RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

LemFi

16 odprtih delovnih mest47 % na daljavoZdruženo kraljestvoNigerijaIrska

Fintech in plačilaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 16 delovnih mest

Marketing in komuniciranje41%
Finance in pravo24%
Operativa in administracija18%
Razvoj programske opreme (splošno)12%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
17zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
20odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
8mediana starosti, dni
12%IT (2)
71%v Evropi (12)
47%na daljavo
18%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 20 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 95.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
092
1015

Način dela

Hibridno9 · 53%
Na daljavo8 · 47%

Raven izkušenj

Senior11 · 65%
Junior1 · 6%

Področje

Marketing in komuniciranje7 · 41%
Finance in pravo4 · 24%
Operativa in administracija3 · 18%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 12%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 6%

Države

Združeno kraljestvo10
Nigerija3
Irska2
Kanada1
Francija1
Italija1
Združene države Amerike1

Mesta

London8
Dublin2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

LemFi·Fintech in plačila·Nigeriaizvirnik ↗
Na daljavoJuniorOperativa in administracija
LemFi·Fintech in plačila·Nigeriaizvirnik ↗
Na daljavoOperativa in administracija
LemFi·Fintech in plačila·Nigeriaizvirnik ↗
Na daljavoOperativa in administracija

Senior CRM Executive

pred 2 dnevoma
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
LemFi·Fintech in plačila·London | Dublinizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
LemFi·Fintech in plačila·Canadaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje

FP&A Manager

pred 8 dnevi
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
LemFi·Fintech in plačila·Dublinizvirnik ↗
EUR 100K–120K / letoHibridnoFinance in pravo
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravo
LemFi·Fintech in plačila·France | European Union | United Kingdomizvirnik ↗
EUR 65K–75K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
LemFi·Fintech in plačila·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)GolangJava
LemFi·Fintech in plačila·Italyizvirnik ↗
EUR 55K–62K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
LemFi·Fintech in plačila·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
LemFi·Fintech in plačila·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranjezahtevano: španščina

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 247, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:16 UTC, telo 259626 bajtov.