RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Karat

9 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države AmerikeIndija

Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 22 % od 9 delovnih mest

Produkt in oblikovanje33%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Prodaja11%
Podatki in strojno učenje11%
Full-stack razvoj11%
Marketing in komuniciranje11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-24)
14odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
29mediana starosti, dni
22%IT (2)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
67%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 14 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 67.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
095
105

Način dela

Na daljavo9 · 100%

Raven izkušenj

Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Srednja raven1 · 11%

Področje

Produkt in oblikovanje3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Full-stack razvoj1 · 11%
Podatki in strojno učenje1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Marketing in komuniciranje1 · 11%

Države

Združene države Amerike6
Indija3

Mesta

Bengaluru3
San Francisco1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
Karat·Remote (United States - Select States)izvirnik ↗
USD 157,3K–180,2K / letoNa daljavosamo ZDASrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonRuby
Izvirnik: Senior Data Engineer (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)izvirnik ↗
Na daljavoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Principal Client Advisor - Tech (United States)
Karat·Remote (United States - San Francisco Bay Area ONLY)izvirnik ↗
USD 150K–180K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Karat·Remote (United States - New York Metropolitan ONLY)izvirnik ↗
USD 1–250K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Karat·Remote (United States - Select States ONLY)izvirnik ↗
USD 130,5K–148,5K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdajaSQL
Karat·Remote (United States - Select States)izvirnik ↗
USD 223,2K–250K / letoNa daljavosamo ZDAStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)izvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)izvirnik ↗
Na daljavoStaffProdukt in oblikovanje
Karat·Remote (United States - Select States)izvirnik ↗
USD 216K–227,5K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdukt in oblikovanje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:13 UTC, telo 150050 bajtov.