RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Datamark, Inc.

30 odprtih delovnih mest17 % na daljavoIndijaZdružene države AmerikeMehika

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 30 delovnih mest

Operativa in administracija27%
Kreativa, mediji in besedila20%
Kadri / HR / zaposlovanje13%
Uspeh in podpora strank10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Zdravstvo7%
Finance in pravo7%
Drugo3%
30zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
30različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
6objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
80odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
50mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
17%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 80 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 640.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
022
032
044
051
065
0713
086
0914
1027

Način dela

Način dela ni naveden23 · 77%
Na daljavo5 · 17%
Na lokaciji1 · 3%
Hibridno1 · 3%

Raven izkušenj

Srednja raven21 · 70%
Junior4 · 13%
Staff3 · 10%
Senior2 · 7%

Področje

Operativa in administracija8 · 27%
Kreativa, mediji in besedila6 · 20%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 13%
Uspeh in podpora strank3 · 10%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 10%
Finance in pravo2 · 7%
Vodenje projektov in programov1 · 3%
Zdravstvo1 · 3%

Države

Indija16
Združene države Amerike10
Mehika4

Mesta

El Paso10
Chennai8
Mumbai6
Thāne3
Chihuahua2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Site Leader

pred 1 dnem
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenzahtevano: španščina
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, India | Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Na daljavoJuniorKreativa, mediji in besedilazahtevano: francoščina

Process Associate

pred 3 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Junior
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenZdravstvo
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Thane, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenKreativa, mediji in besedila

Hindi Interpreter

pred 3 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila

Financial Analyst

pred 4 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenUspeh in podpora strankzahtevano: španščina
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
StaffOperativa in administracija
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija

Senior Buyer

pred 8 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorOperativa in administracija
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chihuahua, Chihuahua, Mexicoizvirnik ↗
Srednja ravenUspeh in podpora strank
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mexico | Jalisco, Mexico | Nuevo Leon, Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoJuniorKreativa, mediji in besedilazahtevano: francoščina

Senior Manager

pred 13 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: španščina
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Thane, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje

Recruiter

pred 15 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje

HR Specialist

pred 15 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedilazahtevano: nemščina

Finance Manager

pred 15 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chihuahua, Chihuahua, Mexicoizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mumbai, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
StaffOperativa in administracija
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Thane, Maharashtra, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenKreativa, mediji in besedila
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenOperativa in administracija

Back Office Manager

pred 24 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chennai, Tamil Nadu, Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija

Pricing Manager

pred 29 dnevi
Datamark, Inc.·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·El Paso, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 38, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 02:27 UTC, telo 303061 bajtov.