RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Samlino Group

34 odprtih delovnih mestPortugalska

Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 34 delovnih mest

Poslovodstvo in vodilni kadri24%
Strategija, svetovanje in analitika18%
Prodaja12%
Marketing in komuniciranje12%
Finance in pravo12%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3%
Vodenje projektov in programov3%
Drugo18%
34zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
34različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
34objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
47odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
14mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (34)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 47 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 169.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
0513
060
070
080
090
1034

Način dela

Na lokaciji34 · 100%

Raven izkušenj

Junior14 · 41%
Najvišje vodstvo (C-level)4 · 12%
Staff1 · 3%

Področje

Poslovodstvo in vodilni kadri8 · 24%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 18%
Finance in pravo4 · 12%
Marketing in komuniciranje4 · 12%
Prodaja4 · 12%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 3%
Vodenje projektov in programov1 · 3%

Države

Portugalska34

Mesta

Lisbon34

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Venture Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Venture Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Technology Graduate Program - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJunior
Izvirnik: Strategy Consulting Apprentice - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Strategy Consultant - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Post-MBA Program - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokaciji
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiStaff
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJunior
Izvirnik: Manager, CEO's Office - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Junior Executive - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Investment Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiFinance in pravo
Izvirnik: Investment Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorFinance in pravo
Izvirnik: Investment Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorFinance in pravo
Izvirnik: Investment Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiFinance in pravo
Izvirnik: International Graduate Program - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJunior
Izvirnik: Internal Consultant - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Growth Manager - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Growth Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Growth Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Growth Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Founder's Associate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Entrepreneur in Residence - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokaciji
Izvirnik: CPO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: CMO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Chief of Staff - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: CEO-in-Training - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: Business Development Graduate - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorProdaja
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorProdaja
Izvirnik: Business Development Analyst - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiProdaja
Izvirnik: AI Implementation Specialist - Samlino Group
Samlino Group·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Lisbon, Portugalizvirnik ↗
Na lokacijiVodenje projektov in programovzahtevano: portugalščina

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 17, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:16 UTC, telo 374929 bajtov.