RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← nazaj

Newsweek

7 odprtih delovnih mest29 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoArgentina

Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest

Kreativa, mediji in besedila57%
Marketing in komuniciranje29%
Finance in pravo14%
7zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
19odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
0%IT (0)
43%v Evropi (3)
29%na daljavo
43%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 19 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 199.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
042
050
062
071
082
096
106

Način dela

Način dela ni naveden5 · 71%
Na daljavo2 · 29%

Raven izkušenj

Srednja raven1 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 14%
Senior1 · 14%

Področje

Kreativa, mediji in besedila4 · 57%
Marketing in komuniciranje2 · 29%
Finance in pravo1 · 14%

Države

Združene države Amerike3
Združeno kraljestvo3
Argentina1

Mesta

New York City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Magazine Designer

pred 8 dnevi
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·Remote, Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·United Statesizvirnik ↗
USD 35–55 / uroMarketing in komuniciranje
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·United Kingdomizvirnik ↗
Finance in pravo

AI Policy Reporter

pred 16 dnevi
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·United Kingdomizvirnik ↗
Kreativa, mediji in besedila
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, New Yorkizvirnik ↗
USD 150K–180K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·United Kingdomizvirnik ↗
Kreativa, mediji in besedila

Senior News Editor

pred 29 dnevi
Newsweek·Mediji, zabava in oglaševanje·Remote, United Statesizvirnik ↗
USD 100K–110K / letoNa daljavosamo ZDASeniorKreativa, mediji in besedila

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:20 UTC, telo 415532 bajtov.