Emagine
10 odprtih delovnih mest10 % na daljavoPoljskaNemčijaŠvedska
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 10 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika40%
Kadri / HR / zaposlovanje30%
Operativa in administracija10%
Finance in pravo10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
20odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
90%v Evropi (9)
10%na daljavo
20%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 20 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 92.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno9 · 90%
Na daljavo1 · 10%
Raven izkušenj
Srednja raven6 · 60%
Junior2 · 20%
Senior1 · 10%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika4 · 40%
Kadri / HR / zaposlovanje3 · 30%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%
Operativa in administracija1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Države
Poljska4
Nemčija2
Švedska1
Indija1
Danska1
Združeno kraljestvo1
Portugalska1
Mesta
Warsaw4
Stockholm1
Bengaluru1
Copenhagen1
London1
Berlin1
Lisbon1
Munich1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Business Manager, Stockholm, Sweden
pred 18 hHibridnoPoslovodstvo in vodilni kadri
Contract Analyst, Bangalore, India
pred 1 dnemHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nemščina
CRM & Revenue Operations Analyst
pred 3 dneviHibridnoJuniorOperativa in administracija
Senior HR Operations Specialist, Warsaw
pred 9 dneviHibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščina
Werkstudent Recruiting (m/w/d), Berlin, Germany
pred 10 dneviHibridnoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: poljščina
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Talent Acquisition Specialist (m/w/d), Germany
pred 29 dneviEUR 50K–60K / letoHibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: nemščina
Compliance Specialist
pred 29 dneviPLN 17,5K–19,5K / mesecHibridnoSrednja ravenFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 68, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-23 22:12 UTC, telo 262228 bajtov.