RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 7 min
Slovenščina
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← nazaj

Oyster

9 odprtih delovnih mest100 % na daljavoPortugalskaŠpanijaPoljska

Panoga ni znanaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest

Finance in pravo30%
Marketing in komuniciranje20%
Kadri / HR / zaposlovanje20%
Produkt in oblikovanje10%
Strategija, svetovanje in analitika10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-08)
23odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
0%IT (0)
90%v Evropi (9)
100%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 23 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 407.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Način dela

Na daljavo10 · 100%

Raven izkušenj

Senior7 · 70%
Srednja raven1 · 10%
Staff1 · 10%

Področje

Finance in pravo3 · 30%
Marketing in komuniciranje2 · 20%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 10%
Produkt in oblikovanje1 · 10%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%

Države

Portugalska9
Španija8
Poljska6
Južnoafriška republika5
Romunija5
Kanada4
Madžarska4
Brazilija3

Mesta

Toronto1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaizvirnik ↗
EUR 54K–100K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaizvirnik ↗
CAD 85K–105K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaizvirnik ↗
PLN 170K–220K / letoNa daljavoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaizvirnik ↗
Na daljavoFinance in pravo
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaizvirnik ↗
MXN 640K–750K / letoNa daljavoSeniorFinance in pravo
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorFinance in pravo
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaizvirnik ↗
RON 225K–280K / letoNa daljavoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainizvirnik ↗
Na daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 23, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:07 UTC, telo 577381 bajtov.