RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← nazaj

Dentons

16 odprtih delovnih mest44 % na daljavoPoljskaItalijaZdruženo kraljestvo

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 16 delovnih mest

Finance in pravo22%
Poslovodstvo in vodilni kadri17%
IT-podpora in administracija11%
Prodaja6%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
Operativa in administracija6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo28%
18zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
61odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
92mediana starosti, dni
11%IT (2)
83%v Evropi (15)
44%na daljavo
17%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 61 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2150.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
024
032
041
053
065
077
084
098
1017

Način dela

Na daljavo8 · 44%
Način dela ni naveden7 · 39%
Hibridno3 · 17%

Raven izkušenj

Srednja raven9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%

Področje

Finance in pravo4 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 17%
IT-podpora in administracija2 · 11%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 6%
Operativa in administracija1 · 6%
Prodaja1 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 6%

Države

Poljska10
Italija3
Združeno kraljestvo3
Češka2
Kanada2
Združene države Amerike2
Avstralija1

Mesta

Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Internship - Banking and Finance Team - Milan
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyizvirnik ↗
JuniorFinance in pravo
Izvirnik: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
JuniorFinance in pravozahtevano: poljščina
Izvirnik: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Australiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Rome, Metropolitan City of Rome, Italyizvirnik ↗
JuniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Virtual Assistant
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Izvirnik: Global Sector Manager
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·United States | Toronto, Ontario, Canadaizvirnik ↗
USD 100K–124K / letoNa daljavoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Global Sector Manager
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·United Kingdom | Polandizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·United Kingdom | Polandizvirnik ↗
Na daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Toronto, Ontario, Canada | United Statesizvirnik ↗
USD 34K–43K / letoNa daljavoSrednja raven
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·United Kingdom | Polandizvirnik ↗
Na daljavoSrednja raven
Izvirnik: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
IT-podpora in administracija
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
HibridnoSrednja raven
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: HR Payroll and Reporting Specialist
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščina
Izvirnik: Ambasadorka / Ambasador Dentons
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Polandizvirnik ↗
Na daljavoPL
Izvirnik: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
JuniorFinance in pravozahtevano: poljščina

Kopista/Kopistka

pred 22 dnevi
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
PL
Izvirnik: Billing Assistant
Dentons·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyizvirnik ↗
EUR 40K–42K / letoJuniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 64, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 13:23 UTC, telo 420893 bajtov.