RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Ontic

9 odprtih delovnih mest44 % na daljavoZdružene države AmerikeIndija

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 22 % od 9 delovnih mest

Operativa in administracija33%
Produkt in oblikovanje22%
Prodaja11%
QA in testiranje11%
IT-podpora in administracija11%
Uspeh in podpora strank11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
15odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
22%IT (2)
0%v Evropi (0)
44%na daljavo
78%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 15 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 65.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
108

Način dela

Na daljavo4 · 44%
Hibridno3 · 33%
Na lokaciji1 · 11%
Način dela ni naveden1 · 11%

Raven izkušenj

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Srednja raven1 · 11%

Področje

Operativa in administracija3 · 33%
Produkt in oblikovanje2 · 22%
Uspeh in podpora strank1 · 11%
QA in testiranje1 · 11%
Prodaja1 · 11%
IT-podpora in administracija1 · 11%

Države

Združene države Amerike7
Indija2

Mesta

Austin3
Pune2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Ontic·UI in podatki·Austin, Texas, United Statesizvirnik ↗
USD 160K–180K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Ontic·UI in podatki·Austin, Texas, United Statesizvirnik ↗
USD 65K–75K / letoHibridnoSrednja ravenUspeh in podpora strank

Office Manager

pred 16 dnevi
Ontic·UI in podatki·Pune, Indiaizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorOperativa in administracija
Ontic·UI in podatki·Remote, United Statesizvirnik ↗
USD 180K–200K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija
Ontic·UI in podatki·Remote, United Statesizvirnik ↗
USD 160K–180K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija

Senior QA Engineer

pred 17 dnevi
Ontic·UI in podatki·Austin, Texas, United Statesizvirnik ↗
USD 100K–120K / letoHibridnoSeniorQA in testiranje
Ontic·UI in podatki·Remote, United Statesizvirnik ↗
USD 150K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdaja
Ontic·UI in podatki·Remote, United Statesizvirnik ↗
USD 160K–180K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: IT Support Specialist
Ontic·UI in podatki·Pune, Indiaizvirnik ↗
IT-podpora in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:06 UTC, telo 244770 bajtov.