RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 7 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

E Source

6 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države Amerike

Energetika in podnebjeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest

Operativa in administracija50%
Strategija, svetovanje in analitika33%
Poslovodstvo in vodilni kadri17%
6zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
15odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 15 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 179.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
083
095
104

Način dela

Na daljavo6 · 100%

Raven izkušenj

Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Srednja raven1 · 17%

Področje

Operativa in administracija3 · 50%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 33%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 17%

Države

Združene države Amerike3

Mesta

ni podatkov

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

E Source·Energetika in podnebje·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
E Source·Energetika in podnebje·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
E Source·Energetika in podnebje·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Transmission System Planning Consultant
E Source·Energetika in podnebje·Remoteizvirnik ↗
USD 160K–220K / letoNa daljavoSeniorOperativa in administracija
E Source·Energetika in podnebje·Remoteizvirnik ↗
USD 120K–150K / letoNa daljavoJuniorOperativa in administracija
E Source·Energetika in podnebje·Remoteizvirnik ↗
USD 140K–180K / letoNa daljavoSrednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:06 UTC, telo 282462 bajtov.