Catalyst Metals
22 odprtih delovnih mestAvstralija
Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 22 delovnih mest
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja32%
Operativa in administracija18%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika18%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Znanost in raziskave4%
Drugo14%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (22)
22zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
22različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
32odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
15mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 32 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 73.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden22 · 100%
Raven izkušenj
Senior4 · 18%
Srednja raven1 · 5%
Področje
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja7 · 32%
Operativa in administracija4 · 18%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika4 · 18%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Znanost in raziskave1 · 5%
Države
Avstralija22
Mesta
Perth22
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
SeniorOperativa in administracija
Operativa in administracija
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Operativa in administracija
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
HD Fitter - Surface and UG | FIFO 8:6/7:7 or 2:2
pred 12 dneviOperativa in administracija
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
SeniorZnanost in raziskave
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Poslovodstvo in vodilni kadri
Poslovodstvo in vodilni kadri
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Serviceperson | 2:2 FIFO from Perth
pred 23 dneviLV Fitter | 8:6 7:7 FIFO from Perth
pred 23 dneviAuto Electrician | 8:6 7:7 FIFO from Perth
pred 23 dneviObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 04:49 UTC, telo 156913 bajtov.