Preply
20 odprtih delovnih mestŠpanijaZdruženo kraljestvoUkrajina
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 30 % od 20 delovnih mest
Produkt in oblikovanje23%
Podatki in strojno učenje19%
Marketing in komuniciranje16%
Razvoj programske opreme (splošno)16%
Operativa in administracija10%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Kadri / HR / zaposlovanje3%
Drugo6%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (20)
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
20različna delovna mesta (vsako po 1.6 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
120odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
49mediana starosti, dni
35%IT (11)
97%v Evropi (30)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 120 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 700.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno31 · 100%
Raven izkušenj
Senior18 · 58%
Staff11 · 35%
Področje
Produkt in oblikovanje7 · 23%
Podatki in strojno učenje6 · 19%
Marketing in komuniciranje5 · 16%
Razvoj programske opreme (splošno)5 · 16%
Operativa in administracija3 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 3%
Države
Španija19
Združeno kraljestvo15
Ukrajina2
Združene države Amerike1
Mesta
Barcelona19
London15
Kyiv2
New York City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Product Manager - Fintech
pred 13 hHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager - Fintech
pred 13 hHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Strategy & Operations Manager
pred 20 hHibridnoSeniorOperativa in administracija
Senior Computational Linguist
pred 3 dneviHibridnoSenior
Senior Computational Linguist
pred 3 dneviHibridnoSenior
Digital PR Growth Manager (European Markets)
pred 4 dneviHibridnoMarketing in komuniciranje
Engagement Operations Specialist
pred 4 dneviHibridnoSeniorOperativa in administracija
Video Editor (Growth/Paid Media)
pred 7 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
SEM Manager
pred 8 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
HibridnoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
HibridnoStaffPodatki in strojno učenjePythonSQL
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
pred 10 dneviHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
pred 10 dneviHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
pred 10 dneviHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
pred 10 dneviHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePython
Senior Strategy & Operations Manager
pred 10 dneviHibridnoSeniorOperativa in administracija
Senior Engineering Manager (Data Platform)
pred 14 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Engineering Manager (Data Platform)
pred 14 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Engineering Manager for Martech team
pred 15 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Python
Senior Product Manager - Growth
pred 15 dneviHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager - Growth
pred 15 dneviHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
HibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Staff Product Designer
pred 18 dneviHibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Staff Product Designer
pred 18 dneviHibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Talent Acquisition Manager - Tech
pred 22 dneviHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Senior Manager, Strategic Finance - B2C Marketing
pred 23 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Senior GRC Analyst
pred 24 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior GRC Analyst
pred 24 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Risk & Reputation Communications Manager
pred 25 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 251, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 05:35 UTC, telo 2303594 bajtov.