Nubank
47 odprtih delovnih mest2 % na daljavoZdružene države AmerikeBrazilijaMehika
Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 40 % od 47 delovnih mest
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Finance in pravo15%
Informacijska varnost13%
Marketing in komuniciranje11%
Strategija, svetovanje in analitika11%
Podatki in strojno učenje4%
Operativa in administracija4%
Drugo4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (47)
47zaposlitve, zadnjih 30 dni
20nove, zadnjih 7 dni
47različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
10objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
97odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
40%IT (19)
0%v Evropi (0)
2%na daljavo
4%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 97 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 96.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno41 · 87%
Na lokaciji5 · 11%
Na daljavo1 · 2%
Raven izkušenj
Senior19 · 40%
Staff12 · 26%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 6%
Junior1 · 2%
Srednja raven1 · 2%
Področje
Razvoj programske opreme (splošno)9 · 19%
Finance in pravo7 · 15%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 13%
Informacijska varnost6 · 13%
Marketing in komuniciranje5 · 11%
Operativa in administracija2 · 4%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 4%
Znanost in raziskave2 · 4%
Države
Združene države Amerike20
Brazilija19
Mehika5
Kolumbija5
Kanada2
Mesta
São Paulo19
Palo Alto13
Miami12
Mexico City5
Bogotá5
Belo Horizonte3
Campinas3
Rio de Janeiro3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Business Analyst
pred 8 hHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Staff Product Operations
pred 15 hHibridnoStaffOperativa in administracija
Na lokacijiSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: portugalščinazahtevano: španščina
FP&A Sr Expert - New Geographies
pred 1 dnemHibridnoSeniorFinance in pravo
Chief of Staff to the CLO
pred 1 dnemHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
HibridnoStaffFinance in pravozahtevano: španščina
Design Engineer
pred 1 dnemHibridnoRazvoj programske opreme (splošno)
Lead Software Engineer
pred 1 dnemUSD 230K–276K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Security Engineer - GRC (PCI)
pred 1 dnemHibridnoSeniorInformacijska varnost
Lead Security Engineer - GRC
pred 1 dnemHibridnoSeniorInformacijska varnost
Global Software Asset Management Lead
pred 1 dnemHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Communications Sr Specialist
pred 2 dnevomaNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranjezahtevano: španščina
HR Business Partner, Senior Manager
pred 2 dnevomaHibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščinazahtevano: portugalščinazahtevano: španščina
Staff Security Engineer (IAM)
pred 2 dnevomaHibridnoStaffInformacijska varnost
HibridnoSeniorFinance in pravo
Influence Marketing Specialist
pred 3 dneviHibridnoMarketing in komuniciranje
Staff Software Engineer (Marketing Platforms)
pred 4 dneviUSD 230,4K–288K / letoHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Nu AI Core Summer PhD Research Internship
pred 4 dneviNa daljavoJuniorZnanost in raziskave
HibridnoFinance in pravo
Compliance Specialist - Prudential Regulation
pred 5 dneviHibridnoSrednja ravenFinance in pravo
Staff Software Engineer - BI Intelligence
pred 7 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Machine Learning Engineer
pred 7 dneviHibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Senior Staff Business Analyst
pred 7 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Staff Product Designer
pred 8 dneviHibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Fixed Income Operations Specialist
pred 8 dneviHibridnoOperativa in administracija
Senior Product Marketing Manager
pred 9 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Chief of Staff, Credit Card
pred 9 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
IT Risk Management Specialist
pred 10 dneviHibridnoIT-podpora in administracija
Staff Business Analyst
pred 14 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Senior Security Engineer (AI Security)
pred 15 dneviHibridnoSeniorInformacijska varnostBashGolangPython
Senior Researcher
pred 15 dneviHibridnoSeniorZnanost in raziskave
Senior Systems Engineer (Kafka)
pred 16 dneviHibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Global Head of Sanctions
pred 17 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Na lokacijiSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: italijanščinazahtevano: španščina
Enterprise Risk Management Specialist
pred 18 dneviHibridnoFinance in pravo
US CISO
pred 18 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Informacijska varnost
HibridnoSenior
Senior Software Engineer (Cloud Network)
pred 22 dneviHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#GolangJava
Product Marketing Manager
pred 22 dneviNa lokacijiMarketing in komuniciranje
Engineering Director, AI Developer Experience (AIDE)
pred 22 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Global Head of Brand & Creative
pred 23 dneviHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Lead Security Engineer - Vulnerability Management
pred 23 dneviHibridnoSeniorInformacijska varnost
Controllership Expert - Record to Report
pred 28 dneviHibridno
Data Analytics - Regulatory Solutions
pred 28 dneviNa lokacijiPodatki in strojno učenjePythonSQLScala
Senior Staff Software Engineer - Money Boxes
pred 29 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Ruby
Senior Staff Software Engineer - Remittance
pred 29 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Ruby
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 374, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:42 UTC, telo 1480671 bajtov.