Bottomline
17 odprtih delovnih mestIndijaZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvo
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 29 % od 17 delovnih mest
Finance in pravo19%
DevOps / SRE / platforma / oblak14%
Vodenje projektov in programov14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Podatki in strojno učenje10%
Marketing in komuniciranje10%
Produkt in oblikovanje5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (17)
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-30)
37odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
26mediana starosti, dni
29%IT (6)
19%v Evropi (4)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 37 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 758.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden19 · 90%
Hibridno2 · 10%
Raven izkušenj
Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Srednja raven1 · 5%
Področje
Finance in pravo4 · 19%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 14%
Vodenje projektov in programov3 · 14%
DevOps / SRE / platforma / oblak3 · 14%
Podatki in strojno učenje2 · 10%
Marketing in komuniciranje2 · 10%
Produkt in oblikovanje1 · 5%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%
Države
Indija11
Združene države Amerike6
Združeno kraljestvo4
Mesta
Reading4
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Inženir/ka AI na terenu
pred 2 dnevomaIzvirnik: Forward-Deployed AI Engineer
SeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Inženir/ka AI na terenu
pred 2 dnevomaIzvirnik: Forward-Deployed AI Engineer
SeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Svetovalec/ka za podaljšave
pred 5 dneviIzvirnik: Renewals Executive
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Svetovalec/ka za podaljšave
pred 5 dneviIzvirnik: Renewals Executive
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Tehnični svetovalec/ka za rešitve
pred 11 dneviIzvirnik: Technical Solution Consultant
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior II DevOps Engineer
pred 11 dneviSeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashC#Python
Inženir/ka za tehnično podporo
pred 15 dneviIzvirnik: Technical Support Engineer
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
Vodja, globalne operacije Demand Gen
pred 15 dneviIzvirnik: Manager, Global Demand Gen Operations
StaffMarketing in komuniciranje
Administrator/ka baz podatkov II
pred 18 dneviIzvirnik: Database Administrator II
Srednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblak
Korporativni FP&A - Finančni analitik/čarka
pred 24 dneviIzvirnik: Corp FP&A - Financial Analyst
SeniorFinance in pravo
Korporativni FP&A - Finančni analitik/čarka
pred 24 dneviIzvirnik: Corp FP&A - Financial Analyst
SeniorFinance in pravo
Inženir/ka DevOps Senior
pred 26 dneviIzvirnik: Senior DevOps Engineer
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPythonSQL
Cyber GRC Manager
pred 26 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Revenue Marketing Strategist
pred 29 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 265, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:15 UTC, telo 1242830 bajtov.