RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← nazaj

InMobi

28 odprtih delovnih mestIndijaZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvo

Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 4 % od 28 delovnih mest

Marketing in komuniciranje26%
Prodaja16%
Operativa in administracija13%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Finance in pravo10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Kadri / HR / zaposlovanje3%
Drugo3%
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
28različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
82odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
3%IT (1)
6%v Evropi (2)
0%na daljavo
23%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 82 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 714.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
021
032
041
053
064
079
088
0924
1025

Način dela

Način dela ni naveden28 · 90%
Na lokaciji3 · 10%

Raven izkušenj

Senior18 · 58%
Staff8 · 26%
Junior2 · 6%
Srednja raven2 · 6%

Področje

Marketing in komuniciranje8 · 26%
Prodaja5 · 16%
Strategija, svetovanje in analitika4 · 13%
Operativa in administracija4 · 13%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 10%
Finance in pravo3 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 3%
Produkt in oblikovanje1 · 3%

Države

Indija20
Združene države Amerike7
Združeno kraljestvo2
Vietnam1
Indonezija1

Mesta

Bengaluru18
New York City7
London2
Lucknow1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
JuniorMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Londonizvirnik ↗
SeniorProdaja
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 168,4K–233,1K / letoStaffProdaja
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bengaluruizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bengaluruizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·bangaloreizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Londonizvirnik ↗
SeniorProdaja
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·bangaloreizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Lucknowizvirnik ↗
Srednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)GolangJavaPython
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
Senior
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·bangaloreizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Vietnamizvirnik ↗
SeniorProdaja
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 130,5K–161K / letoNa lokacijiStaffOperativa in administracija
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorProdukt in oblikovanje

Product Analyst II

pred 17 dnevi
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorOperativa in administracija
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 169K–234K / letoStaffOperativa in administracija
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 113,2K–138,5K / letoSeniorMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 95,2K–108,5K / letoNa lokacijiMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 169K–234K / letoStaffOperativa in administracija
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·New York, NYizvirnik ↗
USD 77,9K–89,2K / letoNa lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Bangaloreizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Indiaizvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
InMobi ·Mediji, zabava in oglaševanje·Indonesiaizvirnik ↗
SeniorProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 111, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:19 UTC, telo 1688898 bajtov.