Dentons
16 odprtih delovnih mest44 % na daljavoPoljskaItalijaZdruženo kraljestvo
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 16 delovnih mest
Finance in pravo22%
Poslovodstvo in vodilni kadri17%
IT-podpora in administracija11%
Prodaja6%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
Operativa in administracija6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo28%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (16)
18zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
61odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
92mediana starosti, dni
11%IT (2)
83%v Evropi (15)
44%na daljavo
17%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 61 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2150.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo8 · 44%
Način dela ni naveden7 · 39%
Hibridno3 · 17%
Raven izkušenj
Srednja raven9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%
Področje
Finance in pravo4 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 17%
IT-podpora in administracija2 · 11%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 6%
Operativa in administracija1 · 6%
Prodaja1 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 6%
Države
Poljska10
Italija3
Združeno kraljestvo3
Češka2
Kanada2
Združene države Amerike2
Avstralija1
Mesta
Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Internship - Banking and Finance Team - Milan
JuniorFinance in pravo
Izvirnik: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinance in pravozahtevano: poljščina
Analitik/čarka podpore Global SAP SuccessFactors
pred 2 dnevomaIzvirnik: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
Na daljavoSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
JuniorStrategija, svetovanje in analitika
Virtualni asistent/ka
pred 8 dneviIzvirnik: Virtual Assistant
Na daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Vodja globalnega sektorja
pred 11 dneviIzvirnik: Global Sector Manager
USD 100K–124K / letoNa daljavoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja globalnega sektorja
pred 11 dneviIzvirnik: Global Sector Manager
Na daljavoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Global Head of Sector Program
pred 11 dneviNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Global Clients&Markets Coordinator
pred 11 dneviUSD 34K–43K / letoNa daljavoSrednja raven
Global Clients&Markets Coordinator
pred 11 dneviNa daljavoSrednja raven
Tehnik/ca na service desku (Dentons Europe Services)
pred 16 dneviIzvirnik: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
IT-podpora in administracija
Revenue Process Specialist
pred 16 dneviHibridnoSrednja raven
HibridnoSrednja ravenProdaja
Strokovnjak/inja HR za obračun plač in poročanje
pred 16 dneviIzvirnik: HR Payroll and Reporting Specialist
HibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščina
Izvirnik: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinance in pravozahtevano: poljščina
Kopista/Kopistka
pred 22 dneviPL
Asistent/ka za obračun
pred 24 dneviIzvirnik: Billing Assistant
EUR 40K–42K / letoJuniorFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 64, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 13:23 UTC, telo 420893 bajtov.