Datamark, Inc.
30 odprtih delovnih mest17 % na daljavoIndijaZdružene države AmerikeMehika
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 30 delovnih mest
Operativa in administracija27%
Kreativa, mediji in besedila20%
Kadri / HR / zaposlovanje13%
Uspeh in podpora strank10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Zdravstvo7%
Finance in pravo7%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (30)
30zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
30različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
80odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
50mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
17%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 80 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 640.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden23 · 77%
Na daljavo5 · 17%
Na lokaciji1 · 3%
Hibridno1 · 3%
Raven izkušenj
Srednja raven21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%
Področje
Operativa in administracija8 · 27%
Kreativa, mediji in besedila6 · 20%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 13%
Uspeh in podpora strank3 · 10%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 10%
Finance in pravo2 · 7%
Vodenje projektov in programov1 · 3%
Zdravstvo1 · 3%
Države
Indija16
Združene države Amerike10
Mehika4
Mesta
El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Site Leader
pred 1 dnemSrednja ravenzahtevano: španščina
Customs Clerk (2nd Shift)
pred 1 dnemJuniorOperativa in administracija
Senior Project Manager (BPO)
pred 2 dnevomaSeniorVodenje projektov in programov
French Language Interpreter
pred 2 dnevomaNa daljavoJuniorKreativa, mediji in besedilazahtevano: francoščina
Process Associate
pred 3 dneviJunior
Medical Claims Supervisor
pred 3 dneviSrednja ravenZdravstvo
Korean Language Interpreter
pred 3 dneviSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Hindi Interpreter
pred 3 dneviNa daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Financial Analyst
pred 4 dneviSrednja ravenFinance in pravo
Bilingual Customer Service Representative II
pred 4 dneviSrednja ravenUspeh in podpora strankzahtevano: španščina
Director of Global Facilities
pred 5 dneviStaffOperativa in administracija
Training and Quality Manager
pred 7 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Srednja ravenOperativa in administracija
Senior Buyer
pred 8 dneviNa lokacijiSeniorOperativa in administracija
Contact Center Supervisor
pred 9 dneviSrednja ravenUspeh in podpora strank
French - English Bilingual Interpreter
pred 10 dneviNa daljavoJuniorKreativa, mediji in besedilazahtevano: francoščina
Senior Manager
pred 13 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: španščina
Back Office Assistant Manager
pred 13 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Site Recruiting Assistant
pred 15 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Recruiter
pred 15 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
HR Specialist
pred 15 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
German Language Interpreter
pred 15 dneviNa daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedilazahtevano: nemščina
Finance Manager
pred 15 dneviSrednja ravenFinance in pravo
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Senior Manager Operations
pred 16 dneviStaffOperativa in administracija
Russian Language Interpreter
pred 16 dneviSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Contact Center Trainer - Interpretation Services
pred 17 dneviNa daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Customs Clerk (Hybrid WFH)
pred 24 dneviHibridnoSrednja ravenOperativa in administracija
Back Office Manager
pred 24 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Pricing Manager
pred 29 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 38, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 02:27 UTC, telo 303061 bajtov.