Fifth Element
9 odprtih delovnih mest22 % na daljavoZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest
Kreativa, mediji in besedila33%
Zdravstvo22%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Prodaja11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (9)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
12odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
22%na daljavo
89%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 12 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 59.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden7 · 78%
Na daljavo2 · 22%
Raven izkušenj
Staff4 · 44%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 33%
Senior2 · 22%
Področje
Kreativa, mediji in besedila3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Zdravstvo2 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Države
Združene države Amerike9
Mesta
New York City9
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Associate Creative Director, Copy
pred 11 dneviUSD 160K–175K / letoNa daljavoStaffKreativa, mediji in besedila
VP, Strategy Director
pred 12 dneviUSD 175K–205K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Strategija, svetovanje in analitika
VP, Account Director, Medical Education
pred 12 dneviUSD 175K–195K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Zdravstvo
SVP, Group Strategy Director
pred 12 dneviUSD 230K–275K / letoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Medical Strategy Director- MedComms
pred 12 dneviUSD 145K–160K / letoStaffZdravstvo
Copy Supervisor
pred 12 dneviUSD 125K–135K / letoSeniorKreativa, mediji in besedila
Account Supervisor
pred 12 dneviUSD 115K–135K / letoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Account Director
pred 12 dneviUSD 135K–155K / letoStaffProdaja
VP, Associate Creative Director, Copy
pred 25 dneviNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Kreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 15, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-23 22:51 UTC, telo 31573 bajtov.