Bjak
19 odprtih delovnih mest5 % na daljavoMalezijaSingapur
Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 5 % od 19 delovnih mest
Marketing in komuniciranje29%
Kreativa, mediji in besedila29%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Produkt in oblikovanje10%
Informacijska varnost5%
Finance in pravo5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (19)
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
19različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
15objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-02)
22odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
22mediana starosti, dni
5%IT (1)
0%v Evropi (0)
5%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 22 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 311.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno18 · 86%
Način dela ni naveden2 · 10%
Na daljavo1 · 5%
Raven izkušenj
Srednja raven13 · 62%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Področje
Kreativa, mediji in besedila6 · 29%
Marketing in komuniciranje6 · 29%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Produkt in oblikovanje2 · 10%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Finance in pravo1 · 5%
Informacijska varnost1 · 5%
Države
Malezija19
Singapur2
Mesta
Petaling Jaya19
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Video Editor
pred 8 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Post Production
pred 8 dneviHibridnoSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Creative Content Lead
pred 8 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Creative Content Lead
pred 8 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Creative Brand Strategist
pred 8 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Creative Brand Strategist
pred 18 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Videographer/ Video Editor
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Vice President, Malaysia
pred 22 dneviNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Social Media Executive
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
SEO Content Writer
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Product Designer
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje
KOL Specialist
pred 22 dneviHibridnoSrednja raven
Graphic/ Motions Designer
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
General Manager, Malaysia
pred 22 dneviNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Creative Project Manager
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Creative Director
pred 22 dneviHibridnoStaffKreativa, mediji in besedila
Copywriter
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Compliance Officer
pred 22 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Chief Technology Officer
pred 22 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Chief Information Security Officer
pred 22 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Informacijska varnost
Brand Graphic Designer
pred 22 dneviHibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 42, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 04:37 UTC, telo 120296 bajtov.