RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Blockchain.com

7 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoFrancijaArgentina

Kripto in Web3Netehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest

Marketing in komuniciranje50%
Finance in pravo25%
Kadri / HR / zaposlovanje12%
Operativa in administracija12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-16)
45odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
93mediana starosti, dni
0%IT (0)
75%v Evropi (6)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 45 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 903.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
121
010
021
031
045
051
063
0710
0810
091
108

Način dela

Način dela ni naveden8 · 100%

Raven izkušenj

Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Področje

Marketing in komuniciranje4 · 50%
Finance in pravo2 · 25%
Operativa in administracija1 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 12%

Države

Združeno kraljestvo5
Francija1
Argentina1
Združene države Amerike1

Mesta

London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Blockchain.com·Kripto in Web3·Parisizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Blockchain.com·Kripto in Web3·Londonizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
Blockchain.com·Kripto in Web3·Buenos Airesizvirnik ↗
Kadri / HR / zaposlovanje
Blockchain.com·Kripto in Web3·Londonizvirnik ↗
Finance in pravo
Blockchain.com·Kripto in Web3·Londonizvirnik ↗
Finance in pravo
Blockchain.com·Kripto in Web3·Londonizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Product Communications Lead
Blockchain.com·Kripto in Web3·Dallasizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Product Communications Lead
Blockchain.com·Kripto in Web3·Londonizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:17 UTC, telo 413297 bajtov.