RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← nazaj

Nubank

47 odprtih delovnih mest2 % na daljavoZdružene države AmerikeBrazilijaMehika

Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 40 % od 47 delovnih mest

Razvoj programske opreme (splošno)20%
Finance in pravo15%
Informacijska varnost13%
Marketing in komuniciranje11%
Strategija, svetovanje in analitika11%
Podatki in strojno učenje4%
Operativa in administracija4%
Drugo4%
47zaposlitve, zadnjih 30 dni
20nove, zadnjih 7 dni
47različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
10objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
97odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
40%IT (19)
0%v Evropi (0)
2%na daljavo
4%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 97 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 96.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
0718
0820
0918
1041

Način dela

Hibridno41 · 87%
Na lokaciji5 · 11%
Na daljavo1 · 2%

Raven izkušenj

Senior19 · 40%
Staff12 · 26%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 6%
Junior1 · 2%
Srednja raven1 · 2%

Področje

Razvoj programske opreme (splošno)9 · 19%
Finance in pravo7 · 15%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 13%
Informacijska varnost6 · 13%
Marketing in komuniciranje5 · 11%
Operativa in administracija2 · 4%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 4%
Znanost in raziskave2 · 4%

Države

Združene države Amerike20
Brazilija19
Mehika5
Kolumbija5
Kanada2

Mesta

São Paulo19
Palo Alto13
Miami12
Mexico City5
Bogotá5
Belo Horizonte3
Campinas3
Rio de Janeiro3

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Ciudad de Méxicoizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·USA | Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoStaffOperativa in administracija
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Bogotaizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: portugalščinazahtevano: španščina
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miamiizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miami | São Pauloizvirnik ↗
HibridnoStaffFinance in pravozahtevano: španščina

Design Engineer

pred 1 dnem
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Altoizvirnik ↗
USD 230K–276K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Paulo | Campinas | Belo Horizonte | Rio de Janeiroizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Paulo | Campinas | Belo Horizonte | Rio de Janeiroizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Ciudad de Méxicoizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorMarketing in komuniciranjezahtevano: španščina
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miamiizvirnik ↗
HibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: poljščinazahtevano: portugalščinazahtevano: španščina
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miami | Palo Alto | Virginia | Durhamizvirnik ↗
HibridnoStaffInformacijska varnost
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miamiizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoMarketing in komuniciranje
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Toronto | Palo Alto | Virginia | Miamiizvirnik ↗
USD 230,4K–288K / letoHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Alto | Virginia | Miamiizvirnik ↗
Na daljavoJuniorZnanost in raziskave
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenFinance in pravo
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Paulo | Campinas | Belo Horizonte | Rio de Janeiroizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Bogotaizvirnik ↗
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Bogotaizvirnik ↗
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Bogotaizvirnik ↗
HibridnoStaffProdukt in oblikovanje
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoOperativa in administracija
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miamiizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Paulo | Miamiizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoIT-podpora in administracija
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Alto | São Pauloizvirnik ↗
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnostBashGolangPython

Senior Researcher

pred 15 dnevi
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Ciudad de Méxicoizvirnik ↗
HibridnoSeniorZnanost in raziskave
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Torontoizvirnik ↗
HibridnoSeniorDevOps / SRE / platforma / oblak
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Virginiaizvirnik ↗
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Bogotaizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: italijanščinazahtevano: španščina
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo

US CISO

pred 18 dnevi
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Alto | Miamiizvirnik ↗
HibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Informacijska varnost
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Alto | Virginia | Miamiizvirnik ↗
HibridnoSenior
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#GolangJava
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Ciudad de Méxicoizvirnik ↗
Na lokacijiMarketing in komuniciranje
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Miami | Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
HibridnoSeniorInformacijska varnost
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·São Pauloizvirnik ↗
Hibridno
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Ciudad de Méxicoizvirnik ↗
Na lokacijiPodatki in strojno učenjePythonSQLScala
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Ruby
Nubank·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Palo Altoizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)Ruby

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 374, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:42 UTC, telo 1480671 bajtov.