RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Emagine

10 odprtih delovnih mest10 % na daljavoPoljskaNemčijaŠvedska

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 10 delovnih mest

Strategija, svetovanje in analitika40%
Kadri / HR / zaposlovanje30%
Operativa in administracija10%
Finance in pravo10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
20odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
90%v Evropi (9)
10%na daljavo
20%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 20 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 92.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
0912
107

Način dela

Hibridno9 · 90%
Na daljavo1 · 10%

Raven izkušenj

Srednja raven6 · 60%
Junior2 · 20%
Senior1 · 10%

Področje

Strategija, svetovanje in analitika4 · 40%
Kadri / HR / zaposlovanje3 · 30%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%
Operativa in administracija1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%

Države

Poljska4
Nemčija2
Švedska1
Indija1
Danska1
Združeno kraljestvo1
Portugalska1

Mesta

Warsaw4
Stockholm1
Bengaluru1
Copenhagen1
London1
Berlin1
Lisbon1
Munich1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Stockholmizvirnik ↗
HibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Bengaluruizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsawizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nemščina
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·London | Københavnizvirnik ↗
HibridnoJuniorOperativa in administracija
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsawizvirnik ↗
HibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščina
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Berlinizvirnik ↗
HibridnoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsawizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: poljščina
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Lisbonizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Münchenizvirnik ↗
EUR 50K–60K / letoHibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: nemščina
Emagine·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsawizvirnik ↗
PLN 17,5K–19,5K / mesecHibridnoSrednja ravenFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 68, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-23 22:12 UTC, telo 262228 bajtov.