Taxfix
10 odprtih delovnih mestNemčijaŠpanija
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest
Marketing in komuniciranje30%
Uspeh in podpora strank20%
Poslovodstvo in vodilni kadri20%
Produkt in oblikovanje10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
1objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
16odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
24mediana starosti, dni
10%IT (1)
100%v Evropi (10)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 16 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 93.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno9 · 90%
Način dela ni naveden1 · 10%
Raven izkušenj
Senior5 · 50%
Staff2 · 20%
Področje
Marketing in komuniciranje3 · 30%
Uspeh in podpora strank2 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 20%
Produkt in oblikovanje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Države
Nemčija8
Španija2
Mesta
Berlin8
Madrid2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Staff Software Engineer
pred 2 dnevomaStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Vodja produktnega Marketinga Senior (d/f/m)
pred 9 dneviIzvirnik: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Vodja Growth Marketinga Senior (d/f/m)
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Customer Success Manager (d/w/m)
pred 17 dneviHibridnoUspeh in podpora strankzahtevano: nemščinaDE
Associate Team Lead, Customer Success
pred 21 dneviHibridnoSeniorUspeh in podpora strankzahtevano: španščina
Izvirnik: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
HibridnoPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: nemščina
Graditelj upravljanja izdelkov Senior (d/f/m)
pred 23 dneviIzvirnik: Senior Product Management Builder (d/f/m)
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Director of Brand (d/f/m)
pred 24 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranjezahtevano: nemščina
Podjetnik v rezidenci (d/f/m)
pred 28 dneviIzvirnik: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Hibridnozahtevano: nemščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:08 UTC, telo 260393 bajtov.