whop
31 odprtih delovnih mest8 % na daljavoZdružene države AmerikeNemčijaFrancija
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 13 % od 31 delovnih mest
Prodaja29%
Finance in pravo16%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Kadri / HR / zaposlovanje8%
Kreativa, mediji in besedila8%
Mobilni razvoj (iOS / Android)5%
Uspeh in podpora strank5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (31)
38zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
31različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
12objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-28)
42odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
23mediana starosti, dni
11%IT (4)
11%v Evropi (4)
8%na daljavo
47%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 42 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 166.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden27 · 71%
Na lokaciji8 · 21%
Na daljavo3 · 8%
Raven izkušenj
Senior7 · 18%
Staff3 · 8%
Srednja raven1 · 3%
Področje
Prodaja11 · 29%
Finance in pravo6 · 16%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 13%
Kreativa, mediji in besedila3 · 8%
Kadri / HR / zaposlovanje3 · 8%
Mobilni razvoj (iOS / Android)2 · 5%
Uspeh in podpora strank2 · 5%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 3%
Države
Združene države Amerike29
Nemčija2
Francija2
Kolumbija2
Mesta
Brooklyn19
Palo Alto14
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Tekstopisec/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Copywriter
USD 100K–120K / letoNa lokacijiKreativa, mediji in besedila
Videograf/inja
pred 2 dnevomaIzvirnik: Videographer
USD 110K–140K / letoNa lokacijiKreativa, mediji in besedila
Strateg/inja pripovedovanja
pred 2 dnevomaIzvirnik: Narrative Strategist
USD 125K–170K / letoNa lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Vodja vsebine
pred 3 dneviIzvirnik: Content Lead
USD 120K–155K / letoNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Kreativni tehnolog/inja
pred 3 dneviIzvirnik: Creative Technologist
USD 125K–170K / letoNa lokacijiKreativa, mediji in besedila
People Business Partner
pred 7 dneviKadri / HR / zaposlovanje
Direktor/ica kadrovskih operacij in sistemov
pred 7 dneviIzvirnik: Director of People Operations and Systems
StaffKadri / HR / zaposlovanje
Član/ica tehničnega Staff — iOS
pred 10 dneviIzvirnik: Member of Technical Staff — iOS
USD 300K–800K / letoSrednja ravenMobilni razvoj (iOS / Android)RubySwiftTypeScript
Član/ica tehnične ekipe Staff — Android
pred 10 dneviIzvirnik: Member of Technical Staff — Android
Mobilni razvoj (iOS / Android)KotlinRubyTypeScript
Komercialni pravni svetovalec/ka Senior
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Commercial Counsel
USD 250K–300K / letoSeniorFinance in pravo
Senior Counsel, Litigation and Employment
pred 10 dneviUSD 300K–350K / letoSeniorFinance in pravo
Pravni svetovalec/ka za izdelke Senior
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Product Counsel
USD 275K–325K / letoSeniorFinance in pravo
Account Manager, platforme (US)
pred 15 dneviIzvirnik: Account Manager, Platforms (US)
USD 300K–350K / letoProdaja
Account Manager, izobraževanje (US)
pred 15 dneviIzvirnik: Account Manager, Education (US)
USD 300K–350K / letoNa lokacijiProdaja
Vodja mednarodnih posrednih davkov
pred 15 dneviIzvirnik: International Indirect Tax Lead
SeniorFinance in pravo
Channel Partners
pred 18 dneviInženir/ka finančnih sistemov
pred 19 dneviIzvirnik: Finance Systems Engineer
DevOps / SRE / platforma / oblakJavaScriptPythonSQL
Member of Technical Staff — Security
pred 21 dneviUS Indirect Tax Lead
pred 22 dneviSeniorFinance in pravo
Country Manager (Canada)
pred 23 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Country Manager (Brazil)
pred 23 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Country Manager (Mexico)
pred 23 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Customer Success Manager, Education (US)
pred 23 dneviUSD 200K–250K / letoUspeh in podpora strank
Sales, Education (Germany)
pred 26 dneviProdaja
Sales, Education (France)
pred 26 dneviProdaja
Sales, Services (Colombia)
pred 26 dneviProdajazahtevano: španščina
Prodaja, e-trgovina (Colombia)
pred 26 dneviIzvirnik: Sales, Ecommerce (Colombia)
Prodajazahtevano: španščina
Inženir/ka za delo pri strankah, platforme (US)
pred 26 dneviIzvirnik: Forward Deployed Engineer, Platforms (US)
USD 220K–280K / letoRazvoj programske opreme (splošno)
Customer Success Manager, Services (US)
pred 26 dneviUSD 200K–250K / letoUspeh in podpora strank
Sales, Education (US)
pred 26 dneviUSD 400K–500K / letoProdaja
Sales, Services (US)
pred 26 dneviUSD 400K–500K / letoProdaja
Vodja za državo (Germany)
pred 26 dneviIzvirnik: Country Manager (Germany)
Poslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: nemščina
Direktor/ica tehničnega računovodstva
pred 27 dneviIzvirnik: Director of Technical Accounting
StaffFinance in pravo
Senior Technical Recruiter
pred 28 dneviNa lokacijiSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 142, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 12:09 UTC, telo 314381 bajtov.