RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← nazaj

Fifth Element

9 odprtih delovnih mest22 % na daljavoZdružene države Amerike

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest

Kreativa, mediji in besedila33%
Zdravstvo22%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Prodaja11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
12odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
22%na daljavo
89%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 12 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 59.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
093
108

Način dela

Način dela ni naveden7 · 78%
Na daljavo2 · 22%

Raven izkušenj

Staff4 · 44%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 33%
Senior2 · 22%

Področje

Kreativa, mediji in besedila3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Zdravstvo2 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
Prodaja1 · 11%

Države

Združene države Amerike9

Mesta

New York City9

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 160K–175K / letoNa daljavoStaffKreativa, mediji in besedila
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 175K–205K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Strategija, svetovanje in analitika
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Zdravstvo
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 230K–275K / letoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 145K–160K / letoStaffZdravstvo

Copy Supervisor

pred 12 dnevi
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 125K–135K / letoSeniorKreativa, mediji in besedila

Account Supervisor

pred 12 dnevi
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 115K–135K / letoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri

Account Director

pred 12 dnevi
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
USD 135K–155K / letoStaffProdaja
Fifth Element·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New York, New York, United Statesizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Kreativa, mediji in besedila

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 15, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-23 22:51 UTC, telo 31573 bajtov.