RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Taxfix

10 odprtih delovnih mestNemčijaŠpanija

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest

Marketing in komuniciranje30%
Uspeh in podpora strank20%
Poslovodstvo in vodilni kadri20%
Produkt in oblikovanje10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
1objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
16odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
24mediana starosti, dni
10%IT (1)
100%v Evropi (10)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 16 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 93.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
107

Način dela

Hibridno9 · 90%
Način dela ni naveden1 · 10%

Raven izkušenj

Senior5 · 50%
Staff2 · 20%

Področje

Marketing in komuniciranje3 · 30%
Uspeh in podpora strank2 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 20%
Produkt in oblikovanje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%

Države

Nemčija8
Španija2

Mesta

Berlin8
Madrid2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Madridizvirnik ↗
StaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Izvirnik: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoUspeh in podpora strankzahtevano: nemščinaDE
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Madridizvirnik ↗
HibridnoSeniorUspeh in podpora strankzahtevano: španščina
Izvirnik: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: nemščina
Izvirnik: Senior Product Management Builder (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranjezahtevano: nemščina
Izvirnik: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Taxfix·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Berlinizvirnik ↗
Hibridnozahtevano: nemščina

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:08 UTC, telo 260393 bajtov.