Rohlik
45 odprtih delovnih mestNemčijaČeškaAvstrija
Hrana, pijača in potrošno blagoNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 2 % od 45 delovnih mest
Operativa in administracija20%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Vožnja in prevozi11%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8%
Prodaja5%
Produkt in oblikovanje5%
Uspeh in podpora strank5%
Drugo25%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (45)
64zaposlitve, zadnjih 30 dni
27nove, zadnjih 7 dni
45različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
17objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
94odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
2%IT (1)
81%v Evropi (52)
0%na daljavo
11%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 94 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 183.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji43 · 67%
Hibridno21 · 33%
Raven izkušenj
Staff7 · 11%
Senior6 · 9%
Srednja raven6 · 9%
Junior5 · 8%
Področje
Operativa in administracija13 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 14%
Vožnja in prevozi7 · 11%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 8%
Produkt in oblikovanje3 · 5%
Uspeh in podpora strank3 · 5%
Prodaja3 · 5%
Vodenje projektov in programov1 · 2%
Države
Nemčija24
Češka23
Avstrija4
Švica1
Združeno kraljestvo1
Mesta
Prague23
Vienna4
Munich3
Berlin2
London1
Zürich1
Düsseldorf1
Frankfurt am Main1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
EUR 2600Na lokacijiVožnja in prevoziDE
Staplerfahrer (m/w/d)
pred 14 hNa lokacijiVožnja in prevoziDE
EUR 2600Na lokacijiVožnja in prevoziDE
Staplerfahrer (m/w/d)
pred 14 hNa lokacijiVožnja in prevoziDE
EUR 39 / uroNa lokacijiOperativa in administracijaDE
EUR 39 / uroNa lokacijiOperativa in administracijaDE
Na lokacijiOperativa in administracijaDE
Na lokacijiOperativa in administracija
Na lokacijiOperativa in administracijaDE
Na lokacijiOperativa in administracija
Staplerfahrer (m/w/d)
pred 15 hEUR 2600Na lokacijiVožnja in prevoziDE
Staplerfahrer (m/w/d)
pred 15 hNa lokacijiVožnja in prevoziDE
Area Manager ve skladu
pred 15 hNa lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Manažer/-ka Úseku skladu (Liboc)
pred 15 hNa lokaciji
Manažer/ka Úseku Skladu
pred 15 hNa lokaciji
Vedoucí směny
pred 15 hNa lokaciji
Na lokaciji
Associate Product Owner (Last Mile)
pred 1 dnemHibridnoJuniorProdukt in oblikovanje
Associate Product Owner (Last Mile)
pred 1 dnemHibridnoJuniorProdukt in oblikovanje
Vedoucí směny
pred 1 dnemNa lokaciji
Head of Demand Planning & S&OP
pred 2 dnevomaHibridnoStaffOperativa in administracija
Customer Care Specialist (s němčinou)
pred 2 dnevomaHibridnoUspeh in podpora strankPT
Specialista/ka zákaznické péče s němčinou
pred 2 dnevomaHibridnoPT
Service Delivery Manager
pred 3 dneviNa lokacijiVodenje projektov in programov
Area Manager - Lift
pred 3 dneviNa lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Warehouse Lead/Koordinátor úseku skladu
pred 4 dneviNa lokacijiSeniorOperativa in administracijaPT
Last Mile Lead (Admin)
pred 4 dneviNa lokacijiSeniorOperativa in administracijaPT
Process Engineer (m/f/d)
pred 8 dneviEUR 4 / danHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Process Engineer (m/f/d)
pred 8 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Process Engineer
pred 8 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
HibridnoUspeh in podpora strankzahtevano: nemščina
HibridnoUspeh in podpora strank
Flow Lead – Romanian Speaking (m/w/d)
pred 9 dneviNa lokacijiSenior
Technician
pred 9 dneviNa lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Sales Director Europe, Veloq
pred 9 dneviHibridnoStaffProdaja
Last Mile Lead
pred 10 dneviNa lokacijiSeniorPT
Sales Director Europe, Veloq
pred 10 dneviHibridnoStaffProdaja
Sales Director Europe, Veloq
pred 10 dneviHibridnoStaffProdaja
Dispatcher / Dispečer
pred 11 dneviNa lokacijiVožnja in prevozi
Head of Supply Planning & Replenishment
pred 14 dneviHibridnoStaffOperativa in administracijazahtevano: češčina
Vedoucí směny
pred 14 dneviNa lokaciji
EHS and Security Specialist
pred 14 dneviNa lokacijiVarovanje in zaščitazahtevano: češčina
Pracovník skladu - dohledávání ztraceného zboží
pred 14 dneviNa lokaciji
Na lokaciji
Vedoucí úseku skladu | Warehouse Area Manager
pred 16 dneviNa lokacijiOperativa in administracija
Manažer/ka úseku skladu | Area Manager
pred 16 dneviNa lokacijiPoslovodstvo in vodilni kadri
Na lokacijiPT
Product Owner - Customer Experience
pred 17 dneviHibridnoProdukt in oblikovanje
Head of Applied Science
pred 17 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Head of Applied Science
pred 17 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 283, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:30 UTC, telo 968856 bajtov.