E Source
6 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države Amerike
Energetika in podnebjeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest
Operativa in administracija50%
Strategija, svetovanje in analitika33%
Poslovodstvo in vodilni kadri17%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (6)
6zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
15odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
50%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 15 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 179.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo6 · 100%
Raven izkušenj
Senior2 · 33%
Junior2 · 33%
Staff1 · 17%
Srednja raven1 · 17%
Področje
Operativa in administracija3 · 50%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 33%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 17%
Države
Združene države Amerike3
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Na daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Director, Customer Energy Solutions
pred 1 dnemNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Associate Consultant, Customer Energy Solutions
Na daljavoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Senior Transmission System Planning Consultant
USD 160K–220K / letoNa daljavoSeniorOperativa in administracija
Junior System Planning Consultant
pred 25 dneviUSD 120K–150K / letoNa daljavoJuniorOperativa in administracija
Transmission System Planning Consultant
pred 25 dneviUSD 140K–180K / letoNa daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:06 UTC, telo 282462 bajtov.