Ocado Group
19 odprtih delovnih mest5 % na daljavoZdruženo kraljestvoZdružene države AmerikePoljska
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 26 % od 19 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika35%
Podatki in strojno učenje20%
Poslovodstvo in vodilni kadri15%
Finance in pravo10%
DevOps / SRE / platforma / oblak5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Varovanje in zaščita5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (19)
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
19različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
56odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
50mediana starosti, dni
25%IT (5)
75%v Evropi (15)
5%na daljavo
10%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 56 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1060.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno11 · 55%
Način dela ni naveden4 · 20%
Na lokaciji4 · 20%
Na daljavo1 · 5%
Raven izkušenj
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika7 · 35%
Podatki in strojno učenje4 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 15%
Finance in pravo2 · 10%
Varovanje in zaščita1 · 5%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Države
Združeno kraljestvo13
Združene države Amerike3
Poljska2
Avstralija1
Kanada1
Mesta
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Vodja trajnosti
pred 1 dnemIzvirnik: Sustainability Manager
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Software Engineer - Data & ML
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjeJavaPython
Analytics Manager, Central Data Products
pred 1 dnemHibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Data Platform Engineer
pred 3 dneviPLN 314,1K–425K / mesecHibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / oblakJavaScriptPythonTypeScript
Senior Data Engineer
pred 3 dneviIzvirnik: Senior Data Engineer
PLN 314,1K–425K / mesecHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjeJavaScriptPythonTypeScript
Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
pred 4 dneviHibridnoSeniorFinance in pravo
Data Engineer
pred 4 dneviHibridnoPodatki in strojno učenjePythonSQL
Engineering Team Manager
pred 8 dneviNa lokacijiStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženirski tehnik/inja
pred 8 dneviIzvirnik: Engineering Technician
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Vzdrževalni tehnik/tehnica Senior- nočna izmena
pred 9 dneviIzvirnik: Senior Maintenance Technician- Night Shift
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Vodja sistemov EPM Senior
pred 10 dneviIzvirnik: Senior EPM Systems Manager
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Junior
Maintenance Engineer (Night Shift)
pred 14 dneviInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Serviser/ka na terenu
pred 16 dneviIzvirnik: Field Service Technician
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženir/ka za rešitve Senior
pred 21 dneviIzvirnik: Senior Solutions Engineer
Na daljavosamo ZDASeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Commercial Senior Finance Manager
pred 21 dneviHibridnoSeniorFinance in pravo
Inženirski tehnik/inja
pred 25 dneviIzvirnik: Engineering Technician
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Data Analyst
pred 28 dneviIzvirnik: Senior Data Analyst
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePythonRSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 260, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:40 UTC, telo 480872 bajtov.