Oyster
9 odprtih delovnih mest100 % na daljavoPortugalskaŠpanijaPoljska
Panoga ni znanaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest
Finance in pravo30%
Marketing in komuniciranje20%
Kadri / HR / zaposlovanje20%
Produkt in oblikovanje10%
Strategija, svetovanje in analitika10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (9)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-08)
23odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
0%IT (0)
90%v Evropi (9)
100%na daljavo
50%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 23 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 407.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo10 · 100%
Raven izkušenj
Senior7 · 70%
Srednja raven1 · 10%
Staff1 · 10%
Področje
Finance in pravo3 · 30%
Marketing in komuniciranje2 · 20%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 10%
Produkt in oblikovanje1 · 10%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%
Države
Portugalska9
Španija8
Poljska6
Južnoafriška republika5
Romunija5
Kanada4
Madžarska4
Brazilija3
Mesta
Toronto1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Lead Partner Marketing Manager
pred 1 dnemEUR 54K–100K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Service Delivery Automation Analyst
pred 3 dneviNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Senior Integrated Campaign Manager
pred 7 dneviCAD 85K–105K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Global Benefits Specialist
pred 11 dneviPLN 170K–220K / letoNa daljavoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Accounts Payable Analyst
pred 15 dneviNa daljavoFinance in pravo
Senior Accountant (LATAM)
pred 15 dneviMXN 640K–750K / letoNa daljavoSeniorFinance in pravo
Senior Accountant (EMEA)
pred 15 dneviNa daljavoSeniorFinance in pravo
Lead Product Manager
pred 17 dneviNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
RON 225K–280K / letoNa daljavoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Senior Director, Product (Employer of Record)
pred 21 dneviNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 23, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:07 UTC, telo 577381 bajtov.