RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← nazaj

Ocado Group

19 odprtih delovnih mest5 % na daljavoZdruženo kraljestvoZdružene države AmerikePoljska

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 26 % od 19 delovnih mest

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika35%
Podatki in strojno učenje20%
Poslovodstvo in vodilni kadri15%
Finance in pravo10%
DevOps / SRE / platforma / oblak5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Varovanje in zaščita5%
Drugo5%
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
19različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
56odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
50mediana starosti, dni
25%IT (5)
75%v Evropi (15)
5%na daljavo
10%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 56 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1060.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
020
031
041
052
067
074
084
0911
1018

Način dela

Hibridno11 · 55%
Način dela ni naveden4 · 20%
Na lokaciji4 · 20%
Na daljavo1 · 5%

Raven izkušenj

Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%

Področje

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika7 · 35%
Podatki in strojno učenje4 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 15%
Finance in pravo2 · 10%
Varovanje in zaščita1 · 5%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%

Države

Združeno kraljestvo13
Združene države Amerike3
Poljska2
Avstralija1
Kanada1

Mesta

Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Vodja trajnosti

pred 1 dnem
Izvirnik: Sustainability Manager
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Fire and Safety Lead
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorVarovanje in zaščita
Izvirnik: Senior Software Engineer - Data & ML
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·London, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjeJavaPython
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Krakow, Polandizvirnik ↗
PLN 314,1K–425K / mesecHibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / oblakJavaScriptPythonTypeScript
Izvirnik: Senior Data Engineer
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Krakow, Polandizvirnik ↗
PLN 314,1K–425K / mesecHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjeJavaScriptPythonTypeScript
Izvirnik: Technical Operator
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Sydney, Australiaizvirnik ↗
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo

Data Engineer

pred 4 dnevi
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoPodatki in strojno učenjePythonSQL
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Erith, United Kingdomizvirnik ↗
Na lokacijiStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Engineering Technician
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Bristol, United Kingdomizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior Maintenance Technician- Night Shift
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Monroe, Ohio, United Statesizvirnik ↗
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior EPM Systems Manager
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
Junior
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Dallas, Texas, United Statesizvirnik ↗
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Field Service Technician
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Toronto, Ontario, Canadaizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior Solutions Engineer
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Remote, United States of Americaizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Engineering Technician
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Luton, United Kingdomizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika

Senior Data Analyst

pred 28 dnevi
Izvirnik: Senior Data Analyst
Ocado Group·E-trgovina in trgovina·Hatfield, United Kingdomizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePythonRSQL

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 260, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:40 UTC, telo 480872 bajtov.