RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← nazaj

Bjak

19 odprtih delovnih mest5 % na daljavoMalezijaSingapur

Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 5 % od 19 delovnih mest

Marketing in komuniciranje29%
Kreativa, mediji in besedila29%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Produkt in oblikovanje10%
Informacijska varnost5%
Finance in pravo5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Drugo5%
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
19različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
15objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-02)
22odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
22mediana starosti, dni
5%IT (1)
0%v Evropi (0)
5%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 22 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 311.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
121
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1021

Način dela

Hibridno18 · 86%
Način dela ni naveden2 · 10%
Na daljavo1 · 5%

Raven izkušenj

Srednja raven13 · 62%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%

Področje

Kreativa, mediji in besedila6 · 29%
Marketing in komuniciranje6 · 29%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Produkt in oblikovanje2 · 10%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Finance in pravo1 · 5%
Informacijska varnost1 · 5%

Države

Malezija19
Singapur2

Mesta

Petaling Jaya19

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Video Editor

pred 8 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila

Post Production

pred 8 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Singaporeizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
Najvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje

SEO Content Writer

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje

Product Designer

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje

KOL Specialist

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja raven
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
Najvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila

Creative Director

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoStaffKreativa, mediji in besedila

Copywriter

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila

Compliance Officer

pred 22 dnevi
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Informacijska varnost
Bjak·Poslovna programska oprema (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 42, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 04:37 UTC, telo 120296 bajtov.