Ibotta
22 odprtih delovnih mest16 % na daljavoZdružene države AmerikeGruzija
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 14 % od 22 delovnih mest
Operativa in administracija20%
Poslovodstvo in vodilni kadri16%
Podatki in strojno učenje12%
Marketing in komuniciranje12%
Produkt in oblikovanje12%
Prodaja8%
Finance in pravo4%
Drugo8%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (22)
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
22različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
12%IT (3)
0%v Evropi (0)
16%na daljavo
100%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 113.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno21 · 84%
Na daljavo4 · 16%
Raven izkušenj
Junior7 · 28%
Srednja raven6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 4%
Področje
Operativa in administracija5 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 16%
Podatki in strojno učenje3 · 12%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Produkt in oblikovanje3 · 12%
Prodaja2 · 8%
Znanost in raziskave1 · 4%
Kreativa, mediji in besedila1 · 4%
Države
Združene države Amerike24
Gruzija1
Mesta
Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Data Engineer
pred 17 hUSD 110K–126K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Part-Time Business Operations Associate - NV
pred 1 dnemUSD 17,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Part-Time Business Operations Associate -IA
USD 17,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Part-Time Business Operations Associate - GA
USD 17,5 / uroNa daljavoJuniorOperativa in administracija
Part-Time Business Operations Associate - CO
pred 1 dnemUSD 19,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Podpredsednik/ica, analitika strank
pred 2 dnevomaIzvirnik: Vice President, Client Analytics
USD 235K–275K / letoHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Director, Product Management - Campaign Platform
pred 9 dneviUSD 173K–198K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Director, Product Management - Advertiser Experience
USD 173K–198K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Product Manager, Buy-side Integrations
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Manager, Lifecycle Marketing
pred 10 dneviUSD 120K–140K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Team Lead, upravljanje strank
pred 10 dneviIzvirnik: Team Lead, Account Management
USD 135K–166K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
USD 89K–101K / letoHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Team Lead, Client Partnerships
pred 17 dneviUSD 292K–373K / letoHibridnoSeniorProdaja
Izvirnik: Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
USD 159K–190K / letoHibridnoStaffZnanost in raziskave
Creative Director
pred 18 dneviUSD 145K–170K / letoHibridnoStaffKreativa, mediji in besedila
Data Scientist, Strategic Partner Analytics
pred 18 dneviIzvirnik: Data Scientist, Strategic Partner Analytics
USD 110K–130K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Strokovnjak/inja za tehnično podporo prodaji
pred 22 dneviIzvirnik: Technical Sales Enablement Specialist
USD 76K–85K / letoHibridnoSrednja ravenProdaja
Praktikant/ka za Business Intelligence
pred 22 dneviIzvirnik: Business Intelligence Intern
USD 27,31 / uroHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Partner/ica za stranke, Emerging
pred 22 dneviIzvirnik: Client Partner, Emerging
USD 110K–148K / letoHibridnoSrednja raven
Pripravnik/ca za operacije s strankami
pred 23 dneviIzvirnik: Customer Operations Intern
USD 19,84 / uroHibridnoJuniorOperativa in administracija
Vodja vladnih zadev
pred 23 dneviIzvirnik: Government Affairs Manager
USD 110K–125K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
FP&A Intern
pred 25 dneviUSD 28,85 / uroHibridnoJuniorFinance in pravo
Stock Plan Administration Specialist
pred 29 dneviUSD 85K–100K / letoHibridnoSrednja raven
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:08 UTC, telo 686144 bajtov.