Castrol
76 odprtih delovnih mest10 % na daljavoIndijaMadžarskaZdružene države Amerike
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 1 % od 76 delovnih mest
Prodaja16%
Operativa in administracija13%
Finance in pravo12%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8%
Marketing in komuniciranje6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo18%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (76)
84zaposlitve, zadnjih 30 dni
23nove, zadnjih 7 dni
76različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
10objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
107odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
2%IT (2)
32%v Evropi (27)
10%na daljavo
13%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 107 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 32.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden71 · 85%
Na daljavo8 · 10%
Hibridno3 · 4%
Na lokaciji2 · 2%
Raven izkušenj
Senior43 · 51%
Srednja raven10 · 12%
Staff6 · 7%
Junior1 · 1%
Področje
Prodaja13 · 15%
Operativa in administracija11 · 13%
Finance in pravo10 · 12%
Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 11%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika7 · 8%
Marketing in komuniciranje5 · 6%
Strategija, svetovanje in analitika5 · 6%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 4%
Države
Indija23
Madžarska16
Združene države Amerike16
Kitajska9
Združeno kraljestvo8
Malezija7
Poljska3
Mehika2
Mesta
Budapest15
Shanghai7
Kuala Lumpur7
Baton Rouge6
Mumbai5
Wayne5
Warsaw3
Szeged3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Sales Support Specialist
pred 12 hHibridnoProdaja
Finance Data Operations Senior Analyst
pred 18 hSeniorFinance in pravo
Vodenje projektov in programov
Plant Operator
pred 20 hObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Packer/Loader
pred 21 hOperativa in administracija
Poslovodstvo in vodilni kadri
Sales Force Effectiveness Specialist
pred 23 hSeniorProdaja
Senior Manager - NPI
pred 1 dnemStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Engineering Manager
pred 1 dnemStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Engineering Manager
pred 1 dnemStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Key Account Manager
pred 1 dnemNa daljavoSeniorProdajazahtevano: švedščina
OEM/FWS & Incentive Marketing Lead - Europe
pred 2 dnevomaSeniorMarketing in komuniciranje
ARC Analyst -Accounting & Reporting Analyst
pred 2 dnevomaSrednja ravenFinance in pravo
Marketing Specialist DACH
pred 3 dneviMarketing in komuniciranjezahtevano: nemščina
Commercial Deal Desk & Pricing Lead
pred 3 dneviSenior
B2B Sales Representative Kinki
pred 3 dneviSrednja ravenProdaja
Technical Service Specialist
pred 4 dneviNa daljavoSenior
Order Management Specialist
pred 4 dneviSeniorOperativa in administracija
SeniorOperativa in administracija
Castrol Poland Senior Finance Advisor
pred 4 dneviPLN 186K–266K / letoSeniorFinance in pravozahtevano: poljščina
Plant Manager / Directeur de site industriel
pred 4 dneviSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnjazahtevano: francoščina
Expert Technologist - AsPac
pred 4 dneviSenior
Castrol Finance FP&A Systems Lead
pred 5 dneviSeniorFinance in pravo
Castrol FP&A Finance Senior Analyst
pred 7 dneviSeniorFinance in pravo
Employee Experience and People Analytics Lead
pred 8 dneviSeniorKadri / HR / zaposlovanje
People Relations Partner – Europe and META
pred 8 dnevizahtevano: nemščina
Global Logistics Sustainability SME
pred 8 dneviOperativa in administracija
SeniorOperativa in administracija
Distributor Business Manager - Cars Jakarta
pred 9 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
People Relations Partner
pred 9 dneviSenior
Execution Analyst, Invoice Processing
pred 9 dneviStrategija, svetovanje in analitika
People Relations Partner
pred 9 dneviAccount Manager
pred 9 dneviSeniorProdaja
Activation Specialist
pred 9 dneviSenior
Castrol Data Center Industry Sales Manager
pred 9 dneviNa daljavoProdaja
C4C Deployment Lead
pred 9 dneviSenior
Senior Account Manager
pred 9 dneviSeniorProdaja
Technical Service Manager
pred 10 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Walmart Auto Care Center National Account Manager
pred 11 dneviUSD 139K–198K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdaja
Marketing Manager - Thermal Management Castrol
pred 12 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Order Management Specialist
pred 12 dneviSeniorOperativa in administracija
Technical Services Manager
pred 12 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Head of Brand and Sponsorship
pred 14 dneviStaffMarketing in komuniciranje
BOM & Master Data Coordinator
pred 14 dneviProduct Costing Analyst
pred 14 dneviStrategija, svetovanje in analitika
SAP Process Development SME Lead O2C
pred 15 dneviSenior
SAP and Process Development Analyst
pred 15 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Customer Quality Coordinator
pred 15 dneviSrednja raven
Supply Chain Lead - New Product Introduction
pred 15 dneviSeniorOperativa in administracija
SeniorOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 551, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:43 UTC, telo 1481638 bajtov.