Newsweek
7 odprtih delovnih mest29 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoArgentina
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest
Kreativa, mediji in besedila57%
Marketing in komuniciranje29%
Finance in pravo14%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (7)
7zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
19odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
0%IT (0)
43%v Evropi (3)
29%na daljavo
43%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 19 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 199.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden5 · 71%
Na daljavo2 · 29%
Raven izkušenj
Srednja raven1 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 14%
Senior1 · 14%
Področje
Kreativa, mediji in besedila4 · 57%
Marketing in komuniciranje2 · 29%
Finance in pravo1 · 14%
Države
Združene države Amerike3
Združeno kraljestvo3
Argentina1
Mesta
New York City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Magazine Designer
pred 8 dneviNa daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
USD 35–55 / uroMarketing in komuniciranje
Personal Finance Reporter
pred 16 dneviFinance in pravo
AI Policy Reporter
pred 16 dneviKreativa, mediji in besedila
VP, Content Products
pred 21 dneviUSD 150K–180K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Business Reporter (Casual)
pred 22 dneviKreativa, mediji in besedila
Senior News Editor
pred 29 dneviUSD 100K–110K / letoNa daljavosamo ZDASeniorKreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:20 UTC, telo 415532 bajtov.