Ontic
9 odprtih delovnih mest44 % na daljavoZdružene države AmerikeIndija
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 22 % od 9 delovnih mest
Operativa in administracija33%
Produkt in oblikovanje22%
Prodaja11%
QA in testiranje11%
IT-podpora in administracija11%
Uspeh in podpora strank11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (9)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
15odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
22%IT (2)
0%v Evropi (0)
44%na daljavo
78%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 15 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 65.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo4 · 44%
Hibridno3 · 33%
Na lokaciji1 · 11%
Način dela ni naveden1 · 11%
Raven izkušenj
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Srednja raven1 · 11%
Področje
Operativa in administracija3 · 33%
Produkt in oblikovanje2 · 22%
Uspeh in podpora strank1 · 11%
QA in testiranje1 · 11%
Prodaja1 · 11%
IT-podpora in administracija1 · 11%
Države
Združene države Amerike7
Indija2
Mesta
Austin3
Pune2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Sr. Product Manager, Portfolio
pred 4 dneviUSD 160K–180K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Client Support Specialist
pred 9 dneviUSD 65K–75K / letoHibridnoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Office Manager
pred 16 dneviNa lokacijiSeniorOperativa in administracija
Senior Director, Revenue Operations
pred 16 dneviUSD 180K–200K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija
Director, Product Operations
pred 17 dneviUSD 160K–180K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija
Senior QA Engineer
pred 17 dneviUSD 100K–120K / letoHibridnoSeniorQA in testiranje
Enterprise Account Executive
pred 17 dneviUSD 150K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdaja
Senior Product Manager, Integrations
pred 18 dneviUSD 160K–180K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Strokovnjak/inja za IT podporo
pred 24 dneviIzvirnik: IT Support Specialist
IT-podpora in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:06 UTC, telo 244770 bajtov.