Power Digital
26 odprtih delovnih mest100 % na daljavoKolumbijaNikaragvaArgentina
UI in podatkiNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 15 % od 26 delovnih mest
Marketing in komuniciranje25%
IT-podpora in administracija15%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Operativa in administracija12%
Kreativa, mediji in besedila10%
Uspeh in podpora strank8%
Prodaja2%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (26)
63zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 2.4 oglasov)
31objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
243odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
16%IT (10)
5%v Evropi (3)
100%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 243 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 974.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo63 · 100%
Raven izkušenj
Srednja raven16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Najvišje vodstvo (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%
Področje
Marketing in komuniciranje17 · 27%
Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 14%
IT-podpora in administracija9 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika8 · 13%
Operativa in administracija7 · 11%
Kreativa, mediji in besedila6 · 10%
Uspeh in podpora strank5 · 8%
Prodaja1 · 2%
Države
Kolumbija21
Nikaragva15
Argentina14
Mehika13
Brazilija13
Ekvador12
Kostarika10
Čile10
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Digital Marketing Intern
pred 6 hNa daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Digital Marketing Intern
pred 6 hNa daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Na daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Associate Audience Analyst
pred 13 hNa daljavoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Paid Media Strategist, Fashion
pred 9 dneviNa daljavosamo ZDASrednja ravenMarketing in komuniciranje
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
pred 14 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Data Operations Lead, B2B
pred 14 dneviNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Account Manager, CRO
pred 15 dneviNa daljavoSrednja ravenProdaja
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Data Access Manager
pred 16 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Creative Strategist, B2B
pred 17 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Director, Events & Experiences
pred 17 dneviNa daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Paid Media Strategist, Fashion
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
pred 17 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Fashion Paid Advertising Strategist
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Fashion Paid Advertising Strategist
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Fashion Paid Advertising Strategist
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Fashion Paid Advertising Strategist
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 111, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:47 UTC, telo 3113644 bajtov.