Numeral
10 odprtih delovnih mest10 % na daljavoZdružene države Amerike
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 30 % od 10 delovnih mest
Uspeh in podpora strank30%
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Poslovodstvo in vodilni kadri20%
Prodaja10%
IT-podpora in administracija10%
Finance in pravo10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
23odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
38mediana starosti, dni
30%IT (3)
0%v Evropi (0)
10%na daljavo
80%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 23 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 465.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno9 · 90%
Na daljavo1 · 10%
Raven izkušenj
Senior5 · 50%
Srednja raven2 · 20%
Področje
Uspeh in podpora strank3 · 30%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 20%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 20%
IT-podpora in administracija1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Države
Združene države Amerike10
Mesta
New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Team Lead za uvajanje
pred 13 hIzvirnik: Onboarding Team Lead
USD 150K–180K / letoHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Partner Manager, ERP
pred 15 hNa daljavoSeniorIT-podpora in administracija
Strategic Finance Lead
pred 14 dneviUSD 165K–225K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Customer Success Lead
pred 17 dneviUSD 165K–225K / letoHibridnoSeniorUspeh in podpora strank
Customer Success Manager
pred 17 dneviIzvirnik: Customer Success Manager
USD 110K–165K / letoHibridnoUspeh in podpora strank
Software Engineer, Platform
pred 17 dneviUSD 180K–300K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Sales Development Representative
pred 18 dneviIzvirnik: Sales Development Representative
USD 85K / letoHibridnoProdaja
Inženir/ka programske opreme, Growth
pred 21 dneviIzvirnik: Software Engineer, Growth
USD 160K–230K / letoHibridnoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)JavaScript
Strokovnjak/inja za podporo Tier 2
pred 22 dneviIzvirnik: Tier 2 Support Specialist
HibridnoUspeh in podpora strank
Vodja uvajanja
pred 24 dneviIzvirnik: Onboarding Manager
USD 100K–130K / letoHibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 100, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 11:06 UTC, telo 274301 bajtov.