RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 7 min
Slovenščina
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← nazaj

Preply

20 odprtih delovnih mestŠpanijaZdruženo kraljestvoUkrajina

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 30 % od 20 delovnih mest

Produkt in oblikovanje23%
Podatki in strojno učenje19%
Marketing in komuniciranje16%
Razvoj programske opreme (splošno)16%
Operativa in administracija10%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Kadri / HR / zaposlovanje3%
Drugo6%
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
20različna delovna mesta (vsako po 1.6 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
120odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
49mediana starosti, dni
35%IT (11)
97%v Evropi (30)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 120 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 700.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
124
013
026
033
0410
052
066
079
088
0931
1032

Način dela

Hibridno31 · 100%

Raven izkušenj

Senior18 · 58%
Staff11 · 35%

Področje

Produkt in oblikovanje7 · 23%
Podatki in strojno učenje6 · 19%
Marketing in komuniciranje5 · 16%
Razvoj programske opreme (splošno)5 · 16%
Operativa in administracija3 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 3%

Države

Španija19
Združeno kraljestvo15
Ukrajina2
Združene države Amerike1

Mesta

Barcelona19
London15
Kyiv2
New York City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSenior
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSenior
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoMarketing in komuniciranje
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje

SEM Manager

pred 8 dnevi
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Python
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·New Yorkizvirnik ↗
HibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·Barcelona | Kyiv | Londonizvirnik ↗
HibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·London | Kyiv | Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Preply·UI in podatki·London | Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Preply·UI in podatki·London | Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje

Senior GRC Analyst

pred 24 dnevi
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika

Senior GRC Analyst

pred 24 dnevi
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Preply·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Preply·UI in podatki·Barcelonaizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 251, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:35 UTC, telo 2303594 bajtov.