karllagerfeld
8 odprtih delovnih mestNizozemskaNemčijaItalija
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 8 delovnih mest
Trgovina na drobno in poslovalnice38%
Operativa in administracija25%
Kadri / HR / zaposlovanje12%
Finance in pravo12%
Strategija, svetovanje in analitika12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
1objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
50odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
739mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (8)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 50 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1337.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno6 · 75%
Na lokaciji2 · 25%
Raven izkušenj
Srednja raven4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%
Področje
Trgovina na drobno in poslovalnice3 · 38%
Operativa in administracija2 · 25%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 12%
Finance in pravo1 · 12%
Države
Nizozemska6
Nemčija1
Italija1
Mesta
Amsterdam6
Munich1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Manager Design KARL LAGERFELD JEANS
pred 23 hHibridnoStaffOperativa in administracija
Senior Business Analyst
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior Business Analyst
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
HR Business Partner
pred 5 dneviHibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Senior Accounts Payable Coordinator
HibridnoSeniorFinance in pravo
Merchandiser/ka
pred 12 dneviIzvirnik: Merchandiser
HibridnoSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Vodja poslovalnice (m/w/d)
pred 19 dneviIzvirnik: Store Manager (m/w/d)
Na lokacijiSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnicezahtevano: nemščina
Assistant Store Manager - Serravalle
pred 23 dneviNa lokacijiTrgovina na drobno in poslovalniceIT
Strokovnjak/inja za zaloge
pred 24 dneviIzvirnik: Inventory Specialist
HibridnoSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:01 UTC, telo 953102 bajtov.