InMobi
28 odprtih delovnih mestIndijaZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvo
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 4 % od 28 delovnih mest
Marketing in komuniciranje26%
Prodaja16%
Operativa in administracija13%
Strategija, svetovanje in analitika13%
Finance in pravo10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Kadri / HR / zaposlovanje3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (28)
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
28različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
82odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
3%IT (1)
6%v Evropi (2)
0%na daljavo
23%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 82 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 714.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden28 · 90%
Na lokaciji3 · 10%
Raven izkušenj
Senior18 · 58%
Staff8 · 26%
Junior2 · 6%
Srednja raven2 · 6%
Področje
Marketing in komuniciranje8 · 26%
Prodaja5 · 16%
Strategija, svetovanje in analitika4 · 13%
Operativa in administracija4 · 13%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 10%
Finance in pravo3 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 3%
Produkt in oblikovanje1 · 3%
Države
Indija20
Združene države Amerike7
Združeno kraljestvo2
Vietnam1
Indonezija1
Mesta
Bengaluru18
New York City7
London2
Lucknow1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
JuniorMarketing in komuniciranje
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
SeniorProdaja
Director – Business Development
pred 2 dnevomaUSD 168,4K–233,1K / letoStaffProdaja
Senior Analyst - Finance Business Insights
pred 2 dnevomaSeniorFinance in pravo
Lead Client Growth Manager - India
pred 4 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Lead Client Growth Manager - North Asia
pred 7 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Manager - Thought Leadership & Corporate Voice
pred 9 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
SeniorProdaja
Senior Manager - Corporate Marketing
pred 10 dneviStaffMarketing in komuniciranje
SDE III - Engineering
pred 11 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)GolangJavaPython
Lead – Workspace Transportation
pred 11 dneviSenior
Lead Analyst - Programmatic Buying
pred 11 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Lead Analyst - Programmatic Buying
pred 11 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Manager - Compliance
pred 14 dneviStaffFinance in pravo
Senior Associate - Corporate Secretary & Compliance
pred 14 dneviSeniorFinance in pravo
Manager - Social Media
pred 14 dneviStaffMarketing in komuniciranje
SeniorProdaja
Manager, Ad Operations
pred 15 dneviUSD 130,5K–161K / letoNa lokacijiStaffOperativa in administracija
Product Manager - Programmatic Monetization
pred 16 dneviSeniorProdukt in oblikovanje
Product Analyst II
pred 17 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Lead Executive Assistant
pred 18 dneviSeniorOperativa in administracija
Staff Applied Science Manager
pred 18 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Manager, Revenue Operations - Exchange
pred 22 dneviUSD 169K–234K / letoStaffOperativa in administracija
Social Media Lead – Enterprise
pred 22 dneviUSD 113,2K–138,5K / letoSeniorMarketing in komuniciranje
Brand Designer – Identity & Campaigns
pred 24 dneviUSD 95,2K–108,5K / letoNa lokacijiMarketing in komuniciranje
Senior Manager, Revenue Operations - Demand
pred 25 dneviUSD 169K–234K / letoStaffOperativa in administracija
Marketing Events & Operations Coordinator
pred 28 dneviUSD 77,9K–89,2K / letoNa lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Lead Analyst - Programmatic Buying
pred 28 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior HR Business Partner
pred 28 dneviSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Sales Manager - Microsoft Ads - Jakarta, Indonesia
pred 29 dneviSeniorProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 111, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:19 UTC, telo 1688898 bajtov.