Samlino Group
34 odprtih delovnih mestPortugalska
Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 34 delovnih mest
Poslovodstvo in vodilni kadri24%
Strategija, svetovanje in analitika18%
Prodaja12%
Marketing in komuniciranje12%
Finance in pravo12%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3%
Vodenje projektov in programov3%
Drugo18%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (34)
34zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
34različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
34objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
47odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (34)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 47 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 169.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji34 · 100%
Raven izkušenj
Junior14 · 41%
Najvišje vodstvo (C-level)4 · 12%
Staff1 · 3%
Področje
Poslovodstvo in vodilni kadri8 · 24%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 18%
Finance in pravo4 · 12%
Marketing in komuniciranje4 · 12%
Prodaja4 · 12%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 3%
Vodenje projektov in programov1 · 3%
Države
Portugalska34
Mesta
Lisbon34
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Venture Manager - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Diplomant/ka Venture - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Venture Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Venture Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Venture Analyst - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Program za diplomante tehnologije - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Technology Graduate Program - Samlino Group
Na lokacijiJunior
Vajenec/ka strateškega svetovanja - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Strategy Consulting Apprentice - Samlino Group
Na lokacijiJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Svetovalec/ka za strategijo - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Strategy Consultant - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Operating Principal - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiStaff
MBA Graduate Program - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiJunior
Vodja, pisarna CEO's - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Manager, CEO's Office - Samlino Group
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvršni/a sodelavec/ka Junior - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Junior Executive - Samlino Group
Na lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja naložb - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Investment Manager - Samlino Group
Na lokacijiFinance in pravo
Investicijski diplomant/ka - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Investment Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorFinance in pravo
Izvirnik: Investment Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorFinance in pravo
Investicijski analitik/čarka - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Investment Analyst - Samlino Group
Na lokacijiFinance in pravo
Mednarodni program za diplomante - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: International Graduate Program - Samlino Group
Na lokacijiJunior
Notranji svetovalec/ka - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Internal Consultant - Samlino Group
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Vodja Growth - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Growth Manager - Samlino Group
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Growth Diplomant/ka - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Growth Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Mlajši/a sodelavec/ka za Growth - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Growth Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Analitik/čarka Growth - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Growth Analyst - Samlino Group
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Sodelavec/ka ustanovitelja - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Founder's Associate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Executive in Residence - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Podjetnik/ca v rezidenci - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Entrepreneur in Residence - Samlino Group
Na lokaciji
CPO v usposabljanju - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: CPO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
CMO v usposabljanju - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: CMO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Chief of Staff - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Chief of Staff - Samlino Group
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
CEO v usposabljanju - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: CEO-in-Training - Samlino Group
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Business Development Manager - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiProdaja
Diplomant/ka za Business Development - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Business Development Graduate - Samlino Group
Na lokacijiJuniorProdaja
Business Development Associate - Samlino Group
pred 15 dneviNa lokacijiJuniorProdaja
Analitik/čarka za razvoj poslovanja - Samlino Group
pred 15 dneviIzvirnik: Business Development Analyst - Samlino Group
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: AI Implementation Specialist - Samlino Group
Na lokacijiVodenje projektov in programovzahtevano: portugalščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 17, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:16 UTC, telo 374929 bajtov.