RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 4 min
Slovenščina
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← nazaj

Ibotta

22 odprtih delovnih mest16 % na daljavoZdružene države AmerikeGruzija

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 14 % od 22 delovnih mest

Operativa in administracija20%
Poslovodstvo in vodilni kadri16%
Podatki in strojno učenje12%
Marketing in komuniciranje12%
Produkt in oblikovanje12%
Prodaja8%
Finance in pravo4%
Drugo8%
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
22različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
12%IT (3)
0%v Evropi (0)
16%na daljavo
100%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 113.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
088
0920
1021

Način dela

Hibridno21 · 84%
Na daljavo4 · 16%

Raven izkušenj

Junior7 · 28%
Srednja raven6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 4%

Področje

Operativa in administracija5 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 16%
Podatki in strojno učenje3 · 12%
Marketing in komuniciranje3 · 12%
Produkt in oblikovanje3 · 12%
Prodaja2 · 8%
Znanost in raziskave1 · 4%
Kreativa, mediji in besedila1 · 4%

Države

Združene države Amerike24
Gruzija1

Mesta

Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Data Engineer

pred 17 h
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 110K–126K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Remote - Nevadaizvirnik ↗
USD 17,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Part-Time Business Operations Associate -IA
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Remote - Iowaizvirnik ↗
USD 17,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Part-Time Business Operations Associate - GA
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Remote - Georgiaizvirnik ↗
USD 17,5 / uroNa daljavoJuniorOperativa in administracija
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Remote - Denverizvirnik ↗
USD 19,5 / uroNa daljavosamo ZDAJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Vice President, Client Analytics
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 235K–275K / letoHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 173K–198K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Director, Product Management - Advertiser Experience
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 173K–198K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Product Manager, Buy-side Integrations
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 120K–140K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Team Lead, Account Management
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denver | Minneapolis, MN | Bentonville, AR | Seattle, WA | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Boston, MA | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Houston, TX | Chicago, IL | Cincinnati, OH | Nashville, TN | Austin, TX | New York, NYizvirnik ↗
USD 135K–166K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 89K–101K / letoHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 128K–153K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Denver, CO | Minneapolis, MN | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Chicago, IL | Cincinnati, OH | New York, NYizvirnik ↗
USD 292K–373K / letoHibridnoSeniorProdaja
Izvirnik: Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 159K–190K / letoHibridnoStaffZnanost in raziskave

Creative Director

pred 18 dnevi
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 145K–170K / letoHibridnoStaffKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Data Scientist, Strategic Partner Analytics
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 110K–130K / letoHibridnoSrednja ravenPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Technical Sales Enablement Specialist
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 76K–85K / letoHibridnoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Business Intelligence Intern
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 27,31 / uroHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Client Partner, Emerging
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 110K–148K / letoHibridnoSrednja raven
Izvirnik: Customer Operations Intern
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 19,84 / uroHibridnoJuniorOperativa in administracija

Vodja vladnih zadev

pred 23 dnevi
Izvirnik: Government Affairs Manager
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 110K–125K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri

FP&A Intern

pred 25 dnevi
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 28,85 / uroHibridnoJuniorFinance in pravo
Ibotta·E-trgovina in trgovina·Hybrid - Denverizvirnik ↗
USD 85K–100K / letoHibridnoSrednja raven

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:08 UTC, telo 686144 bajtov.