RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← nazaj

Freeform

9 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike

Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 33 % od 9 delovnih mest

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika44%
IT-podpora in administracija22%
Razvoj programske opreme (splošno)11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Drugo11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-05)
78odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
80mediana starosti, dni
33%IT (3)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
89%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 78 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 347.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
010
020
037
0422
051
064
072
0829
095
107

Način dela

Na lokaciji9 · 100%

Raven izkušenj

Junior6 · 67%
Staff2 · 22%
Senior1 · 11%

Področje

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika4 · 44%
IT-podpora in administracija2 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 11%

Države

Združene države Amerike9

Mesta

Los Angeles9

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Head of IT

pred 2 dnevoma
Izvirnik: Head of IT
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
Na lokacijiStaffIT-podpora in administracija
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 160K–215K / letoNa lokacijiSeniorIT-podpora in administracijaBashPythonSQL
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CAizvirnik ↗
USD 200K–300K / letoNa lokacijiStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 125K–150K / letoNa lokacijiJuniorRazvoj programske opreme (splošno)CC++
Izvirnik: Additive Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 30 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 30 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Process Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 30 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 30 / uroNa lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Materials Lab, General Helper (1st Shift)
Freeform·Proizvodnja in strojna oprema·Los Angeles, CA (On-site)izvirnik ↗
USD 20 / uroNa lokacijiJunior

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 101, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 13:11 UTC, telo 1645255 bajtov.