Karat
9 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države AmerikeIndija
Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 22 % od 9 delovnih mest
Produkt in oblikovanje33%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Prodaja11%
Podatki in strojno učenje11%
Full-stack razvoj11%
Marketing in komuniciranje11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (9)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-24)
14odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
29mediana starosti, dni
22%IT (2)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
67%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 14 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 67.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo9 · 100%
Raven izkušenj
Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Srednja raven1 · 11%
Področje
Produkt in oblikovanje3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Full-stack razvoj1 · 11%
Podatki in strojno učenje1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Marketing in komuniciranje1 · 11%
Države
Združene države Amerike6
Indija3
Mesta
Bengaluru3
San Francisco1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
USD 157,3K–180,2K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonRuby
Senior Data Engineer (India)
pred 13 dneviIzvirnik: Senior Data Engineer (India)
Na daljavoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Principal Client Advisor - Tech (United States)
USD 150K–180K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Principal Client Advisor - FinServ (United States)
pred 16 dneviUSD 1–250K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Senior Solutions Engineer (United States)
pred 22 dneviUSD 130,5K–148,5K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdajaSQL
Senior Director of Communications (United States)
pred 27 dneviUSD 223,2K–250K / letoNa daljavosamo ZDAStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
Na daljavoStaffProdukt in oblikovanje
USD 216K–227,5K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdukt in oblikovanje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:13 UTC, telo 150050 bajtov.