RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 5 min
Slovenščina
Prijava
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← nazaj

Power Digital

26 odprtih delovnih mest100 % na daljavoKolumbijaNikaragvaArgentina

UI in podatkiNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 15 % od 26 delovnih mest

Marketing in komuniciranje25%
IT-podpora in administracija15%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Operativa in administracija12%
Kreativa, mediji in besedila10%
Uspeh in podpora strank8%
Prodaja2%
63zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 2.4 oglasov)
31objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
243odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
16%IT (10)
5%v Evropi (3)
100%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 243 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 974.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
122
018
023
031
042
057
0615
0726
0882
0917
1060

Način dela

Na daljavo63 · 100%

Raven izkušenj

Srednja raven16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Najvišje vodstvo (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%

Področje

Marketing in komuniciranje17 · 27%
Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 14%
IT-podpora in administracija9 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika8 · 13%
Operativa in administracija7 · 11%
Kreativa, mediji in besedila6 · 10%
Uspeh in podpora strank5 · 8%
Prodaja1 · 2%

Države

Kolumbija21
Nikaragva15
Argentina14
Mehika13
Brazilija13
Ekvador12
Kostarika10
Čile10

Mesta

ni podatkov

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - United Statesizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Power Digital·UI in podatki·Remote - Ecuadorizvirnik ↗
Na daljavoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Power Digital·UI in podatki·Remote - United Statesizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASrednja ravenMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Costa Ricaizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Ecuadorizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Brazilizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)IT-podpora in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Ecuadorizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Costa Ricaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Brazilizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenProdaja

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Hondurasizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Brazilizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Data Access Manager

pred 16 dnevi
Power Digital·UI in podatki·Remote - Ecuadorizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Power Digital·UI in podatki·Remote - Costa Ricaizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - Chileizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - Brazilizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Power Digital·UI in podatki·Remote - United Statesizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Power Digital·UI in podatki·Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Peruizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombia; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peruizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Canada; Remote - Chile; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peru; Remote - United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Power Digital·UI in podatki·Remote - Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Power Digital·UI in podatki·Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Power Digital·UI in podatki·Remote - Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Power Digital·UI in podatki·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Nicaraguaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank

vse zaposlitve (63) →

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 111, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:47 UTC, telo 3113644 bajtov.