RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← nazaj

Numeral

10 odprtih delovnih mest10 % na daljavoZdružene države Amerike

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 30 % od 10 delovnih mest

Uspeh in podpora strank30%
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Poslovodstvo in vodilni kadri20%
Prodaja10%
IT-podpora in administracija10%
Finance in pravo10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
23odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
38mediana starosti, dni
30%IT (3)
0%v Evropi (0)
10%na daljavo
80%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 23 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 465.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
122
011
020
030
040
052
060
071
080
096
109

Način dela

Hibridno9 · 90%
Na daljavo1 · 10%

Raven izkušenj

Senior5 · 50%
Srednja raven2 · 20%

Področje

Uspeh in podpora strank3 · 30%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 20%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 20%
IT-podpora in administracija1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Prodaja1 · 10%

Države

Združene države Amerike10

Mesta

New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Onboarding Team Lead
Numeral·UI in podatki·San Francisco (HQ) | New Yorkizvirnik ↗
USD 150K–180K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Numeral·UI in podatki·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorIT-podpora in administracija
Numeral·UI in podatki·New Yorkizvirnik ↗
USD 165K–225K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Numeral·UI in podatki·San Francisco (HQ) | Salt Lake Cityizvirnik ↗
USD 165K–225K / letoHibridnoSeniorUspeh in podpora strank
Izvirnik: Customer Success Manager
Numeral·UI in podatki·Salt Lake Cityizvirnik ↗
USD 110K–165K / letoHibridnoUspeh in podpora strank
Numeral·UI in podatki·San Francisco (HQ) | New York | United Statesizvirnik ↗
USD 180K–300K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Izvirnik: Sales Development Representative
Numeral·UI in podatki·Austinizvirnik ↗
USD 85K / letoHibridnoProdaja
Izvirnik: Software Engineer, Growth
Numeral·UI in podatki·New Yorkizvirnik ↗
USD 160K–230K / letoHibridnoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Izvirnik: Tier 2 Support Specialist
Numeral·UI in podatki·Salt Lake Cityizvirnik ↗
HibridnoUspeh in podpora strank

Vodja uvajanja

pred 24 dnevi
Izvirnik: Onboarding Manager
Numeral·UI in podatki·San Francisco (HQ) | Salt Lake City | New Yorkizvirnik ↗
USD 100K–130K / letoHibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 100, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 11:06 UTC, telo 274301 bajtov.