Blockchain.com
7 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoFrancijaArgentina
Kripto in Web3Netehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest
Marketing in komuniciranje50%
Finance in pravo25%
Kadri / HR / zaposlovanje12%
Operativa in administracija12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (7)
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-16)
45odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
93mediana starosti, dni
0%IT (0)
75%v Evropi (6)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 45 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 903.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden8 · 100%
Raven izkušenj
Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%
Področje
Marketing in komuniciranje4 · 50%
Finance in pravo2 · 25%
Operativa in administracija1 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 12%
Države
Združeno kraljestvo5
Francija1
Argentina1
Združene države Amerike1
Mesta
London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
SeniorMarketing in komuniciranje
Junior Team Assistant
pred 3 dneviJuniorOperativa in administracija
Talent Acquisition Coordinator
pred 7 dneviKadri / HR / zaposlovanje
Trader, Market Making
pred 7 dneviFinance in pravo
Quantitative Trader
pred 7 dneviFinance in pravo
Head of Institutional Marketing
pred 7 dneviStaffMarketing in komuniciranje
Vodja produktnih komunikacij
pred 17 dneviIzvirnik: Product Communications Lead
SeniorMarketing in komuniciranje
Vodja produktnih komunikacij
pred 17 dneviIzvirnik: Product Communications Lead
SeniorMarketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:17 UTC, telo 413297 bajtov.