RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← nazaj

Bottomline

17 odprtih delovnih mestIndijaZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvo

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 29 % od 17 delovnih mest

Finance in pravo19%
DevOps / SRE / platforma / oblak14%
Vodenje projektov in programov14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Podatki in strojno učenje10%
Marketing in komuniciranje10%
Produkt in oblikovanje5%
Drugo5%
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-30)
37odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
26mediana starosti, dni
29%IT (6)
19%v Evropi (4)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 37 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 758.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

112
121
010
020
030
040
051
060
072
084
0911
1014

Način dela

Način dela ni naveden19 · 90%
Hibridno2 · 10%

Raven izkušenj

Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Srednja raven1 · 5%

Področje

Finance in pravo4 · 19%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Vodenje projektov in programov3 · 14%
DevOps / SRE / platforma / oblak3 · 14%
Podatki in strojno učenje2 · 10%
Marketing in komuniciranje2 · 10%
Produkt in oblikovanje1 · 5%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%

Države

Indija11
Združene države Amerike6
Združeno kraljestvo4

Mesta

Reading4

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Product Manager
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
SeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Financial Accountant
Bottomline·UI in podatki·UK, Theale (Reading)izvirnik ↗
SeniorFinance in pravo

Arhitekt/ka AI

pred 2 dnevoma
Izvirnik: AI Architect
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
Senior
Izvirnik: Forward-Deployed AI Engineer
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Forward-Deployed AI Engineer
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Renewals Executive
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Renewals Executive
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Technical Solution Consultant
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika

Vodja programa

pred 11 dnevi
Izvirnik: Program Manager
Bottomline·UI in podatki·UK, Theale (Reading)izvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Bottomline·UI in podatki·UK, Theale (Reading)izvirnik ↗
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashC#Python
Izvirnik: Technical Support Engineer
Bottomline·UI in podatki·UK, Theale (Reading)izvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
Izvirnik: Manager, Global Demand Gen Operations
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje

Vodja programa - US

pred 16 dnevi
Izvirnik: Program Manager - US
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Database Administrator II
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
Srednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak

Project Manager

pred 23 dnevi
Izvirnik: Project Manager
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Corp FP&A - Financial Analyst
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Izvirnik: Corp FP&A - Financial Analyst
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Izvirnik: Director, Finance  
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
Izvirnik: Senior DevOps Engineer
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPythonSQL

Cyber GRC Manager

pred 26 dnevi
Bottomline·UI in podatki·Indiaizvirnik ↗
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Bottomline·UI in podatki·Portsmouth, NHizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 265, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:15 UTC, telo 1242830 bajtov.