RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← nazaj

Monzo

21 odprtih delovnih mest76 % na daljavoZdruženo kraljestvoŠpanijaIrska

Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 14 % od 21 delovnih mest

Finance in pravo19%
Produkt in oblikovanje14%
Strategija, svetovanje in analitika14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Prodaja10%
Podatki in strojno učenje10%
Marketing in komuniciranje10%
Kreativa, mediji in besedila5%
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
72odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
81mediana starosti, dni
14%IT (3)
100%v Evropi (21)
76%na daljavo
81%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 72 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1275.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
042
053
064
078
088
0912
1017

Način dela

Na daljavo16 · 76%
Hibridno3 · 14%
Način dela ni naveden2 · 10%

Raven izkušenj

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Področje

Finance in pravo4 · 19%
Produkt in oblikovanje3 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 14%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Prodaja2 · 10%
Marketing in komuniciranje2 · 10%
Podatki in strojno učenje2 · 10%
Kreativa, mediji in besedila1 · 5%

Države

Združeno kraljestvo19
Španija3
Irska1

Mesta

London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
GBP 120K–140K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Product Manager, Finance
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
GBP 80K–125K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Senior Product Manager, Web Growth
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
GBP 100K–125K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Vulnerable Customer Advisor
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 26,2K–30,6K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Writer, Borrowing
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 68K–88K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Prudential Risk Manager
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 64K–80K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoFinance in pravo
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Madridizvirnik ↗
EUR 75K–95K / letoHibridnoProdaja
Izvirnik: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 95K–115K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorMarketing in komuniciranje
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 42,5K–55,5K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Model Validation Senior Manager
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 85K–105K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
Na daljavoProdaja
Izvirnik: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 38,3K–49K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffFinance in pravozahtevano: španščina
Izvirnik: Credit Risk Manager
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Dublinizvirnik ↗
EUR 93,5K–114K / letoHibridnoFinance in pravo
Izvirnik: Senior Service Analyst, Workforce Management
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 40,4K–51,0K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Data Director, EU
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 150,9K–204,1K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Regulatory Reporting Analyst
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·London; Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 85K–115K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Staff Data Scientist
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK); Londonizvirnik ↗
GBP 124,4K–165K / letoNa daljavoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Credit Risk Oversight Manager
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Cardiff, London or Remote (UK)izvirnik ↗
GBP 79,9K–95K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoFinance in pravo
Izvirnik: Associate Data Scientist - Intern
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
HibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Monzo·Letalstvo, vesolje in obramba·Londonizvirnik ↗
JuniorRazvoj programske opreme (splošno)KotlinSwift

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 178, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 13:16 UTC, telo 1005343 bajtov.