.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
040
050
062
071
081
0915
1029

Način dela

Način dela ni naveden26 · 76%
Na daljavo6 · 18%
Hibridno2 · 6%

Raven izkušenj

Srednja raven10 · 29%
Staff5 · 15%
Senior3 · 9%
Junior1 · 3%

Področje

Prodaja6 · 18%
Strategija, svetovanje in analitika5 · 15%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 12%
Finance in pravo4 · 12%
Vodenje projektov in programov4 · 12%
Operativa in administracija3 · 9%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 6%
Informacijska varnost1 · 3%

Države

Združeno kraljestvo16
Indija10
Avstralija7
Kanada1

Mesta

Vadodara10
London9
Melbourne6
Leeds5
Sydney4
Bristol4
Dudley4
Perth3

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika

FP&A Senior Manager

pred 2 dnevoma
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdomizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
JuniorInformacijska varnost

GTM Analyst

pred 2 dnevoma
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdomizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika

Program Manager

pred 3 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australia | Brisbane, Queensland, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenVodenje projektov in programov
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Birmingham, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Newcastle upon Tyne, England, United Kingdom | Middlesbrough, England, United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo

FP&A Analyst

pred 3 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Finance in pravo

Commercial Manager

pred 3 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdomizvirnik ↗
Prodaja
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdom | Hertford, England, United Kingdom | Birmingham, England, United Kingdom | Nottingham, England, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Dudley, England, United Kingdom | London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Brisbane, Queensland, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenVodenje projektov in programov

ER Consultant

pred 8 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australiaizvirnik ↗
Zdravstvo
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomizvirnik ↗
Razvoj programske opreme (splošno)
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Winnipeg, Manitoba, Canadaizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Finance in pravo

Senior PMO Analyst

pred 11 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Leeds, England, United Kingdomizvirnik ↗
IT-podpora in administracija
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Amersham, England, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoProdaja
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Operativa in administracija
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdomizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoStaffDevOps / SRE / platforma / oblak

Presales Manager

pred 22 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#SQL
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australiaizvirnik ↗
StaffKadri / HR / zaposlovanje
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Vodenje projektov in programov

LiveOps Engineer

pred 25 dnevi
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoRazvoj programske opreme (splošno)BashGolangPython
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Vadodara, Gujarat, Indiaizvirnik ↗
SeniorQA in testiranjePython
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Amersham, England, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoOperativa in administracija
Civica·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Perth, Western Australia, Australiaizvirnik ↗
Prodaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 118, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 03:22 UTC, telo 674818 bajtov.