Coupang Internal
154 odprtih delovnih mestJužna KorejaTajvanZdružene države Amerike
Letalstvo, vesolje in obrambaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 15 % od 154 delovnih mest
Poslovodstvo in vodilni kadri15%
Operativa in administracija12%
Marketing in komuniciranje10%
Finance in pravo8%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
Uspeh in podpora strank4%
Vodenje projektov in programov4%
Drugo12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (154)
156zaposlitve, zadnjih 30 dni
38nove, zadnjih 7 dni
154različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
20objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
471odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
40mediana starosti, dni
15%IT (24)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
3%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 471 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1461.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden152 · 97%
Hibridno4 · 3%
Raven izkušenj
Staff60 · 38%
Senior49 · 31%
Junior8 · 5%
Srednja raven3 · 2%
Področje
Poslovodstvo in vodilni kadri23 · 15%
Operativa in administracija18 · 12%
Marketing in komuniciranje15 · 10%
Finance in pravo12 · 8%
Kadri / HR / zaposlovanje10 · 6%
Uspeh in podpora strank7 · 4%
Vodenje projektov in programov7 · 4%
Razvoj programske opreme (splošno)6 · 4%
Države
Južna Koreja89
Tajvan45
Združene države Amerike8
Indija8
Kitajska3
Japonska2
Mesta
Seoul85
Taipei34
Taoyuan10
Bengaluru7
Seattle5
Mountain View3
Beijing2
Tokyo2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Staff Security Engineer (AI GRC)
pred 7 hUSD 164K / letoStaffInformacijska varnost
Security GRC Specialist
pred 12 hSenior
StaffFinance in pravo
StaffMarketing in komuniciranje
Camp manager [L5]
pred 23 hSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
[Lv6-1] Network Security Engineer
pred 1 dnemInformacijska varnostGolangJavaScriptPython
StaffFinance in pravo
Poslovodstvo in vodilni kadri
Senior Manager, Biz. Marketing [L6] (Eats)
pred 1 dnemStaffMarketing in komuniciranje
Finance in pravo
Razvoj zalednih sistemov (backend)JavaPython
SeniorKreativa, mediji in besedila
SeniorOperativa in administracija
Principal, Recruiting
pred 1 dnemStaffKadri / HR / zaposlovanje
StaffMarketing in komuniciranje
Principal, FP&A [L6-1] (Corporate FP&A)
pred 2 dnevomaStaffFinance in pravo
CLS Taiwan Launch Director
pred 2 dnevomaStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
[CLS] EHS Operation Specialist [L4] (ICH_7 / 보건관리자)
pred 2 dnevomaVarovanje in zaščita
[CLS] EHS Operation Specialist [L4] (ISN5 / 안전관리자)
pred 2 dnevomaVarovanje in zaščita
Staff Data Analyst
pred 2 dnevomaStaffPodatki in strojno učenjePythonRSQL
Delivery Management Specialist
pred 2 dnevomaPoslovodstvo in vodilni kadri
Principal, Creator & Affiliate Partnerships
pred 2 dnevomaStaffMarketing in komuniciranje
Retail Brand Management (Buyer_Beauty)
pred 2 dnevomaMarketing in komuniciranje
Staff Data Analyst
pred 3 dneviStaffPodatki in strojno učenjePythonRSQL
Manager, Learning & Development
pred 3 dneviStaffKadri / HR / zaposlovanje
Senior Manager, Price Sharpness
pred 3 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Product Manager
pred 3 dneviSeniorProdukt in oblikovanje
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Kadri / HR / zaposlovanje
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Uspeh in podpora strank
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Sr. Risk Specialist [L5] (Privacy Business)
pred 4 dneviSeniorFinance in pravo
Razvoj zalednih sistemov (backend)Java
StaffVodenje projektov in programov
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
StaffOperativa in administracija
StaffMarketing in komuniciranje
Director, Taiwan Communications (Retail PR Lead)
pred 7 dneviStaffMarketing in komuniciranje
StaffDevOps / SRE / platforma / oblak
Operativa in administracija
SeniorVodenje projektov in programov
SeniorOperativa in administracija
StaffOperativa in administracija
Automation Maintenance Engineer
pred 8 dneviInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Staff Data Scientist (Selection)
pred 8 dneviStaffPodatki in strojno učenjePython
Staff Web Security Engineer
pred 8 dneviUSD 138K / letoStaffInformacijska varnostBashGolangJavaScript
[L6] Sr Manager - Quick Flex Customer Experience
pred 8 dneviSeniorUspeh in podpora strank
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 559, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 05:32 UTC, telo 9447011 bajtov.