LemFi
16 odprtih delovnih mest47 % na daljavoZdruženo kraljestvoNigerijaIrska
Fintech in plačilaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 16 delovnih mest
Marketing in komuniciranje41%
Finance in pravo24%
Operativa in administracija18%
Razvoj programske opreme (splošno)12%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (16)
17zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
16različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
20odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
8mediana starosti, dni
12%IT (2)
71%v Evropi (12)
47%na daljavo
18%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 20 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 95.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno9 · 53%
Na daljavo8 · 47%
Raven izkušenj
Senior11 · 65%
Junior1 · 6%
Področje
Marketing in komuniciranje7 · 41%
Finance in pravo4 · 24%
Operativa in administracija3 · 18%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 12%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 6%
Države
Združeno kraljestvo10
Nigerija3
Irska2
Kanada1
Francija1
Italija1
Združene države Amerike1
Mesta
London8
Dublin2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
AML Operations Analyst - Fraud
pred 2 dnevomaNa daljavoJuniorOperativa in administracija
CDD Operations Analyst
pred 2 dnevomaNa daljavoOperativa in administracija
AML Operations Analyst
pred 2 dnevomaNa daljavoOperativa in administracija
Senior CRM Executive
pred 2 dnevomaHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Performance Marketing Manager
pred 3 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Growth Manager - Pakistan
pred 5 dneviHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Technical Accountant
pred 5 dneviHibridnoSeniorFinance in pravo
Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
pred 7 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
FP&A Manager
pred 8 dneviHibridnoFinance in pravo
European Entity Controller
pred 8 dneviEUR 100K–120K / letoHibridnoFinance in pravo
UK Entity Controller
pred 8 dneviHibridnoFinance in pravo
Senior Growth Manager - France to Morocco
pred 8 dneviEUR 65K–75K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Growth Manager - UK to Kenya
pred 10 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Software Engineer - Credit
pred 18 dneviHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)GolangJava
Senior Growth Manager - Italy to Nigeria
pred 21 dneviEUR 55K–62K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Software Engineer - Foundations
pred 24 dneviHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Growth Manager - LATAM
pred 28 dneviNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranjezahtevano: španščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 247, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:16 UTC, telo 259626 bajtov.