RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
Cette page est disponible en Français.Changer×

← nazaj

karllagerfeld

8 odprtih delovnih mestNizozemskaNemčijaItalija

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 8 delovnih mest

Trgovina na drobno in poslovalnice38%
Operativa in administracija25%
Kadri / HR / zaposlovanje12%
Finance in pravo12%
Strategija, svetovanje in analitika12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
1objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
50odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
739mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (8)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 50 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1337.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
043
050
061
074
085
091
107

Način dela

Hibridno6 · 75%
Na lokaciji2 · 25%

Raven izkušenj

Srednja raven4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%

Področje

Trgovina na drobno in poslovalnice3 · 38%
Operativa in administracija2 · 25%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 12%
Finance in pravo1 · 12%

Države

Nizozemska6
Nemčija1
Italija1

Mesta

Amsterdam6
Munich1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoStaffOperativa in administracija
Izvirnik: Senior Business Analyst
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Senior Accounts Payable Coordinator
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo

Merchandiser/ka

pred 12 dnevi
Izvirnik: Merchandiser
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Izvirnik: Store Manager (m/w/d)
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Munich, Bavariaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnicezahtevano: nemščina
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Serravalle Scrivia, Piedmontizvirnik ↗
Na lokacijiTrgovina na drobno in poslovalniceIT
Izvirnik: Inventory Specialist
karllagerfeld·E-trgovina in trgovina·Amsterdam (HQ), North Hollandizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:01 UTC, telo 953102 bajtov.