Monzo
21 odprtih delovnih mest76 % na daljavoZdruženo kraljestvoŠpanijaIrska
Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 14 % od 21 delovnih mest
Finance in pravo19%
Produkt in oblikovanje14%
Strategija, svetovanje in analitika14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Prodaja10%
Podatki in strojno učenje10%
Marketing in komuniciranje10%
Kreativa, mediji in besedila5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (21)
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
72odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
81mediana starosti, dni
14%IT (3)
100%v Evropi (21)
76%na daljavo
81%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 72 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1275.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo16 · 76%
Hibridno3 · 14%
Način dela ni naveden2 · 10%
Raven izkušenj
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Področje
Finance in pravo4 · 19%
Produkt in oblikovanje3 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 14%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Prodaja2 · 10%
Marketing in komuniciranje2 · 10%
Podatki in strojno učenje2 · 10%
Kreativa, mediji in besedila1 · 5%
Države
Združeno kraljestvo19
Španija3
Irska1
Mesta
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Lead Product Manager, Growth
pred 1 dnemGBP 120K–140K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Product Manager, finance
pred 1 dnemIzvirnik: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoProdukt in oblikovanje
Product Manager Senior, Web Growth
pred 1 dnemIzvirnik: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Svetovalec/ka za ranljive stranke
pred 1 dnemIzvirnik: Vulnerable Customer Advisor
GBP 26,2K–30,6K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStrategija, svetovanje in analitika
Pisec/ka vsebin Senior, posojanje
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior Writer, Borrowing
GBP 68K–88K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorKreativa, mediji in besedila
Vodja prudencialnih tveganj
pred 2 dnevomaIzvirnik: Prudential Risk Manager
GBP 64K–80K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoFinance in pravo
Strategy & Commercial Manager
pred 3 dneviEUR 75K–95K / letoHibridnoProdaja
Izvirnik: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
GBP 95K–115K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorMarketing in komuniciranje
GBP 42,5K–55,5K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorMarketing in komuniciranje
Vodja validacije modelov Senior
pred 8 dneviIzvirnik: Model Validation Senior Manager
GBP 85K–105K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Sales Account Executive
pred 9 dneviNa daljavoProdaja
Vodja ekipe, finančni kriminal, EU (govori špansko)
pred 11 dneviIzvirnik: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
GBP 38,3K–49K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffFinance in pravozahtevano: španščina
Vodja kreditnega tveganja
pred 15 dneviIzvirnik: Credit Risk Manager
EUR 93,5K–114K / letoHibridnoFinance in pravo
Izvirnik: Senior Service Analyst, Workforce Management
GBP 40,4K–51,0K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Direktor/ica podatkov, EU
pred 17 dneviIzvirnik: Data Director, EU
GBP 150,9K–204,1K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Analitik/čarka regulativnega poročanja
pred 18 dneviIzvirnik: Regulatory Reporting Analyst
Strategija, svetovanje in analitika
Controls Product Senior Manager
pred 22 dneviGBP 85K–115K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Staff Data Scientist
pred 24 dneviIzvirnik: Staff Data Scientist
GBP 124,4K–165K / letoNa daljavoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
Vodja nadzora kreditnega tveganja
pred 26 dneviIzvirnik: Credit Risk Oversight Manager
GBP 79,9K–95K / letoNa daljavosamo Združeno kraljestvoFinance in pravo
Mlajši Data Scientist - Praktikant/ka
pred 26 dneviIzvirnik: Associate Data Scientist - Intern
HibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Associate Software Engineer - Intern
pred 26 dneviJuniorRazvoj programske opreme (splošno)KotlinSwift
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 178, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 13:16 UTC, telo 1005343 bajtov.